Як зробити легкі хвилі на волоссі плойкою, праскою і без них (фото і відео)

зміст статті

Поради про те, як зробити легкі хвилі на волоссі, користуються особливою популярністю, оскільки дівчата, які мають від природи пряме волосся, хочуть хвилясті локони, а власниці кучерів — гладке волосся. Сьогодні до гарячих щипців і бігуді додалися такі високотехнологічні прилади, як стайлери, дифузори і плойки. Незважаючи на це, загальні принципи завивки залишаються незмінними.

Ефект легких хвиль на волоссі

Загальні рекомендації по завивці волосся

Легкі хвилі на волоссі можна зробити навіть у власній квартирі. Це трудомістка процедура, але варто один раз приділити цьому час, і зачіска буде схожа на салонний варіант. Хоча не тільки техніка володіння способами завивки є основоположним фактором, слід враховувати кілька загальних рекомендацій.

При створенні хвиль на довгому волоссі потрібно користуватися засобами середньої фіксації, щоб зробити локони м’якими і природними.

Перед завивання волосся потрібно ретельно вимити голову з використанням кондиціонера. Це дозволить їм бути легкими і слухняними, що є запорукою гарної зачіски.

Остаточною процедурі укладання готових локонів повинна передувати невелика практика, щоб перед відповідальним заходом не були зіпсовані ні зачіска, ні настрій.

Повернутися до змісту

Використання плойки для створення кучерів

Плойка для створення кучерів

Тут варто згадати прабабусь, нагрівають металеві щипці над вогнем і намотують на них пасма волосся. Цей процес досить тривалий і небезпечний: можна спалити волосся.

Незважаючи на те що загальний принцип такий завивки не змінився, сам процес став безпечнішим: технічні пристрої самостійно нагрівають волосся до фіксованої температури. У цьому їм допомагають спеціальні покриття, захищають їх від перегріву.

Розглянемо цей спосіб на прикладі плойки. Перед процедурою потрібно вимити і висушити волосся. Краще це робити рушником, а не феном, оскільки вони і так будуть піддаватися термічній дії.

Чим ретельніше будуть висушені волосся, тим на них будуть довше помітні хвилі, щоб надати їм легкість, слід їх залишати злегка недосушеними.

Далі на корені волосся наноситься фіксуючий засіб, що згодом додасть зачісці потрібний об’єм. Для зручності завивки все пасма потрібно розділити на верхню і нижню частини.

Основний процес — це накручування локонів, але, щоб отримати легкі хвилі, потрібно використовувати плойку великого діаметру і брати для завивки широкі пасма.

Коли все Завиті, потрібно локони струсити і прочесати гребінцем з великими зубами. Причому отриманий ефект доречно буде закріпити лаком.

Повернутися до змісту

Використання прасування

Праска для волосся

Судячи з назви, праску призначається для розгладження волосся. Однак сучасні дівчата використовують його і не за призначенням: накручують пасма так само, як на плойку. Якщо взяти середні прасування, то їх ширина значно перевершує розміри плойок, тому є шанс отримати більш об’ємні хвилі.

Щоб накрутити пасмо на праску, потрібно її відокремити і перехопити посередині, а нижню частину локона — повністю намотати. Під час повороту навколо своєї осі відбувається накручування верхній частині взятих волосся. Вони нагріваються і обережно вивільняються.

Після обробки всіх волосся їх слід розчесати і зафіксувати лаком. Це потрібно для того, щоб вийшли максимально часті хвилі.

Застосовуються джгут і праску. Унікальність цього способу проявляється в його простоті. Якщо порівнювати його з попереднім варіантом завивки, то він не такий трудомісткий, оскільки тут хвилі з’являються все відразу.

Коли чисті волосся стає наполовину сухими, наноситься мус, їх скручують в тугий джгут. Це прийнятно для власниць довгого волосся. Що ж стосується коротких і середніх варіантів, то це буде проблематично.

Поступово праскою обробляється весь джгут з волосся. Це здійснюється повільно (зверху вниз), щоб все волосся змогли добре прогрітися. Така обробка повторюється кілька разів, хоча точну кількість процедур залежить тільки від потужності пристрою.

Після того як джгут повністю оброблений, слід дочекатися повного охолодження волосся. Якщо розкрутити його, то хвилі не будуть довго триматися на волоссі.

Волосся не розчісується, а поділяються пальцями і фіксуються лаком.

Повернутися до змісту

Хвилі на довгому волоссі за допомогою бігуді

Можна зробити хвилі, вибравши великі бігуді. Перед їх закріпленням локони промиваються і просушуються. Висушування, як і у всіх попередніх випадках, здійснюється не до кінця, щоб вільно можна було нанести мус, спрей або пінку.

Починати накручувати пасма за допомогою бігуді краще від верхівки, рухаючись до потилиці, тільки потім переходити до бічних поверхонь. Коли все бігуді «надіті», їх потрібно підсушити гарячим повітрям. Подібна процедура особливо ефективна в разі використання залізних бігуді, оскільки волосся добре прогріваються і завивка тримається довше.

Знімати бігуді потрібно через 20-30 хвилин після закінчення сушіння. Подальші процедури стандартні: роблять розчісування і сбризгіванія лаком.
Категорія: Краса


Додати коментар

*

*

Ваш коментар: