Як приготувати підгодовування для фідера своїми руками на ляща, карася і коропа

Помиляються ті, хто вважає неможливим в домашніх умовах зробити своїми руками хороший прикорм. Ясна річ, що ціна на неї для шимано або zemex відносно невелика, але куди краще знати, як приготувати підгодовування для фідера і все зробити самому. Є тематичне відео по цій темі, але і цієї інструкції буде цілком достатньо.

Фидерная підгодовування, якщо вона правильно підготовлена, розпадеться під час торкання дна місця риболовлі, що допоможе залучити рибу і утримати її деякий час на місці лову. Такі годівниці доречні, коли ви йдете на ляща, карася чи коропа. Рецепт простий, тому довго займатися підготовкою не потрібно.

Для фідера потрібно наповнювач і основа. Що стосується основи, то сюди беруть крупу або сухе зерно. Як добавки можна використовувати відварене пшоно, запарених перловку або щось інше. Завдяки наповнювача риба буде плавати навколо підгодовування. Якщо хочеться підсилити ефект, пропонується користуватися ароматизатором. Наприклад, підходить рішення, яке має карамельний запах. Перемішування основи і добавки йде в співвідношенні один до одного.

Важливо визначитися з тим, яку рибу зробити основний в улові і на неї розрахувати порцію. Короп і карась воліють пшеницю, але підходить і перловка. Буде доречним додавання гороху. У випадку з підгодовуванням, яка зроблена з використанням варених висівок, пропонується не користуватися наповнювачем. Такий підхід вдалий для плотви.
Категорія: Як?


Додати коментар

*

*

Ваш коментар: