Що значить … Взяти долю в свої руки? :)Lollies відповів:

Lollies

Чинити так, як хочеться в даний момент, наплювавши на умовності і страхи.Drizzan відповів:

Drizzan

Це означає-йти до наміченої мети не звертаючи !! ! І ви обов’язково переможете, головне вірити !!Darwin відповів:

Darwin

Нє, ну деяка частка ініціативності повинна бути в твоїх руках, але вдь все наше життя і її події зумовлені понад …Rawness відповів:

Rawness

Це означає підготувати запит в науково-дослідний інститут на тему як знайти господарів серверів, і проектів які нормативи вони в даному випадку порушують і т. Д. І т. П. Чи є склад злочину і таке інше. А це вже інформація офіційна і від людей, які ну однозначно більше наших сосункофф в цих справах нишпорять.

А то виходить один правила дебільні придумав, інший етіі дебільними правилами еня особисто труїть який рік від імені того придурка і т. Д і т. П Пора їх вже садити по в’язницях і відбирати кнопки, залізо і ліцензіїIndevotion відповів:

Indevotion

Спочатку вирішите чого ви хочете домогтися, навіщо вам це треба, а потім розробіть стратегію і чітко її дотримуйтесь. На цю тему стільки книг написано, прочитайте хоч одну, стане зрозумілішеQuitter відповів:

Quitter

Мало кому вдавалося. Напевно руки загребущі були.Crusty відповів:

Crusty

Від долі не втечеш … Але можна постаратися зліпити її самому. Просто є речі, які нам не підвладні, але частіше вибір за намиLuminol відповів:

Luminol

Не сидіти і не чекати, коли саме все прийде. Людина сама коваль свого щастя.Estaria відповів:

Estaria

Це називається «волюнтаризм» — наївне переконання, ніби людина своїми діями може змінювати свою або чужу долю, а то і керувати долями світу …. вірячи в це дуже хочеться нагадати уривок з «маленького принца» Екзюпері: «ваша величність, накажіть сонця зайти! »
Категорія: >

Інші питання:Додати коментар

*

*

Ваш коментар: