Шпильки для волосся: види і способи зберігання

зміст статті

Для більшості жінок її волосся — це гордість. Догляд за цією перевагою, особливо якщо шевелюра довга, повинен бути ретельно і трепетним. І полягає він не тільки в регулярному миття, але і в тому якими аксесуарами володарка такого дару природи користується. Адже навіть самі на перший погляд нешкідливі гумки і шпильки можуть стати причиною посічених кінчиків і ослаблених коренів волосся. Про те, які різновиди шпильок бувають, які види шпильок для волосся варто купувати, а яких краще уникати і про те які укладання весільні і не тільки можна з ними створювати і піде мова в даній статті.

Фото: шпильки для волосся

Розділити шпильки на види можна завдяки їх різниці в кріпленні до волосся.

Шпильки-гребені

Ці види шпильок мають дуже довгу і цікаву історію. У кожній нашій бабусі була така шпилька для волосся. Виглядає вона як пластина з зубчиками. Кількість зубчиків безпосередньо залежить від розміру самого гребеня. У ті часи, коли шпильки-гребені тільки з’явилися, всі вони робилися вручну, і природно кожна була практично унікальною. Вручну вирізувалася кожна деталь, завиток, вибирався і інкрустовані кожен камінь. Матеріали для подібних аксесуарів вибиралися найрізноманітніші, але завжди натуральні, починаючи від дерева і закінчуючи слоновою кісткою.

Сьогодні шпильки-гребені не перестають радувати своєю різноплановістю. Вони всі також виготовляються з різних матеріалів і, як і раніше можна знайти екземпляри ручної роботи. А дивовижні весільні шпильки-гребені з білосніжним перлами і гірським кришталем не залишають байдужою жодну наречену. Весільні гребені не тільки прикрашають зачіску, але і підтримують її або утримують частини укладання.

Для створення додаткового обсягу хитрими стилістами були придумані шпильки-гребені з валиками чи поролоновими подушечками, які ховаються в волоссі. Це допомагає спорудити не просто пишні, але і багаторівневі шедеври з волосся.

Шпилька ізі хоум

Все нове створюється на базі вже до болю знайомого. Так і шпилька з дивною назвою «ізі хоум» являє собою не що інше, як два гребінця з’єднаних між собою еластичними нитками або гумками, прикрашеними бісером, паєтками, намистинами. Конструкція аксесуара ізі хоум на перший погляд досить проста, але дівчата, що випробували її на власному досвіді, запевняють, що вона добре тримається на волоссі будь-якої густоти і довжини, що з її допомогою можна створювати не тільки банальні хвости і «мальвінка», а й оригінальні вечірні зачіски. Зачепити ізі хоум на шевелюрі дуже просто. Досить закріпити один гребінець з одного боку зачіски, розтягнути гумки і зафіксувати другий гребінець в потрібному положенні на необхідній відстані. Волосся після подібної процедури будуть надійно зафіксовані, а сама шпилька ізі хоум нікуди не злізе, що не сповзе, не тиснутиме або стягувати, як це роблять, наприклад, звичайні гумки. Для фіксації прикореневого об’єму в зачісці цей аксесуар теж підходить.

Ізі хоум також має кілька розмірних варіації. Тобто існують варіанти з трохи більш короткими зубчиками, які підходять для менш густого волосся середньої довжини. Маленькі ізі хоум відмінно підійдуть для захоплення окремих невеликих пасом.

Шпилька софіста твісту або просто твістер

Ця елементарна, але воістину дивовижна конструкція для кріплення волосся допомагає дівчаткам і дівчатам урізноманітнити свій арсенал зачісок вже не перші десяток років. Шпилька для волосся твістер складається з м’якого дроту обтягнутої різними матеріалами. Зустрічаються пластмасові варіації твистера. Серед переваг даної шпильки варто відзначити:

  • простоту і зручність в обігу;
  • доступну ціну;
  • надійність в плані кріплення волосся.

Трохи ні мало двадцять різних зачісок на будь-який життєвий випадок можна створити за допомогою твистера. Більшість з них додаються виробниками в інструкції до шпильці.

Така шпилька для волосся може з легкістю замінити автоматичні шпильки і всілякі гумки. Пасма вона не травмує, закріплює хоч і м’яко без натягу, але дуже надійно. Подібні шпильки для довгого волосся просто незамінні в подорожі, так як просту, але модну на сьогоднішній день гульку можна створити за лічені хвилини.

Шпильки-краби

Ця шпилька для волосся в прабатьків, очевидно, має гребінь, так як складається вона з двох однакових частин з зубчиками, які загнуті всередину. З’єднуються частини часто за допомогою пружини, яка дозволяє в одне натискання відкрити і зафіксувати аксесуар. Заколка-краб представлена ​​широким стилістичним і розмірним різноманітністю. Чим більше «краб» і чим більше зубчиків він має, тим більше волосся він може утримати. Міні «краб» можна використовувати в якості прикраси на короткому волоссі або для фіксації не надто густих дитячих волосків. Вони можуть бути декоровані, камінням, стразами, намистинами або квітами. Матеріалом для виготовлення даного аксесуара може стати пластик, каучук, метал. Відрізняється «краб» і різноманіттям форми, чим не можуть похвалитися попередні екземпляри аксесуарів для волосся. Тут є і округла і прямокутна форма, часто зустрічається квіткова форма і силуети метеликів.

Фото: шпилька-краб

Існує ще один різновид шпильки-краб звана «Тропиканки». Ці заколочки представляють собою маленьку пружинку, яка практично вкручується в пасма волосся і вершина якої прикрашається перлами, стазом, камінням, квітами. Весільні зачіски нерідко прикрашаються саме такими додатковими аксесуарами.

Шпильки-банани

В даному випадку назва аксесуара прямо пов’язане з формою самої шпильки. Вона дійсно нагадує банан. Ну а в основі все той же подвійний гребінь, замикається кінчиками. Служить для фіксації шевелюри в формі своєрідного кінського хвоста. Шпилька буде доступна абсолютно всім, вона зручна, але часто трапляється так, що клямка з часом розслабляється і не тримає волосся. Причому для цього потрібен не дуже тривалий проміжок використання шпильки.

Шпильки-затискачі

Вони ж «крокодильчики», «хатини» або «клювики». Ці аксесуари є дві пластини, з’єднані з одного кінця між собою пружиною. Використовується не тільки як декоративні елементи в зачісці, але і як професійне обладнання для перукарів і стилістів. Саме на базі затискачів майстрині виготовляють неповторні шпильки для волосся своїми руками. Так як не будучи прикрашеними, затискачі коштують копійки, а з підручних матеріалів дівчатам-умільцям легко змайструвати щось незвичайне і справді ексклюзивне.

До речі варто зазначити, що після гребенів шпильки-затискачі, прикрашені білими пір’ям і квітами, найпопулярніші весільні аксесуари для зачісок наречених. Весільні затискачі прикрашають квітами, пір’ям, навіть вуалі і капелюшки часом тримаються на затискачах.

Фото: шпилька-зажим

шпилька Хеагамі

Ще одне геніально просте винахід ледачого людства всіляко прагне продовжити кількість часу проведеного утором в ліжку. Але насправді для багатьох дівчат стають справжнім порятунком ці дві металеві пластини загорнуті тканиною, магічним образів згортаються в «равлики». З їх допомогою дійсно можна згорнути величезна кількість зачісок, причому з ними можна ходити не тільки в офіс, але і не соромно вийти на різні будь-то весільні або корпоративні заходи. Для додаткового обсягу крім шпильки для волосся Хеагамі можна скористатися валиком і тоді взагалі відпаде необхідність у використанні гумки або шпильок.

Відгуки про даний аксесуар для волосся в більшості своїй позитивні і багато дівчат після кількох годин тренувань дуже спритно справляються з цим нехитрим агрегатом.

Зберігання аксесуарів для волосся

Прагнення завжди виглядає привабливо і модно, часта зміна модних тенденцій і бажання під кожен наряд мати різні аксесуари призводить до того, що зберігати в одному місці шпильки, шпильки і резиночки стає важко. І тут в справу вступає жіноча винахідливість, яка навіть кільця від фіранок у ванній перетворює в систему зберігання. Зручно зберігати все це багатство в органайзерах покупних або зшитих самостійно. Таким же гарним словом можна назвати і досить простору коробку, в якій самостійно можна зробити перегородки. Загалом, як тільки кількість накопичених аксесуарів почне доставляти реальний дискомфорт, вихід обов’язково знайдеться.

Шпилька для волосся — це життєво необхідний атрибут, наявний в арсеналі будь-якої поважаючої себе дівчини чи жінки. Деякі служать для створення додаткового обсягу, інші для прикраси. Види їх можуть бути найрізноманітнішими, і занадто багато їх бути не може навіть коли зберігати їх вже ніде.




Категорія: Краса


Додати коментар

*

*

Ваш коментар: