Проблеми виношування хлопчика: рекомендації для вагітних сином

Проблеми виношування хлопчика: рекомендації для вагітних сином

Багаторічні спостереження за майбутніми матерями підтверджують, що вагітність хлопчиком протікає завжди важче.

Справа в тому, що хлопчики сильніше змінює гормональний фон вагітної. Особливо дуже чутливі до цього виявилися жінки з рудим волоссям. У них частіше виникає токсикоз і протікає набагато важче. Тому, рекомендується регулярно спостерігатися у лікаря протягом всієї вагітності і дотримуватися гіпоалергенну дієту. Сучасні дослідження показало, що це знизить токсикоз і навіть запобіжить його розвиток.

Виношування хлопчика важче дається мамою, яка страждає на бронхіальну астму. Жінки, з цим захворюванням повинні щодня робити спеціальну дихальну гімнастику за рекомендацією лікаря. Це спеціальні вправи (поверхневе дихання по Бутейко, парадоксальна гімнастика Стрельникової, використання небуляторов). Бажано постаратися виключити або зменшити контакт з алергенами.

Виношування сина нелегко переноситься жінкам, які мають першу групу крові. Часто вони схильні до зниження імунітету і схильні до інфекцій. Організм жінки більш чутливий до різних інфекцій під час вагітності. Тому рекомендується вжити заходів — уникати людних місць і берегтися від вірусів. Особливо це актуально в період епідемії грипу. Наприклад, добре себе зарекомендувала оксолінова мазь, яка знижує можливість зараження. Її рекомендується наносити на слизову носа і на шкіру над верхньою губою. Краще змащувати вранці і ввечері. Досить ефективним є крем «Віферон», що містить сильні противірусні речовини. «Віферон» наноситься також як оксолінова мазь.

Ефективно застосовувати прополіс. Невеликий шматочок рекомендується жувати при відвідування багатолюдних місць. Дуже хороший ефект дає корінь солодки, який містить гліцеррізіновую кислоту, що володіє сильною дією проти вірусів. Можна жувати невеликий шматочок кореня, заходячи до лікарні, перебуваючи в транспорті і т. Д.

Вченими було доведено, що жінка, що чекає хлопчика, частіше страждає від гіпертонії. Рекомендується протягом вагітності дотримуватися дієти. Насамперед, необхідно зменшити вживання добової дози солі до 3 грамів. Це приблизно пів чайної ложечки. Краще готувати без солі, а потім досолювати готову їжу. Можна додавати в їжу морську капусту для смаку. Слід уникати вживання жирних, копчених продуктів. Бажано, щоб половину раціону складали фрукти і овочі. Особливо рекомендується лікарями білокачанна капуста, так як додавання в раціон 200 грамів в день зменшує артеріальний тиск. Містять в ній речовини розслаблюють м’язові стінки судин, і сприяє їх розширенню.

Спостерігайтеся у лікаря протягом всієї вагітності.

Категорія: Вагітність і пологи


Коментарів: 4
 •  
  Гість  13.01.2016 12:24

  Абсолютно згодна. Я виношувала хлопчика і в мене перша група крові. Імунітету практично немає. Різні болячки чіпляються на раз. Багато хворіла особливо в третьому триместрі вагітності. Це дуже зіпсувало настільки приємне для будь-якої майбутньої мами час. До речі теж користувалася маззю «Віферон» дуже добре допомагає.

 •  
  Гість  18.02.2016 09:24

  Це дійсно так, у мене такий страшний токсикоз був, що зараз страшно згадати. Тепер хотілося б дівчинку народити)

 •  
  Гість  21.04.2016 01:59

  А я прочитала і здивувалася. Ніколи не знала, що виношувати хлопчаків важче. Єдина моя неприємність під час вагітності — це печія. І група крові у мене перша, за вагітність жодного разу не захворіла. Напевно все-таки не варто сприймати це як факт. Адже вже ні раз говорилося, що все індивідуально!

 •  
  Гість  13.07.2016 21:48

  Саме так! Все індивідуально. Ми чекаємо синочка, у мене вже 39 тижнів. Вагітність протікала без будь-яких ускладнень, токсикозу не було взагалі, набряків теж, навіть розтяжок немає … правда печія буває рідко. Але печія це через те, що з’їм чого-небудь шкідливого (наприклад смажене). У мене 3 позитивна. Кажуть що з хлопчиком ходиш довше ніж з дівчинкою. Не думайте дівчинки про погане! Головне правильно харчуватися


Додати коментар

*

*

Ваш коментар: