Хімічна завивка на довге волосся (фото)

зміст статті

Чим довше пасма, тим більше актуальна проблема ослаблених, позбавлених бажаного обсягу волосся. Звичайно, можна скористатися начосом від коренів, але в цьому випадку, тонкі кінчики будуть занадто сильно контрастувати. Цілком очевидно, що хімічна завивка — найоптимальніший спосіб додати об’єм волоссю по всій довжині, але щоранку виділяти час на те, щоб спорудити локони, здатна далеко не кожна дівчина.

Протипоказання

У цій ситуації на виручку приходить хімія на довге волосся, яка додасть вашій шевелюрі такий необхідний їй обсяг і ефектність. Але існує один нюанс: довге волосся більш тонкі, слабкі на кінцях, і груба завивка може спровокувати ламкість волосся.

Перше, що потрібно розуміти, це факт, що будь-яка хімічна завивка — це шкода. Форма волоса фіксується спеціальними сірчаними мостами, і хімічна суміш їх руйнує, щоб пасмо змогла прийняти форму коклюшки або бігуді.

Згодом, ця форма закріплюється спеціальною речовиною, яка має аналогічну назву «закріплювач», і локони будуть витися по вашій голові від двох місяців до півроку.

Для того, щоб зробити шкоду мінімальним, потрібно вибрати в якості процедури карвінг, який, по суті, теж хімічна завивка волосся, але склад для нього береться більш м’який, що легко можна зрозуміти навіть по відсутності сильного неприємного запаху.

Проте, навіть така легка завивка здатна нанести вашому волоссю шкоди, якщо ваші пасма були попередньо ослаблені невдалим фарбуванням або висвітленням. Крім того, від процедури краще утриматися тим, хто страждає алергічними реакціями, алопецією. Всі інші можуть без страху скористатися можливістю отримати локони.

Наступним етапом стане вибір форми, яку будуть мати ваші локони. Це може бути класичний пружний завиток, об’ємна завивка на великі бігуді, при якій локони не вдаються, зате присутні легка хвилястість, або мокра вертикальна хімія.

Класична завивка

Більшість майстрів перукарських салонів запропонує вам для здобуття кучериків процедуру — класична хімічна завивка. Для її створення використовуються коклюшки невеликого діаметру, так як більш великі бігуді не дадуть завитку сформуватися. Потім весь обсяг волосся ділиться на сектори, і кожна пасмо акуратно накручується на коклюшку.

Склад для процедури зазвичай вибирається досить агресивний, так як полегшені варіанти роблять процедуру менш тривалої. Хімічна суміш наноситься на всю голову, промаківая їх спонжем. Після закінчення необхідного часу, зазначеного в анотації до складу, суміш змивається з коклюшек і наноситься закріплювач. Після цього, бігуді акуратно знімаються, і локони сушаться в природному положенні.

Класична завивка волосся

об’ємна завивка

Хімічна завивка на великі бігуді робиться в тому випадку, якщо ви не бажаєте отримати чіткі локони, а вам необхідна пишність і пухнастість волосся. В цьому випадку, можна вибрати самі полегшені склади, які не завдадуть вашій шевелюрі істотної шкоди, а якась сухість, яку несе за собою будь-яка хімічна процедура, легко усунена хорошими засобами для догляду: масками, бальзамами, сироватками.

Об'ємна завивка волосся

Процес нічим не відрізняється від класичного, в цьому випадку вам необхідно лише підібрати більш великі бігуді і уважно стежити, щоб пасмо намотувалася на нього від коренів, без заломів і відтягування коклюшки вниз.

мокра хімія

Мокра хімія виправдана в тому випадку, якщо ваша шевелюра густа і неслухняна, в цьому випадку, завивка позбавить вас від щоденного укладання. Якщо ви хочете, щоб у вас вийшла вертикальна кудряшка. вам знадобиться вертикальна коклюшки, зроблена з дерева, в якій проведено спеціальний жолобок для укладання пасма. Це дозволяє зробити її більш структурованою і чіткою.

мокра хімія

Також, вам знадобиться спеціальний склад з маркуванням, що вказує, що з його допомогою може бути створена мокра вертикальна хімія. Він найбільш часто має гелеву консистенцію, завдяки якій і виходить ефектна мокра чуприна.
Категорія: Краса


Додати коментар

*

*

Ваш коментар: