Відносини зі свекрухою …

Добрий день. Мене звуть анастасія, мені 23 роки. Чоловікові 27.Нашему дитині 8 місяців. Я живу в будинку свекрухи 2 роки. Відносини склалися з самого початку не дуже хороші. Як і з колишньою співмешканкою чоловіка. Все те ж саме, ревнощі двох жінок, дві господині на одній кухні, суперечки по побутовим дрібницям. Винні обидві. Ні, я в господинь не мечу, я хочу свій будинок де буду я господинею і все буде за моїми правилами. Можливість побудувати свій будинок з’явилася. У мого батька є певна сума яку він може витратити на будівництво будинку на двох господарів, тобто Будинок і ділянка буде поділений на дві частини. У батька з’явилися проблеми з житлом, ось він і запропонував побудувати і йому і нам. У нас з чоловіком завдання купити землю, але не вистачає грошей. На пропозицію поділити свекровін велику ділянку навпіл і побудується там, свекруха відреагувала негативно (ділянка належить по власності чоловікові, але будувала і вибивала ділянку свекруха). Та й батько не хоче. У свекрухи є земля приватизована під будівництво, запропонували у не викупити, але вона відповіла відмовою. Та й не хочу я на чужий коровай. Батько мій пропонує зробити нам з чоловіком прибудовах в будинку свекрухи, свекруха не проти, батько допоможе грошима, але у батька залишиться проблема з житлом. Накопичувати нам з чоловіком на землю потрібно близько 2 років, весь цей час доведеться жити зі свекрухою. Та й питання то ось у чому …. Свекруха відреагувала дуже негативно на те, що ми будемо з чоловіком окремо будується. Образилася, каже що син вобще тоді е будинок запустить, та й не хоче вона одна жити. Чоловікові стало е шкода і він запропонував все таки нам жити з нею до глибокої е старості і не сіпатися. Але я в жаху від цього! Невже мені дійсно доведеться прийняти таке рішення, жити з нею. Поки є шанс на будівництво власного будинку я хочу використовувати його, нехай навіть доведеться довго збирати гроші на землю, але мені теж стало шкода е, дуже вже вона жалібно каже що не хоче жити одна. Не знаю що робити, моєму батькові потрібно дати відповідь, чи він буде чекати від нас землі, або він буде купувати собі житло окремо. Порадьте будь ласка.Forette відповів:

Forette

В оригіналі жити потрібно окремо. Ви вже вибачте, але чоловік у вас -хлюпік. Якщо батьки хворі і потрібен постійний догляд — це інша справа. Можна і приїжджати до них, і до себе на час забрати. Якщо чоловік не може відірватися від маминої спідниці, значить так буде все життя. Постійно будете сваритися з ним через маму. Допомагайте будуватися батькові, тоді у вас житло залишиться однозначно. Чоловік не хоче — його проблеми. Зробіть для себе і дитини. Не здумайте вкладати гроші в чужу землю. Потім не доведете, що будували разом. Про батька подумайте. Йому жити ніде — йому і допомагайте. Чоловік же маму не кидає.Baller відповів:

Baller

Вавилонські пристрасті! Живіть зі своєю мамо !! ! Найкраще!Platano відповів:

Platano

Робіть, як потрібно вам. Ви сім’я. І не ходіть на поводу у свекрухи!Gimped відповів:

Gimped

Прислухайтеся до себе, як саме вам буде добре, а то ви про всі потурбувалися крім себе. Може коли свекруха постаріє ви і візьмете її жити до себе, але це вже будуть ваше житло і ваш статут …Crackly відповів:

Crackly

Я була б твердої — жити треба окремо!

Збирайте два роки, збираєте три, їдьте, знімайте, будуйте — шукайте будь-які шляхи з’їхати. Свекруха пристосується жити і одна, до того ж, ви не припиняєте з нею стосунки … Хочете — хоч поруч пристроюйтеся, але щоб господинею були ви. Інакше … З віком свекрухи претензій буде більше, вам мізки * ства буде більше … А будуть діти — будете стрілятися.

Але це особисто моя думка. Я нетерпляча до горя.

Є й інший вихід — терпіти все життя. Чи готові?Bisectrix відповів:

Bisectrix

Якщо тато буде давати вам грошей, нехай оформляє, як дарчу у нотаріуса! А краще на себе. А то залишитеся з дитиною і голою ж … Разом з татом!Uninventive відповів:

Uninventive

Якщо ви будете робити прибудову до будинку свекрухи, то це буде будинок свекрухи

Через 5-10 років свекруха стане в’ялою і все одно доведеться брати її в свій будинокBillposter відповів:

Billposter

От уже точно вавилонські пристрасті!

Живіть окремо від мами чоловіка. Незрозуміло в чиїй власності земля чи мами чоловіка, то його самого. Якщо земля мами, то ні в якому разі нічого не будуйте на її землі.

Якщо земля і будівлі будуть у власності вашого батька — теж не перспектива, з часом його поведінка стане таким же огидним, як і свекрухи. А жінку в будинок він в будь-якому випадку приведе.

Збирайте потрібну суму, купуйте землю, будматеріали і робіть на двох з чоловіком що хочете!Espadon відповів:

Espadon

Поки живіть разом, але будуйте разом з батьком на два входи.
Типу, для дитини житло буде.
Та й теж вам потрібно свого батька допомогти, не тільки чоловікову маму догоджати.
і гроші в нерухомість вкладіть.
Потім здавати зможете.WTSmith відповів:

WTSmith

Робіть як вам краще, а не як свекрухи. Все життя під неї прогинатися ви все одно не зможете, захочете піти, а піти буде нікуди. Будуйте своє житло, тому що життя довге і хто знає що буде з вашим шлюбом. Звичайно чоловікові з мамою добре, навіть якщо ви і розлучитеся чоловік залишиться з нею, а ви з дитиною потім куди? А своє житло в разі розлучення ви хоча б зможете поділити. Та й у своєму житлі господинею будете тільки ви. А у свекрухи ви господинею ні коли не станете.Latifundium відповів:

Latifundium

Рада, придбайте своє якомога раніше. Мені 55, і моя мати завжди говорила все ваше після мене, так от їй 80 і мого немає до сих пір, а придбати вже засобів немає і сил і здоров’я. А свекруха ще сяде вам на шию. Відокремитися поки є можливість.VALRIE відповів:

VALRIE

Свекруха робить все що б ви залежали від неї))) хотіла б вам добра, віддала б землю причому все б оформила … Це б вирішило і ваші проблеми і батька. Її земля, вашого батька гроші на будинок. Чесно. А якщо ви візьмете гроші батька і прибудуєте свекрухи будинок це буде збільшений будинок свекрухи. Не робіть дурість. Збирайте гроші на землю, так, доведеться пожити зі свекрухою але не завжди. Так буває. Але мені страшно уявити що буде з вами і вашим батьком якщо раптом відносини ваші з чоловіком та свекрухою розладнаються? (Не приведи творець не бажаю, просто задумайтеся)

Ви написали що у батька є гроші на будівництво будинку на два виходи. Може поки купити старий будинок з увастком і поступово перебудовуватися?Newside відповів:

Newside

Аглафона права.
Якщо є гроші — краще купити будиночок поплоше ..Лішь б ділянку пристойний ..Било б де відразу жити, або квартиру батька.
Категорія: >

Інші питання:Додати коментар

*

*

Ваш коментар: