Види зачіски каре: технологія стрижки, способи укладання (фото і відео)

зміст статті

Зачіска каре не втрачає своєї популярності. Мода постійно змінюється. Вона не любить нудні образи і завжди шукає щось нове і цікаве. Але є такі класичні стрижки, які подобаються і підходять жінкам різного віку. Саме до класики можна віднести і зачіску каре. Звичайно, на сьогоднішній день з’явилося багато варіантів даної стрижки, і дівчата не завжди роблять її в оригінальному виконанні.

Градуйовані каре з чубчиком

Каре підходить всім жінкам, але важливо правильно вибрати різновид стрижки, яка не тільки підкреслить переваги, але і приховає недоліки.

Перукарі рекомендують коротке каре, при якому повністю буде видно витончена шийка, струнким і молодим жінкам.

Жінкам, які мають округлу форму і крупні риси обличчя, ідеально підійде градуйовані каре, яке приховає багато недоліків.

Жінкам, які мають довгасту форму обличчя і високий лоб, підійде варіант невеликої довжини з чубком, оскільки візуально відкоригує форму особи.

Такий вид зачіски, як каре-куля, дозволить підкоригувати особа жінки, яка має широкими вилицями.

Власницям непропорційно довгої шиї допоможе стрижка до плечей прямий форми.

Виправити недоліки широкого обличчя допоможе також градуйовані каре з проділом набік і косою чубчиком.

асиметричне каре

Дуже велика перевага цієї стрижки в тому, що для неї не обов’язково мати густе волосся. Вона добре виглядає і на тонких локони. Густота не впливає на якість стрижки, оскільки волосся стрижуться спеціальним способом, що надає їм додатковий обсяг. Досвідчений майстер може також надати потрібний обсяг тонким волоссю, висвітлюючи окремі пасма.

Каре — зачіска, яка вдало поєднує в собі жіночність довгого волосся і легкість в укладанні, як при коротких стрижках.

Історія виникнення і різновиди стрижки

Люди в усі часи стежили за своїм волоссям. Різними зачісками відрізнялися різні соціальні верстви суспільства. Люди різних професій, представники церкви, воїни, слуги носили абсолютно різні зачіски, що відрізняють їх один від одного. У кожному періоді часу існувала своя мода на зачіски. Зачіска каре відома нам ще по зображеннях древніх єгиптян.

Сьогодні виділяють наступні види каре:

  1. Молодіжне.
  2. Градуйоване.
  3. Асиметричне.
  4. На ніжці.
  5. З чубчиком.
  6. З подовженими вперед пасмами.
  7. Шанс.
  8. Боб.

Каре на ніжці з коротким потилицею

Окремі види каре мають певні особливості.

Молодіжна стрижка робиться на основі каре. Вона являє собою коротке каре.

За допомогою градуйованого каре можна виглядати молодше за свої роки. Пасма волосся при даній стрижці рівні довжині чубчика. Дана стрижка може надати додатковий обсяг на маківці.

Зачіска асиметричне каре досить складна у виконанні, тому новачкам перукарського мистецтва не варто довіряти цю стрижку. При цій зачісці одна сторона коротше, ніж інша, що виглядає дуже стильно і оригінально.

Варіант на ніжці відрізняється дуже коротким потилицею, який остригають як при чоловічій стрижці. Даний варіант каре вимагає досить частого відвідування перукарні для коригування відростають пасом.

При стрижці з чубчиком для формування чубчика йде великий обсяг волосся, в основному з верхівковій області. Чубчик виходить дуже об’ємною. Зазвичай цей вид поєднують не тільки з класичним, але і з асиметричним і градуйованим типом каре.

Каре з видовженими пасмами відмінно підійде жінкам з квадратним і трикутним типом особи і легко скоректує його форму.

Каре без чубчика

Стрижка шанс виконується на основі градуированного каре.

Пасма градуируют в тім’яної області голови, після чого вони піднімаються і стають більш хвилястими, що надає додатковий обсяг зачісці.

Стрижка боб відрізняється від звичайного каре відсутністю чубчика. При цьому довжина може бути абсолютно будь-яка.

Повернутися до змісту

Технологія стрижки класичне каре

Волосся поділяють на 2 частини прямим проділом і стрижуть по горизонтальних лініях. Волосся зрізають починаючи з області нижнього потилиці, поступово піднімаючись. При цьому проділи повинні бути розташовані близько один до одного. Контрольна пасмо зрізається по прямій лінії на потрібну і заздалегідь визначену з клієнткою довжину. Подальші пасма відміряють по першій пасма. Далі волосся в області нижнього потилиці і розташовані зверху відрізають під кутом в 45 °, тобто градуируют. Після чого локони самі починають підкручувати всередину зачіски.

Повернутися до змісту

Способи укладання зачісок каре і боб

Існує безліч способів укладання даних зачісок. При сушінні феном за допомогою круглої щітки підвертають пасма всередину зачіски, а чубок виділяють і фіксують лаком. Таким же способом загортають пасма не всередину, а вперед і отримують більш пустотливий варіант зачіски.

Послідовність укладання прямого каре

Волосся поділяють прямим проділом і за допомогою гелю збивають, а потім користуються лаком для фіксації отриманого обсягу.

На вечір підійде зачіска з кучерявими локонами. При цьому кожне пасмо накручують, потім распушают кожне пасмо і розчісують волосся пальцями рук. Потім роблять косий проділ, формують чубок і фіксують лаком вийшов результат.

На зволожене волосся наносять пінку або мус, розподіляють по всій довжині. Потім сушать феном, при цьому зачісуючи волосся назад за допомогою круглої щітки. Результат фіксують лаком.

Найшвидший спосіб укладання робиться наступним чином. На зволожене волосся наносять пінку, потім розчісують. Потім голову нахиляють і в такому положенні, надаючи потрібний обсяг пальцями, висушують їх за допомогою фена, після чого відразу фіксують лаком.

Для додання більшого об’єму більш тонким волоссю використовують наступну укладку.

Чисті після миття волосся сушать в рушник (не більш 5-6 хвилин). Після чого на ще вологі пасма наносять мус або пінку з ефектом додаткового обсягу. Все волосся перекидають на одну сторону, просушені феном окремі пасма перекидають в іншу сторону. Після чого голову опускають вниз і різко піднімають вгору. Оформляють косий проділ і фіксують за допомогою лаку.

Також великою популярністю, крім прямих і косих проборов, при оформленні каре користується зигзагоподібний проділ.

Стрижка каре відмінно підійде жінкам, які прагнуть підкреслити свою жіночність і елегантність. Вибір зачіски каре є ознакою відмінного смаку його власниці. Багато російські і західні актриси і моделі вибирають собі різні варіанти даної зачіски і завжди залишаються в центрі загальної уваги завдяки своїй витонченості і привабливості.

Завантажити щеКатегорія: Краса


Додати коментар

*

*

Ваш коментар: