Як зробити об’ємний пучок з волосся

зміст статті

Пучок — це паличка виручалочка на всі випадки життя. Він залишається в тренді вже кілька сезонів. І часи коли пучок був зачіскою строгих вчителів і балерин давно минуло. Зараз він доречний скрізь, починаючи від спортивного залу і закінчуючи запрошеним вечерею. На питання як зробити об’ємний пучок відповісти не складно, адже варіантів безліч. Він може бути гладкий або трохи недбалий і пишний, французький або ажурний, об’ємні пучок з волосся з джгутами або косами, розташований на верхівці або на потилиці. Будь-яка представниця прекрасної статі знайде варіант собі до душі.

Об'ємний пучок з волосся-1

класика стилю

Спочатку, щоб створити об’ємний пучок був потрібний мінімум зусиль і пристосувань. Результат виходив завжди гладким і акуратним. Зараз же деяка недбалість вітається. Тому туго все зачісувати зовсім не обов’язково. Почати треба зі створення кінського хвоста на голові. Після чого можна волосся просто трохи недбало обкрутити навколо гумки і зафіксувати результат шпильками. Для різноманітності можна розділити хвіст на дві частини і скрутити зо два не тугих джгута. Один обернути навколо гумки в праву сторону, а інший — в ліву.

Елегантний пучок на волоссі

Гладкий пучок за допомогою гумки

Гладкий об’ємний пучок на голові можна зробити за допомогою спеціальної гумки, яку називають «бублик». Вона буває різних розмірів і з різних матеріалів. Її можна підібрати в колір волосся, що дуже актуально для рідкісної шевелюри, адже в іншому випадку гумка може просвічуватися.

  • Перед тим як зробити об’ємний пучок з гумкою слід знову-таки зібрати волосся в хвіст і зафіксувати його гумкою. Низький він буде або високий залежить від вашого бажання;
  • Потім на підставу хвоста одягається «бублик»;
  • Наступним кроком, для зручності нахиливши голову вниз, рівномірно розподіляємо волосся навколо «бублика» і фіксуємо отриману гульку ще однієї гумкою;
  • Кінці хвоста, що залишилися вільними, закручуються навколо підстави пучка і закріплюються шпильками.

Гладкий пучок за допомогою гумки

Слід згадати ще один спосіб як зробити об’ємний пучок для вечірнього романтичного виходу за допомогою гумки.

Для цього шевелюру слід попередньо завити. Після того як зібраний хвіст і одягнений «бублик», виділяємо пасмо волосся і скручуємо її в не тугою джгут. Потім утримуючи пасмо за кінчик, другою рукою, як би витягаючи волосся, створюємо об’ємну пасмо. Отриманою пасмом обертаємо підставу хвоста, кінці закріплюємо невидимкою. З рештою хвостом чинимо також. Не варто прагнути до ідеальності і гладкості. Вся принадність цього варіанту пучка в об’ємності і витонченої недбалості. Доповнити образ можна досить великим аксесуаром.

Недбалий пучок з волосся

Великий і об’ємний пучок вийде, якщо зробити його з джгутиків. Щоб джгутики вийшли акуратніше можна скористатися гелем для укладання. Отже:

  • У хвості виділяємо невелику пасмо і скручуємо її в джгут;
  • Джгутик обертаємо навколо гумки;
  • До кінця першої прядки, додаємо пасмо з хвоста і знову скручуємо, причому в ту ж сторону, що і попередній;
  • Далі повторюємо ті ж кроки, повністю обертаючи «бублик». Кінці останньої пасма обертаються навколо підстави зачіски. І в підсумку отримуємо чудовий плетений пучок;
  • Ще більш ажурний візерунок вийде, якщо два джгутики скрутити між собою і тільки потім обмотати навколо гумки.

Пучки за допомогою джгутів

Дуже незвично виглядає пучок, зроблений з джгутів без використання широкої гумки. Для цього шевелюру на потилиці ділимо на 4-5 хвостиків і фіксуємо їх гумкою. Кожен хвіст туго скручуємо в джгут, поки він сам не почне завертатися в химерні візерунки, які ми і закріплюємо шпильками. Виглядає рельєфно і оригінально.

Пучки і спеціальні шпильки

Найрізноманітніших форм пучка на голові можна добитися, використовуючи спеціальні шпильки: софіста-твісту та хеагамі. Незважаючи на різні назви, принцип роботи у них один. За допомогою шпильки шевелюра з кінця закручується до основи хвоста, де і закріплюється в зачіску.

Пучок з незвичайною шпилькою

Створюємо об’ємний пучок за допомогою начісування

Пишний пучок — відмінний варіант для тонкого волосся. Для щоденного використання цей варіант звичайно недоречний, адже начісування чимало шкодить волоссю. Але це з лишком можна компенсувати додатковим доглядом і зволоженням.

Пишний пучок з тонкого волосся

Вибираючи такий варіант виконання, слід пам’ятати, що пучок з начосом на голові буде значно довше триматися на чистих волоссі. Для додання шевелюрі пишності потрібно вимити її, а під час висушування нахилити голову вниз і дути феном з боку потилиці. Потім випрямитися, трохи розпрямити волосся руками і знову повторити процедуру. Чим більше повторень буде зроблено, тим пишніше буде кінцевий результат. Потім треба зробити хвіст і начесати його. Перед цим хвіст слід скропити лаком, для збереження пишності. За допомогою гребінця з частими зубчиками начісуємо хвіст пасмо за пасмом. У довільному порядку закручуємо їх навколо гумки і закріплюємо шпильками. Кінцевий результат фіксуємо лаком для волосся.

Об’ємний пучок був і залишається найбільш затребуваною і популярною зачіскою для довгих і середніх волосся. Він вже давно позбувся чітких правил і все більше схиляється до фантазійним формам і обсягам. Дуже легко перетворюється з повсякденного варіанту в вечірній і романтичний за допомогою аксесуарів.
Категорія: Краса


Додати коментар

*

*

Ваш коментар: