Скажіть, а ви пили чай з самовара ??? В чому різниця???Stewed відповів:

Stewed

Я зараз сиджу в своїй альтанці. Варто самовар .. Від нього димок приємний струмує … Сушки. Пряники … Дивно !!!! У всьому можна знайти радість … А якщо порівнювати. Так вода-як-вода !!Pandemics відповів:

Pandemics

Пили … Різниці немає .. Хоча є …. З самовара повільно вода ллєтьсяEkiert відповів:

Ekiert

У атмосфре чайпітія, як-то все незвично і затишно)))))Deetta відповів:

Deetta

Пила у бабусі в дитинстві, здавалося, що смачніше чаю немаєBaldness відповів:

Baldness

В антуражі …. Це як в сушебаре на вході дядечув в кімоно коштує … Узбек але в кімоно!)))))Korvike відповів:

Korvike

У мене вдома на кухні стоїть самовар. Який розпалюється чоботом. Пам’ятаю на дачі його разожгешь. А чай незвичайний. Звичайно! Сільський!Matson відповів:

Matson

Смак не порівняти з чайником. .
запах чаю інший та й смак теж …Bobwhites відповів:

Bobwhites

Пила в дитинстві. Чай як чай, але ось спогади про сімейний чаюванні і теплій атмосфері не забуваються.Tchaikovsky відповів:

Tchaikovsky

У мене стоїть електричний самовар !! ! Мені його мачуха подарувала !! ! Різниці ніякої, тільки він закипає довше)))Chekan відповів:

Chekan

Пила …. В дитинстві …. Але, мабуть тому, мені здається, що тоді це було оооооооочень смачно. Чай з бубликами) мммммPageset відповів:

Pageset

У родичів є величезний мідний самовар з чоботом! Особливої ​​різниці немає, просто сама процедура чаювання дуже цікава! Вся рідня за столом з самоваром, чашки з блюдцями, бублики і бублики, варення. Правда поки чаю дочекаєшся …. (Щоб його закип’ятити, дрова потрібні, чекати довго).Stanton відповів:

Stanton

З цього самовара зовсім інша атмосфера чаювання. У кімнаті легкий запах димку …. І чай здається надзвичайно смачним.Subtree відповів:

Subtree

Так ми пили чай з самовара:) різниця безумовно є, але тут справа в перевазі. Ось наприклад, є люди народилися в селі або в дитинстві пробували чай з самовара, які будуть завжди говорити що з цим смаком нічого порівняти не можна … А ті хто пробують чай з самовара тільки для порівняння, навряд чи, знайдуть в ньому щось особливе крім запаху диму ….Alane відповів:

Alane

А ти пий сома і дізнаєшся відразу … ..! Є багато способу чаювання, і раджу спробувати хоча б 3-4 з них …….!Poinciana відповів:

Poinciana

Різниця в тому, що був живий мій дідусь …. І він заварював самовар …. З ягодами різними травами чайок він любив …. І смачніше того чаю я ніколи ніде не пробувала ….Ingluvies відповів:

Ingluvies

Є й величезна! ! У дитинстві у бабусі пила! ! Самовар у дворі) чобіт) вода джерельна! Мед свій, вершки свіжі !!!! Мммммммм ну маришка і задала ж питаннячко) така ностальгія навіяла ((((((((
Категорія: >

Інші питання:Додати коментар

*

*

Ваш коментар: