Правильне укладання каре (фото)

зміст статті

Чи помічали ви коли-небудь, що на різних людях однакові зачіски виглядають зовсім по-різному? Справа тут, звичайно, в тому, наскільки кожна конкретна стрижка підходить до того чи іншого типу особи, але велике значення має і здатність правильно укладати зачіску. Навчившись управлятися з власними пасмами, ви зможете завжди мати чудовий вигляд власними силами.

Каре після укладання

З огляду на той факт, що каре — найпопулярніша зачіска серед більшості жінок, і, треба зауважити, абсолютно справедливо, то розглянути укладання каре в даному випадку буде найвірнішим рішенням.

звичайне каре

Якщо у вас класичне каре, то вам несказанно пощастило — для того, щоб правильно укласти цю стрижку, вам не доведеться затратити на це і пари хвилин. Після кожного миття, потримавши волосся укутаними в рушник, щоб вся зайва волога вбралася, нанесіть на корені укладочное кошти. Вибирайте його, виходячи з типу вашої шевелюри: для сухого волосся чудово підійдуть укладальні сироватки, для середніх — пінка-стайлінг, для жирних — емульсії або спеціальна пудра.

Стильне каре після укладання

Крім того, дуже важливо використовувати засоби для термічного захисту. Незважаючи на те, що модельні стрижки дуже часто оновлюються за рахунок підтримки форми, стежити за здоров’ям свого волосся необхідно в будь-якому випадку, якщо ви не хочете хизуватися з пересушеними, січеться пасмами.

Отже, завдавши засіб на довжину волосся, можна приступати до того, щоб укладати шевелюру. Візьміть круглу щітку-брашінг, діаметр якої залежить від того ефекту, який ви хочете отримати: чим менше діаметр, тим більш вираженим буде обсяг. Акуратно накручуйте волосся окремими пасмами, і сушіть їх у напрямку їх росту, що дозволить не тільки укладати швидко, але і запечатати всі лусочки кутикули волоса.

довге каре

Якщо у вас креативна стрижка з довгими передніми краями зрізу, у вас напевно виникало питання, як робиться укладання подовженого каре. Відповісти на це питання дуже просто: весь обсяг шевелюри укладається як зазвичай, але передніми пасмами доведеться зайнятися окремо.

довге каре

Все залежить від того, яка у вас форма обличчя. Наприклад, для квадратного обличчя з широкими вилицями і різко вираженим підборіддям і лінії нижньої щелепи, варто підкрутити їх так, щоб вони були м’якими, що загинаються всередину, до лиця. Вибирати укладання з прямими, витягнутими передніми частинами не варто, так як це акцентує увагу на особливостях вашого обличчя, і воно стане більш грубим. А ось з округлими передніми пасмами ви будете виглядати молодше і миліше.

Для дівчат з круглим, немов місяць, личком, навпаки, більше підійдуть стрижки з вираженими прямими передніми лицьовими пасмами. Ви можете витягати їх праскою, але куди як простіше буде придбати гребінець, що складається з двох змикаються частин, які затискають пасмо, поки ви сушіть її феном, і випрямляють її.

Тонкощі укладання чубчика

В незалежності від того, прикрашена ваша зачіска вираженими передніми кутами, чи ні, вона цілком може бути доповнена чубчиком. Займаючись іншим обсягом волосся, багато хто залишає її без уваги, або, навпаки, занадто стараються з її укладанням. Для того, щоб не мати ніяких проблем з чубчиком, важливо пам’ятати кілька правил: по-перше, ніколи не сушіть чубок гарячим повітрям, так це спровокує жиро відділення в зоні чола, внаслідок чого волосся будуть виглядати брудними. По-друге, не накручуйте її на круглу щітку, так як цей варіант давно є застарілим і мало кого прикрашає.

створення чубчика

Таким чином, управлятися з чубчиком дуже просто, потрібно лише ставити на чільне місце гармонію і акуратність зачіски.
Категорія: Краса


Додати коментар

*

*

Ваш коментар: