Як зробити зачіску як у челкастих

зміст статті

У житті сучасної молоді особливе місце займає субкультура. Прихильність до одним або іншим музичним жанрам має провідне значення в соціалізації підлітка. Важливо відповісти, що крім формування смаку в музиці, провідне значення має і зовнішній вигляд. Колір волосся, стрижка, одяг, макіяж і аксесуари стають своєрідним маркером схильності до тих чи інших угруповань.

Челкастая стрижка - стиль і мода

Субкультура емо стала популярно у російськомовного населення близько десяти років тому, і до цього її популярність має місце бути. Представників руху емо легко дізнатися по яскравому макіяжу очей смоки-айс, прихильності до темним кольорам в одязі і оригінальної зачіски. Такі зачіски челкастих отримали свою назву не на порожньому місці — чубчик дійсно займає центральне значення в образі людини, і звичайно, техніка створення такої зачіски має ряд певних особливостей.

Кому підійде стрижка в стилі емо

Коли мова йде про відповідність способу субкультурі, питання гармонії образу в цілому йде на другий план. В даному випадку, мова йде саме про самовираження через зовнішній образ, тому, думати про те, наскільки прикрасить вас зачіска, було б невірно. Наприклад, ніхто не стане робити ірокез з міркувань, що він йде до форми обличчя, мова йде саме про вашому прагненні підкреслити свою позицію по відношенню до певного жанру музики і стилю життя.

Чи можна робити такі зачіски челкастих тим, хто має вельми опосередковане відношення до культури емо? Звичайно, але в цьому випадку, важливо вибирати її саме з тим міркувань, прикрасить вас ця стрижка чи ні.

Варто зауважити, що закриває половину обличчя чубчик підійде практично будь-кому, завдяки тому, що приховує собою всі недоліки особи. Не варто експериментувати тим, хто має дуже вузьке, видовжене обличчя, а також власникам кучерявого або неслухняного волосся.

Стрижка

Питання, як зробити челкастую зачіску своїми руками, має дуже прості рішення. У тому випадку, якщо у вас спочатку короткі волосся, не стрижіть передню частину верхівки, підрівнюючи при необхідності потиличну частину голови, віскі і верхню частину верхівки.

Стрижка чубчика

Довговолосі можуть легко зробити такі зачіски челкастих, зробивши густу косу чубок. У процесі можна використовувати техніку сесон або прийоми стрижки градуированного каре. Враховуйте в процесі стрижки густоту свого волосся, щоб той факт, що на чубок була пущена добра частина всієї вашої шевелюри, не виглядав комічно. У такій ситуації, краще зробити акцент на чубку, а решта волосся підстригти максимально коротко.

креатив зачіски

Традиційно, зачіска в стилі емо робиться на волоссі синяво-чорного або максимально світлого кольору. Якщо ви не хочете змінювати свій натуральний колір волосся, ви можете скористатися іншим способів стилізації зачіски шляхом колористики. Виділіть з шевелюри кілька тонких пасом, переважно близько особи, і пофарбуйте їх в яскраві кольори: рожеві, блакитні, зелені. Використовуйте для цього спеціальну професійну фарбу, а якщо початковий колір волосся дуже темний, освітлити пасма.

Креативна зачіска рожевого кольору
Категорія: Краса


Додати коментар

*

*

Ваш коментар: