Що необхідно врахувати жінці, щоб не дратувати чоловіка

Що необхідно врахувати жінці, щоб не дратувати чоловіка

Найбільше дратує людини те, що в іншій людині він бачить відображення власних недоліків. Як у такій ситуації надходить чоловік? Дуже просто. Якщо він бачить в жінці, яка перебуває поруч, свої негативні якості, це дає йому зайвий привід для виплеску негативних емоцій. Щоб такого не траплялося, потрібно працювати над собою, пробувати змінитися. І що в такому випадку робити жінці? Значить, їй дійсно необхідні зміни. Адже пробувати змінити іншу людину — марна трата часу. Найпростіший і «дешевий» метод — аналізувати свою поведінку, як ніби ми з боку, очима іншої людини. Але ж погодьтеся, що кожного разу користуватися послугами психоаналітика накладно, та й надаються такі послуги далеко не скрізь. Робити аналіз власної поведінки — дуже ефективний спосіб боротьби з власними недоліками.

Тепер, я хотів би зупинити свою увагу на деяких особливостях поведінки жінок, які більшою мірою (відповідно до статистики) подразнюють чоловіків. Звертайте більше на них увагу, милі дами, і намагайтеся викорінити. І робіть це, насамперед, для себе — результат вийде більш ефективний.

Ревнощі — одне з найжахливіших і шкідливих якостей людини. Це почуття здатне більше руйнувати, ніж творити. І відноситься це не тільки до самих відносинам між чоловіком і жінкою. Ревнощі здатна погіршити ще й здоров’я всім членам родини. Особливо схильні до цього малолітні діти. Чоловіка прояв ревнощів дуже сильно дратує. Навіть якщо у нього не було коханки, він постарається її завести. Спробуйте проаналізувати ситуацію, дивлячись на неї з боку. Може це зайве нагадування вам, що пора змінюватися? Чого тоді ваш обранець шукає на стороні, ніж ви його не влаштовуєте? Виправте самі, тоді причина для ревнощів пропаде сама собою.

Уникайте прояви насильства. Це не сподобається нікому. Навіть найслабкіший людина рано чи пізно збунтує проти цього. Одним із проявів насильства є маніпуляція іншою людиною. Бережіться! Рано чи пізно це якість повернеться назад і саме тоді, коли ви до цього найменше готові. Людина здатний поставити вас в таке ж положення обов’язково знайдеться. Можете навіть не сумніватися.

Одним із проявів маніпуляції є зайве вимога уваги від чоловіка. Цим ви тільки «наживете» більшу кількість претензій на свою адресу. Спробуйте інакше. Віддавайте самі і стільки ж отримаєте взамін. Такий закон природи. Але при цьому не треба забувати, що кожна людина — особистість, має право на свободу і самоту. Потреба побути наодинці зі своїми думками може виникнути рано чи пізно у будь-якого чоловік. Не треба в цьому його обмежувати.

Не слід і самої проявляти зайву увагу по відношенню до чоловіка. Така ситуація може виникнути з кількох причин. Перш за все, якщо ви намагаєтеся контролювати світ, який вас оточує. Нічого доброго, крім розчарування, це не дасть. Як ви сприймаєте навколишнє, таким воно й постане перед вами. Намагаєтеся знайти негатив — він не змусить себе довго чекати. До того ж у чоловіка, який знаходиться поруч, світ може бути зовсім іншим. Спроба переробити його не увінчається успіхом, а ваша турбота, швидше за все, буде розцінена як факт насильства. Ще однією причиною зайвого прояву уваги може стати роль матері, яку бере на себе жінка. Згадайте, як ви себе вели в аналогічному випадку по відношенню до своїх батьків. Хочете опинитися в цій ситуації? Запам’ятайте — відповідальність за прийняття спільних рішень повинна бути передана чоловікові. «Так» чи «ні» — вирішує він. Жінка може тільки радити. Причому ради повинні грунтуватися на інтуїції, а не на логіці. Можливість «поміркувати» надайте чоловікові.

Не варто через чур догоджати чоловікові. Ця якість зайвий раз підкреслить його слабкості. Доводячи свою силу, він може в один прекрасний момент «витерти про вас ноги». Спробуйте усунути в собі занижене почуття власної гідності, насамперед, проаналізувавши причину такого явища.

Спробуйте позбутися звички здавна перевірочних та «ідіотських» питань. На дурні питання, швидше за все, отримаєте такі ж відповіді. Вдобавок вашу хитрість розкриють і можливо зустрінуть з агресією. Зрозумійте — розум чоловіки дещо відрізняється від розуму жінки. Не варто зайвий раз його дратувати необдуманими питаннями. Якщо питання задається просто для підтримки розмови або як засіб від нудьги чоловік це відчує і в кращому випадку просто промовчить. І навпаки, якщо вас дійсно щось цікавить, не можете розібратися — чоловік із задоволенням вам допоможе.

Абсолютно все те ж саме відноситься і до надмірної балаканині. Існує таке правило: «Хочете бути почутими — навчіться слухати самі». Але якщо існує щось дійсно вас хвилює і турбує, можете сміливо говорити про це. Будь-який нормальний чоловік відчує важливість для вас цієї події і спробує, включивши свій аналітичний розум вирішити цю, уявну для вас складною, задачу. Справжня жінка повинна чинити саме так.

Уникайте зайвої емоційності. Зрозумійте — чоловік відрізняється від жінки. Це абсолютно не означає, що він краще або гірше, він просто інший і все. Те, що для вас є проблемою, у нього може викликати здивування. Ваші «проблеми» пов’язані з відсутністю губної помади, він сприймає точно так само, як ви сприймете його обурення, пов’язане з відсутністю гачків певного розміру під час рибної ловлі. А якщо ще ці емоції проявляються тривалий час, то більше дратують, ніж викликають співчуття. Теж саме відноситься і до емоцій зайвої захопленості і наївності. Найчастіше їх сприймають чоловіка як прояв дурості. А чоловіку буває дуже соромно перед друзями, коли в його оточенні присутній дурна жінка.

Менше критикуйте. У кожної людини своє уявлення про навколишній світ. Ви справді вважаєте, що ваша думка найважливіше? Повірте, дуже багато хто думає інакше. Критика — один із способів прояву агресії. Відчувши агресію, чоловік займе оборонну позицію. А ще гірше — сам завдасть удару у відповідь. Він може бути аж ніяк не словесним, а енергетичним, ще більш небезпечним. Його наслідки відіб’ються на вашому самопочутті. Тому, подумайте гарненько — чи варто взагалі критикувати іншої людини.

Менше вдавайте. Удавання по своїй суті — обман. А він рано чи пізно може бути розкритий. Як, по-вашому, повинен вести себе ошуканий чоловік? Абсолютно вірно, нічого хорошого з цього не вийде.

Не варто також примушувати чоловіка робити те, що він не хоче, вдаючись до всякого роду хитрощів. По-перше, виверт це ще один із способів маніпуляції. По-друге, ще раз нагадаю, що чоловік іншої. Його інтереси можуть сильно відрізнятися від ваших. Примус сприйметься, як спроба обмежити свободу. А на таке — чоловік зазвичай реагують однозначно. І повірте, нічого доброго з цього не вийде. Через деякий час він буде сприймати в «штики» будь-яке ваше пропозицію. Дозвольте йому затриматися в гаражі, попити пиво з друзями, а самі в цей час можете пройтися без нього по магазинах або поговорити з подружкою. Це тільки зміцнить ваші взаємини — збільшить довіру один до одного.

Якщо, прочитавши цю статтю, ви, милі жінки, зробите для себе деякі висновки — зміни у взаєминах з коханим чоловіком обов’язково відбудуться. Якими вони будуть — залежить від цих самих висновків. Міняйтеся в кращу сторону, і навколишній світ теж зміниться на краще. Удачі вам і любові!

Автор: Рядків Едуард Іванович

Категорія: Відносини


Коментарів: 13
 •  
  Гість  19.12.2015 11:03

  Відмінна стаття. Хотілося б додати також те, що жінка повинна прийняти чоловіка таким, яким він є. Не намагатися його змінювати, виправляти і переробляти. Я завжди замислююся про це за будь-яких нерозуміння з моїм чоловіком. І ви знаєте, це допомагає.

 •  
  Гість  20.01.2016 21:09

  Мені здається, автор занадто суворий до нашої сестрі). Виходить якийсь домобуд. Спасибі, ближче до закінчення статті хоч щось жінці в обмін пропонується: шоппінг на гараж, подружка на пиво). Деякі «особливості» поведінки жінок скоріше характерні для самих чоловіків, наприклад, насильство, і зовсім не у вигляді «маніпулювання».

 •  
  Гість  10.02.2016 16:45

  Загалом, сенс статті можна висловити однією фразою: поважай себе! Якщо докладніше, то чи не дозволяй собі розчинитися в іншій людині; залишайся завжди особистістю зі своїми власними інтересами; гарненько подумай, перш ніж жертвувати собою заради партнера — не оцінить, швидше за все, і прийме як належне.

 •  
  Гість  07.03.2016 02:46

  Дуже цікава стаття. Правда, не розумію, чому тільки жінці треба йти на поступки, адже ми за рівність у стосунках. Звичайно, не варто постійно набридати коханому чоловікові своїми жіночими капризами, але ж і чоловікам треба приділяти нам достатньо уваги.

 •  
  Гість  28.03.2016 12:21

  Стаття дуже цікава і корисна. Але напевно у відносинах повинна бути гармонія, потрібно обопільно вирішувати, а не весь час йти на поводу. Як крути чоловік голова, а дружина шия. І, напевно, будь дружині рано чи пізно теж може набриднути весь час коритися чоловікові. І що тоді?

 •  
  Гість  17.04.2016 08:08

  З одного боку я повністю і безапеляційно згодна з автором. Розписані класичні помилки жінок, при цьому дані відповіді від чоловіків — особисто я для себе багато подчерпнул, тому як, коли читаєш статті на таку тему, написані жінками, фімінізм від кожного слова разить на повал. А тут чоловічу думку. Дуже цікаве і корисне.

  Ну, а з іншого …. Видно, що писав чоловік, навіть якщо б не було підпису з низу, все одно ясно — чоловіча робота. Ні яких відступних для жінки, буквально в кайдани закували: то не можна, так не скажи, сюди не подивися. А що буде робити чоловік, щоб зберегти відносини з жінкою? Дуже хотіла б я почитати статтю на цю тему.

 •  
  Гість  04.05.2016 10:20

  У будь-якій парі на поступки повинні йти обидві сторони, тоді тільки вийде міцний союз. І в першу чергу чоловік і жінка повинні навчитися розуміти і прощати слабкості один одного.

 •  
  Гість  10.06.2016 00:32

  а це потрібно — змінювати себе, щоб не дратувати його? може, просто це не ваш чоловік? може, ви не підходите один одному і краще вчасно припинити відносини, ніж постійно тримати під контролем всі свої емоції? коли люблять, чи не дратуються ….

 •  
  Гість  13.06.2016 19:41

  Якщо чоловік любить, то про яку дратівливості може йти мова. Він полюбив такою, яка є, з усіма перевагами і недоліками. Не сперечаюся поступатися один одному просто необхідно, але підлаштовуватися, або намагатися змінити або його, або себе — вибачте, але думаю — це нерозумно. Ви заблукаєте, як особистість в його очах, а він у Ваших.
  Якщо ж присутній роздратування, то може бути справа не в Вас і не в ньому, а в почуттях між вами. Якщо кожен буде ховатися під маскою — хіба це справжня любов ….

 •  
  Гість  07.07.2016 06:07

  Виконавши всі побажання Едуарда Івановича (автора), швидше за все, ви почнете дратувати чоловіка, збірний портрет якого тільки що вивчили, своєю ідеальністю. Я підслухала, як друг мого колишнього чоловіка втовкмачував йому: «Жінка повинна знати своє місце і бути завжди в чомусь винна, якщо немає причин для невдоволення — вигадай». Так що варто задуматися не над тим, ЩО дратує, а ЧОМУ дратує.

 •  
  Гість  28.07.2016 03:15

  Як відомо, чоловік — голова, а жінка — шия. Тому навіть якщо всі важливі рішення в сім’ї насправді приймаєте Ви, то піднесіть це чоловікові так, як ніби ідея зародилася в його голові. Чоловік за природі- лідер і мисливець, і щоб не перетворювати його в хлюпика, потрібно іноді вміти хитро прикидатися безпорадною і потребує розумному, у дбайливому захисника.

 •  
  Гість  30.08.2016 06:18

  А чому саме жінка повинна не рваздражать? А якщо хлопець поводиться як закінчений егоїст, знову жінка повинна рятувати стосунки? Яку полюбив, така і є, і нехай сам думає, як не дратувати мене!

 •  
  Гість  26.09.2016 20:52

  Вставлю і свої "п’ять копійок". Якісні відносини залежать від ставлення чоловіка до жінки, при позитивних результатах і дівчина буде цвісти і пахнути, і хлопець в образі не виявиться (і вівці цілі і вовки ситі). У сімейних відносинах, на мою думку, все ж в жінка повинна бути мудрішими, за нею стоїть затишок будинку. Автор дійсно категоричний до нас, але така думка чоловіки, можна не слухати, але прислухатися. У чому то згодна, а в чому то і немає. Мені здається, щоб життя була цікава і неодноманітно, то слід свого чоловіка тримати постійно в тонусі, самої змінюватися і обстановку міняти. В інтелектуальному плані ви обоє повинні вдосконалювати знання, інакше ктото відстане, а іншому буде вже не цікаво. Ну, вспрінціпе глагольствовать на таку тему можна цілої книгою, а в крации поки так. Статтю було цікаво читати.


Додати коментар

*

*

Ваш коментар: