Зловила дочка з сигаретою-вбити, шкода: побити-пізно (їй 16 років), що робити?Slanderer відповів:

Slanderer

Так, це проблема … Бити не треба, вік такий. Я теж років в 14 навіть спробувала, але … Знаєте, мені зовсім не сподобалося, і все більше не пробувала, може і у вашій дочі пройде. Не хвилюйтесьPeristyle відповів:

Peristyle

Побити ніколи не пізно!))
Мені свого часу сказала «це твоє життя. Кури скільки хочеш». Згодом стало менше хотітися і я курю від сили 1 сигарету в день.Gaes відповів:

Gaes

Ммммм … Питання проте не легкий, вона ще не втягнулася, в будь-який момент може кинути (це до пів року куріння) … Коло спілкування впливає … Далі думайте …Yarnen відповів:

Yarnen

Надати вибір їй. Якщо це не серйозно — сама кине.
А так ні чого страшного в цьому немає.Eulalie відповів:

Eulalie

Дуже складне питання. Дивне виховання було видимо …Brigand відповів:

Brigand

Показати їй легені курця))) на фото естевствено)) відразу курити кине! Перевірено-допомагаєRendell відповів:

Rendell

Що б не робили, ні чого не допоможе. Себе згадайте, багато маму слухали? Забороніть — буде нишком курити. Хоча, якщо є важіль тиску (заборона на що то дуже важливе для неї), то можна спробувати.Aldebaran відповів:

Aldebaran

Марно щось робити, мене мати і била і гуляти не пускала, а я курити кинула тільки коли дитину виношувала в 25 років.Berenz відповів:

Berenz

Нічого не робити … Дорослий сформована людина-все одно в підсумку як вона захоче так і буде. Можете мораль прочитати-но сумніваюся що допоможе ..Headhunter відповів:

Headhunter

Знайти і показати їй страшні последсвий куріння. Що зростання зупиняється у дітей. Що старіння раннє, шкіра псується. Зуби, про легкі що-нить показати. Коротше згустити фарби і залякатиBeilul відповів:

Beilul

Ну поясніть їй про поганий запах з рота, про жовті нігті і погану шкіру.
Чи не допоможе-ну нехай курить, що робити щось (мій чоловік каже, що цілувати курці все одно, що облізиать попільничку.Pepin відповів:

Pepin

Моя мама років 5 як перестала з цим боротися … А мені 48 … Але в період активної боротьби ні-ні відхоплює від неї тапком по м’якому місцю!Earwigs відповів:

Earwigs

Ой, мамочки! Що робити що робити.
Тільки пояснювати, говорити по душах.
Моя 15-річна напилася одного разу. Додому прийшла — лика не в’яже. Спати поклали.
А на наступний день дві години я їй розповідала про життя, про людей. Поплакали разом.
Головне — якщо мізки на місці, то все зрозуміє.Archmachine відповів:

Archmachine

Покажіть цю картинку — прокурені легені курцяAndrol відповів:

Androl

Якщо в вашій волі — забороніть, але наочно. Приклади наведені, і кинути не так вже й важко, потрібен хороший стимул.Scrutator відповів:

Scrutator

Вже пізно щось робити-16 років. Треба сказати, що це її життя, її здоров’я і їй народжувати хворих недорозвинених дітей. Нехай курить, поки дим з вух не піде.
Категорія: >

Інші питання:Додати коментар

*

*

Ваш коментар: