У вас дітки люблять, що б їм читали або розповідати казки? І який репертуар?Fop відповів:

Fop

Да !!! Дуже любить :) хлопчик, зараз 5. Репертуар залежить від інтересів, в основному, плюс хочу, щоб на розвиток йшло. Наприклад, коли поменше був, читала про сороку-білобока, з яскравими картинками, або по пальчикам грали, йому подобалося, коли я щікотно по долоньці його пальчиком «кашку заважала», вірші намагаюся, Агния Барто, легкі казки повчальні, байки крилова, ті, які малюк зрозуміти може, про звірів, народні казки, про лисичку-сестричку і сірого вовка, трьох поросят і т.д .. Ну, або за інтересами, це про машини, службовий транспорт.к.упіла минулої зими книгу з зимовими віршами, вже йому полювання, щоб я знову їх йому читала перед сном :)Blushed відповів:

Blushed

Любить. Кіплінг, Бажова, російські народні, казки народів світу. . .Та Все, що є під рукою або в голові))) зараз сам читає, правда. 8 років.Hanniel відповів:

Hanniel

Моїй вже 2,3, але не слухає книжки зовсім, сама може сісти і погортатиInterconnect відповів:

Interconnect

Не дуже любить. Але потихеньку почав розуміти сенс Денискина оповідань драгунського. Відчуває гумор, ухохативался від розповіді, як Дениско варив з татом курку. А казки взагалі не йдуть.Adam відповів:

Adam

Казки народів світу, а також Шароль перро і х. К. Андерсен. Обожнюють слухати якщо розповідаю і читаю. Іноді складаю сама.Jodi відповів:

Jodi

Люблять), дітки-то вже великі, а все не відвикнуть, як спати лягати, так казочку треба,
Ну тепер частіше не казки вже, ось мишеняти піку вже раз 6 читали, інші оповідання про тварин, а коли маленькі були, то гуси-лебеді, дурного мишеняти, вусатого-смугастого любили, розповідь про невідомого героя МаршакаManli відповів:

Manli

Молодший дуже любить. Читаємо багато на ніч. Носов, драгунський, Успенський, Осєєва, і мн. Др. Ой, це більше розповіді. З казок — швидше народні.Diau відповів:

Diau

Племяха любить, що не прийду так цілий день за мною з книжкою ганяється))) одну й ту ж саму казку любить і читай їй по 300 раз)))Dashima відповів:

Dashima

Синові 17, доньці 15.А казки, про реалії життя. Щоб точно знали, що це казки.Christen відповів:

Christen

3 роки. Казки любимо складати по ходу — я починаю, він дорассказивает, така собі суміш і мультиків, улюблених героїв, подій дня і міфічних образів)Romneya відповів:

Romneya

Ме не любимо казки читати. Краще коли складаю або переказуюDetector відповів:

Detector

Ми читає із задоволенням (онукові 3 рік і 2 міс) -тільки ті, які відповідають її віку. Сьогодні ось, як їжак з зайцем наввипередки бігав — слухати не став, втратив інтерес. Так що треба підбирати, щоб йому було зрозуміло. Носова- деякі любить, а для інших не доріс. Російські народні і сам розповідає, про цокотуху і айболіта- давно набридли!
Категорія: >

Інші питання:Додати коментар

*

*

Ваш коментар: