Скільки заплатити за пологи лікарю в москві?

Контрак укладати не хочу.Coddled відповів:

Coddled

У мене пологи принемать лікар і медсестра. Я заплатила 2 тисячі. Народжувала в пологовому будинку на войковсой. Можете дізнатися прям там. Я так і зробила. Мені пояснили. Хто в грошах не обмежений платить по 5-10 тисяч, хто скромно, природно менше.Helmholtz відповів:

Helmholtz

А якщо не заплатиш? Що все життя вагітної ходити будеш ???Tapping відповів:

Tapping

У Москві не знаю. Але в сочи від 10 до 15 тис. Тут многи кажуть, що краще безкоштовно і все таке, але я буду платити. Я майже 2 тижні полежала в пологовому будинку на збереженні і подивилася, як народжують ті, хто не платив …Petunias відповів:

Petunias

Навіщо платити? Ви і так прекрасно народите! Ставлення буде рівно ж таким як якщо не платити зовсім! Адже у вас родової сертифікату, ось з ним і йдіть! Чи не розхолоджує лікарів, їм держава платить достатньо грошей. Якщо заплатите буде гірше, вже повірте мені, а вам скажуть-самі винні. Не платіть !!!!Damon відповів:

Damon

Я думаю тисяч 6-10 вистачить з нього. Потретє на малюка потім. Акушеркам там по тисячі-дві і нянечкам на вимогу))))Truls відповів:

Truls

Ми теж подумали щоб платно народжувати але потмо подумали чому ми повинні їм платити тим більше хоч платно хоч безкоштовно якщо ти будеш кричати то все одно акушерка прибіжить, коли по родовому сертифікату вони і так гроші отримають з нас вагітних і ми вирішили взяти просто окрему палату на двох а не ка безкоштовно 6 чоловік в палаті … а коли пологи пройдуть то вже якщо прям так було добре то і можна віддячити !!!Zeroth відповів:

Zeroth

Я в 2007 році лікаря платила 15000, акушерці 3000.МонііагShamalo відповів:

Shamalo

Я нікому нічого не платила, народжувала безкоштовно 12 днів тому. Все пройшло добре! Лікарі молодці!Genuflect відповів:

Genuflect

А що в москві родові сертифікати не діють ???? Даааа москва непередбачувана в своїй вибраності)))))))
Категорія: >

Інші питання:Додати коментар

*

*

Ваш коментар: