Як зробити чубок об’ємної

зміст статті

Настільки невеликий і, здавалося б, незначний елемент зачіски як чубчик може до невпізнанності змінити образ будь-якої дівчини і жінки. Різні її довжини і форми в моді завжди, так як її здатність підкреслити або скорегувати зовнішність поки залишається незамінною.

Як вибрати чубок

Чубчик для всіх

Зробити чубок можна будь-якій представниці прекрасної статі, але варто уважно ставитися до розстановці акцентів, тобто вибираємо довжину і форму в залежності від особи і волосся, з якими маємо справу.

  • Красуням з круглим обличчям варто придивитися до об’ємної косою чубку з градуйованими кінчиками, яка підкреслить вилиці і очі.
  • Якщо лоб мало високий, а чубок дуже хочеться зробити, тоді стригти треба починати практично з верхівки, щоб чубчик приховала лінію росту волосся. Пишна міні чубчик стане відмінним варіантом для дівчат сміливих віддають перевагу короткі стрижки, повністю відривають особа. укладати її краще в стилі Холлі Беррі, тобто вгору, що візуально подовжить лобову частину обличчя.
  • Для спокусниць з високим чолом і надмірно подовженим обличчям краще зробити довгу густу чубок, але не глибоку, яка гармонізує і врівноважить верхню і нижню частину обличчя. Вона не повинна бути занадто широкою. Добре буде, якщо в області кінчиків брів чубчик придбає подовжені бічні пасма.
  • Обов’язковий елемент у вигляді об’ємної чубчика повинні бути присутніми у дам з пишними формами. Оптимальною стане довжина до брів.
  • На товстих і важких волоссі краще обрізану чубок профілювати або надати їй легкості за допомогою градуювання.
  • На тонких волоссі можна змоделювати абсолютно будь-яку чубок. Вона за рахунок податливою структури завжди буде лежати добре і правильно. Головне, щоб вона була оформлена шарами.
  • Варто відзначити, що об’ємна чубчик погано працює в комбінації з довгими прямим волоссям.

Головний акцент фінального образу

Цей елемент зачіски не рідко в укладанні грає вирішальну роль, створюючи акцент, який зараховує зачіску до того чи іншого стилю.

  • Наприклад, укладання pin up, шалено популярна в 20-х роках і відновлює свою популярність сьогодні. Об’ємної чубок і всю зачіску робили за рахунок підкручування кінчиків всередину, якщо шевелюра була досить короткою. Якщо довжина чубчика дозволяла, то перевага віддавалася піднятого вгору від лоба завитку з чубчика. Зараз такий елемент легко створити за допомогою щипців або плойки і декількох невидимок.
  • До сих пір не забута укладання чубчика в стилі 80-х років. Для того, щоб її зробити слід вже при висушуванні волосся направляти пасма чубчика вгору. Потім її слід добре начесати і змоделювати ірокез.
  • Претензією на оригінальність стане укладання чубчика в стилі помпадур. Передбачається наявність достатньої довжини. Об’ємна чубчик відмінно виглядатиме в тандемі, як з гладким кінським хвостом, так і з розпущеною шевелюрою. Висоту укладання можна регулювати залежно від настрою і характеру майбутнього заходу. Незважаючи на всю екстравагантність укладання ніяких особливих приладів, не буде потрібно для її створення, лише стандартний набір з фена, круглої щітки, гребінці з частими зубцями, шпильки, і фіксуючий засіб.

Укладання pin up

Для початку шевелюру слід вимити, підсушити рушником і обробити моделює засобом. Квадратний ділянку пасом від чола до маківки окремо заколюються, інші волосся добре просушують феном з використанням круглої щітки.

Далі повертаємося до виділеної раніше частини, розділяємо цю ділянку горизонтальними лініями, що йдуть паралельно лобі, на три шари, і ретельно просушують кожен, піднімаючи їх круглою щіткою від коренів. Скроневі пасма, добре розчісували і закріплюємо їх за допомогою гумки в області верхівки. Тепер приступаємо до найголовнішого етапу, від якого залежить зовнішній вигляд укладання і час, який вона протримається.

пишна чубчик

Робимо начісування в пасмо, що створює плавний обсяг по наростаючій. Для цього в кожну з двох виділених частин по черзі вставляємо гребінець з частими зубцями в середину пасма. Добре натягуємо волосся і, здійснюючи кругові рухи, тобто, рухаючись не вгору вниз, а по колу, доходимо до самого коріння. У наступні рази гребінець доводити до кінця не треба, зупиняючись все вище і вище. Пасмо яка ближче до чола начісувати лише злегка. Закріплюємо пасма невидимкою або шпилькою так, щоб приховати місце стику скроневих пасом. На відстані витягнутої руки скроплюємо отриманий кок лаком сильної фіксації.

Укладання пишної чубчика

Зробити чубок пишною насправді не складе особливих труднощів, але цей невеликий акцент допоможе вам стати об’єктом загальної уваги.
Категорія: Краса


Додати коментар

*

*

Ваш коментар: