Відправляти ребёнак в табір (хлопчик 9 років)?Kneel відповів:

Kneel

Я ось теж перший раз відправляю … Моєму синові 8 …. Спочатку дуже сумнівалася …. Але якщо у табори хороші рекомендації …. Те відправляйте звичайно …. Там він навчиться і самостійності …. І відповідальності …. Ну і звичайно відпочинок і розваги в компанії своїх однолітків …. Думаю має сподобається …. та й не сидіти ж йому все життя біля маминої або бабусиної спідниці ….Benzoyl відповів:

Benzoyl

Якщо дитина самостійний і він хоче-то відправляйте, а якщо мамин синок- то не варто. Вийде не відпочинок, а нервуванняFellatio відповів:

Fellatio

Звичайно відправляти, набудуть сором’язливим і стане більш самостійним це точноChrystel відповів:

Chrystel

Якщо тільки табір хороший, дізнайтеся відгуки і т. П А взагалі корисна річ для дітей.Skrupel відповів:

Skrupel

Не знаю які зараз табору, мені 30 років, в Свого часу з 5 років і так до 14 все літо в таборах. Сестра відправляла 0 річну доньку до табору в крим — їй дуже сподобалося — тепер щороку їздитьSundew відповів:

Sundew

А він сам то як до цієї затії ставитися?
Якщо в принципі не проти — то пошукайте хороший табір, де точно ніякого распі8дяйства не буде і діти будуть зайняті всю зміну (в неті зараз до речі багато відгуків залишають).
Головне щоб дитина сам хотів поїхати …Coccosteus відповів:

Coccosteus

Звичайно. Там просто відмінно. Згадую свої дитячі роки)))) мене не могли звідти забрати))) так сподобалося))))Isler відповів:

Isler

Ми свого відправляли на море. Коли приїхали провідати, він, побачивши нас, розридався. Ну, тато, як годиться відразу вирішив забрати, а я все ж поцікавилася, чому він плаче. Відповідь нас повеселив. Виявляється, він втратив 50 грн !! !
Все ускладнює мобільний телефон, часті дзвінки і психологічна атака бабусі — слабкої ланки в нашій родині. А так, однозначно, дитина отримала позитивний життєвий досвід.Browned відповів:

Browned

Ну якщо немає інших можливостей, то звичайно. Не сидіти ж дитині все літо вдома. Необхідно змінити обстановку!
Категорія: >

Інші питання:Додати коментар

*

*

Ваш коментар: