Що таке ідеальний шлюб і і який він — ідеальний чоловік? Чи завжди щасливі ті подружжя, які прожили разом все життя.Driever відповів:

Driever

Ідеальний шлюб -це коли з кожним роком любиш ще сильніше, спругі допомагають підтримують один одного і йдуть на компроміси і жвут в злагоді з самими собою і один одним, при дрібних і навіть великих сорах і розбіжності все решаеться спокійно мирно і ніхто нікуди не йде навіть якщо друга (ой) половина питаються вигнати. Ідеальні чоловік- відповідальний чоловік який завжди подзвонить з роботи і запитає що купити по дорозі, приходячи з роботи втомлений самостійно (без натяків) виносить відро для сміття поки грітися на плиті суп з усіх питань (навіть у чому дружина може і не разбіраеться) запитає думку дружини але приймає остаточне рішення сам, стараеться забезпечити нормальне проживання і навіть в умовах кризи знайде роботу або підробіток, завжди готовий надати перевагу відпочинок в колі сім’ї відпочинку з друзьмі. І на останній питання- не завжди .. Нажаль багато до шлюбу підхід не обдумано і вибирають не свою половину і мучаються … А щастя в родині залежить від гармонії відносин і розуміння з кожним роком що це не помилка а твоя істина друга половинаSplay відповів:

Splay

Ідеальний шлюб — це коли чоловік і дружина йдуть на компроміси.

А ідеальних людей немає, перед тим як шукати ідеального чоловіка. Подумайте, а хто для вас ідеальний чоловік? Ніхто не хоче бути робочим конемNooky відповів:

Nooky

Ідеальний чоловік це людина яка цінує те що має …. Ми з чоловіком уже 17 років в місці …. І я дуже щаслива …Moronism відповів:

Moronism

Я думаю у них сварок теж вистачає! Тільки хтось з них поступається більше. Тому і живуть разом довгоStroke відповів:

Stroke

Ідеальний шлюб там, де дружать …. Де немає слова «повинен», а є «міг би» …. Де не твоя половинка створена для тебе, а ти на радість їй ….)))))) ))Hayashi відповів:

Hayashi

Як важливо знати, що в світі є чоловік,
Який любить, хоче, знає лише тебе ….
І що в ньому — сенс, в ньому суть, і в ньому причина,
Віддати всю-всю …. До крапельки себе.
Як важливо знати, що все його молитви —
Про те, щоб ти жила щасливіше, краще за всіх.
Що він прощає всі твої образи,
І радіє він за твій успіх ….
Як потрібен він, коли не спиться,
Коли болить всередині тебе душа ….
Він терпить все, хоча, буває, злиться.
Але все одно до тебе однієї поспішаючи.
Як важливо знати, що він тебе плекає,
Що всі твої проблеми дозволить ….
І так, як він, ніхто не пошкодує.
І серцем він до твоєї душі поспішає.Uramino відповів:

Uramino

Ідеального немає на білому світі нічого. І щастя — не в ідеальності партнера, а у взаєморозумінні і співпереживання один одному. Бережного і шанобливого ставлення. Мої батьки прожили саме в цьому щасливому шлюбі. Таких відносин я більше ніде не спостерігала.Apuesto відповів:

Apuesto

Для кожного свої уявлення про ідеальність, мені так здається ідеальних шлюбів немає є толерантні люди які десь промалчат, а де то культурно догоарятся. А щоб без сварок душа в душу не вірю!Besmirch відповів:

Besmirch

Не може бути ідеальних чоловіків і ідеальних дружин, у кожної людини є свої недоліки. А ось взаємна любов і робить різних людей, що живуть разом ідеальними! У мого чоловіка повно недоліків, так само як і у мене, але ми навчилися на деякі з них не звертати уваги, під інші підлаштовуватися. Головне що ми любимо один одного, довіряємо і тому вже 15 років щасливі разом!Farmyard відповів:

Farmyard

Бувають і злети і падіння, але звичайно таке падіння як поїхав від співмешканця або гр. Чоловіка пожити в ін. Місто …. Це щастям точно не назвеш !!!CAMMIE відповів:

CAMMIE

Дивлячись як ти розумієш слово — ідеально? Не існує ні ідеального шлюбу, ні ідеального чоловіка. Просто має бути все пучком, взаімопаніманіе і все інше.
У кожного свої параметри про ідеал.
А на рахунок подружжя буває, що зустрінеш пару які прожили вже років цять і вони йдуть тримаючись за руку — ось це дуже приємно дивитися і думаєш — ось це щастя.
Я навіть знаю пару їм по 70 років (+ ;-), так він взагалі не змінив жодного разу дружині за всю їх сімейне життя, слава богу вони живі і радіють життю.
А буває по різному. Ось і роби висновки.Trevorc відповів:

Trevorc

Ідеальний шлюб, це шлюб не з твоєї вини! Ідеальний чоловік, це не твій чоловік! А щастя в родині будують завжди разом !!!!Chargeable відповів:

Chargeable

Кожен день про це запитують, скористайтеся будь ласка пошуком (він вище). Просто повторювати набридло, вже вибачте.Piccolo відповів:

Piccolo

Зараз ідеальним чоловіком називають — банкомат! А без жартів, багато сімей які прожили не один десяток років -счастліви! Ідеальний шлюб — це щастя, побудоване двома люблячими один одного людьми, де оплотом була, є і буде-любов, взаємоповага, взаєморозуміння і вміння жертвувати собою, своїми бажаннями, амбіціями.
Категорія: >

Інші питання:Додати коментар

*

*

Ваш коментар: