Подарунковий сертифікат — універсальний подарунок

зміст статті

Подарунковий сертифікат - універсальний подарунок

Вибрати подарунок завжди було не легкою справою. Важко вгадати, який подарунок зможе підкорити серце і викликати шквал радісних емоцій. Ми даруємо подарунки близьким людям, яким бажаємо всіляких благ. Так само підносимо дари з певними цілями, можливо для того, щоб сподобається, зацікавити, звернути на себе увагу. Так само бувають моменти в житті, коли подарунок — справжня необхідність, продиктована етикетом. Мотиви різні, але мета одна — потрапити в яблучко і отримати бажаний ефект. Найкращий подарунок — той, який людина робить сам собі. Хто краще знає, чого бажає його душа?

Скоро доведеться ювілей, весілля, день народження, будь-яке сімейне торжество і ви стоїте перед вибором, що ж мені такого подарувати. Гроші? Дуже важко підібрати суму, яка не образить і дасть зрозуміти, що ви цінуєте цієї людини. Подаруйте мало — подумають, що ви скупий або у вас фінансові труднощі. Подаруйте багато — подумають, що ви бажаєте загладити провину або відкупитися, а може просто часу не знайшли для пошуку подарунка. Даруючи будь-яку річ, існує ризик промахнутися з якістю, з розміром, тематикою і навіть кольором. Але найстрашніше подарувати дублюючий подарунок, незручна тиша і стислий спасибі, цілком ймовірний перебіг подій. Виходом може стати універсальний подарунок — подарунковий сертифікат.

Він вирішує безліч складнощів, економить час і максимально радує того, кому ви його подаруєте. Умовно сертифікати можна розділити на три групи.

Подарункові сертифікати для жінок

Подарункові сертифікати для жінок, створені для того, щоб виконувати мрії прекрасної статі. Вам потрібно лише дізнатися одну маленьку деталь, що воліє дана дівчина. Косметику, шопінг, рукоділля, книги, музику і навіть квіти можуть стати приводом для подарункового сертифіката. Без нього вам було б важко припустити, наприклад, яка книга приведе її в захват. А так, яскравий витончений конверт, в якому сертифікат на придбання книг в певному магазині. Вона візьме те, що їй по-справжньому подобатися і обмеженням може стати, лише сума на яку ви зробили подарунок. Є у подарункового сертифіката ще безсумнівний плюс, у нього немає чіткого обмеження за часом. Навіть якщо дівчина не скористається подарунком сьогодні або завтра, він анітрохи не втратить свою актуальність.

Подарункові сертифікати для чоловіків

Звичайно, другою групою буде подарунки для дорогих нам чоловіків. Їм ідея з подарунковим сертифікатом сподобатися невимовно. Як же ми їх замучили пінками для гоління, шкарпетками і, в кращому випадки, парфумами. Дізнаємося, чим він захоплюється: футболом, комп’ютерами, риболовлею або спортом — вибір величезний. Навіть подарунковий сертифікат для чоловіків в магазин одягу може стати радісною подією для нього, з умовою, що він піде туди один. Головне знати чоловіка або хоча б підмітити до чого тяжіє його душа.

Подарункові сертифікати для дітей

У третю групу можна віднести подарункові сертифікати для дітей. Дуже важко купити хороший подарунок дитині, тим більше, якщо він не ваш. Наприклад, день народження у сина вашої сестри, ви даруєте подарунковий сертифікат в дитячий розважальний комплекс і готуйтеся почути безліч радісних криків. Просто співвідносите подарунок з віком, якщо дитина постарше вже краще підбирати сертифікат за захопленнями.

Є в придбанні подарункових сертифікатів і свої нюанси. Уникайте дарувати жінці будь-який сертифікат, де вона може угледіти натяк на зовнішні недоліки. Якщо бажаєте подарувати їй похід в спа, щось не уточнюйте в сертифікаті на які процедури. Не надсилайте її на схуднення, на манікюр, на маски для молодості. Просто обговоріть в офісі, що подарунковий сертифікат повинен бути на всі послуги, жінка прийде і сама зробить вибір, куди захоче піти і що з собою зробити.

Переваги сертифікатів над звичайним подарунком вельми вагомі. Для того щоб зробити подарунковий сертифікат, вам буде потрібно близько години. За півгодини ви вирішите, що цікаво людині, якій ви збираєтеся робити подарунок, а решту часу витратите на дорогу та оформлення подарункового сертифіката. Якщо в тому місці ще не роблять подарункові сертифікати, ви завжди можете домовитися з керуючим. Ваш подарунок унікальний, завжди корисний і готовий підкреслити ваше ставлення до того, кому він призначається. Вибирайте, даруєте і будьте щасливі.

Категорія: Подарунки


Коментарів: 13
 •  
  Гість  08.09.2015 04:46

  А я не соромлюся, коли родичі мучаться з подарунком мені, замовляю подарунковий сертифікат на крупний парфумерний магазин. І їм незатруднітельно і я отримаю задоволення при виборі ароматів або кремів.

 •  
  Гість  01.10.2015 17:45

  Насправді, сертифікат як подарунок рятує досить часто. Зараз у багатьох магазинах вони є — голову ламати не треба, що подарувати. Дуже зручна річ. Ну а на рахунок натяків — в такому випадку такій людині і подарунок-то складно підібрати

 •  
  Гість  01.11.2015 06:19

  Якось про це я і не подумала, дійсно, дуже зручно і просто, живу в провінційному місті, в Пітер вибираюся не так часто і про сертифікати знаю мало, особливо в якості подарунка, спасибі за прекрасний рада.

 •  
  Гість  28.11.2015 07:53

  Я багато разів дарувала своїм знайомим купони на знижку жінкам на відвідування в салони краси на різні процедури. На сайті kupоnаtоr.ru дуже багато таких купонів просто не всі ходять в салони, а так зобов’язані.

 •  
  Гість  18.12.2015 15:41

  Я вважаю, що сертифікат — відмінний подарунок. Тільки як добре було помічено, потрібно все-таки дізнатися переваги іменинника. Люблю, коли мені дарують сертифікат в парфумерний магазин або салон краси, але, наприклад, в посудні магазини, текстильні або побутової техніки для мене абсолютно марні.

 •  
  Гість  09.01.2016 09:58

  Ви не уявляєте, яке щастя для чоловіка — подарункові сертифікати! Як же вони полегшують нам життя! ну що дарувати сестрі, щоб не впасти обличчям в бруд? По-моєму, кращого подарунка, як шопінг або відвідування різних салонів, для дівчини поки не існує, тут то і виручає сертифікат! І тобі добре і вона задоволена!

 •  
  Гість  28.01.2016 03:25

  А ви уявляєте, яку радість у чоловіків викличуть подаровані нами саморобні сертифікати, наприклад, на сніданок у ліжко, або масаж еротичний? Буря емоцій! Правда не назовні, як і завжди, у цього серйозного статі. Загалом, при цьому і витрачатися на них не треба.

 •  
  Гість  24.02.2016 15:22

  Є ще такий вид сертифікатів, як сертифікат на подарунок-враження. Вони (ці враження) бувають різні — наприклад стрибок з парашутом, картинг … той же масаж релаксуючий … Чоловікам взагалі важко підібрати подарунок, який дійсно потрібен і сподобається, а ці сертифікати безпрограшний варіант — серед асортименту можна вибрати все, що душі завгодно, і пам’ять залишиться на все життя :)

 •  
  Гість  29.03.2016 03:44

  Саме такий вид вид сертифікатів (подарунок-враження) я вважаю самим ідеальним подарунком. Найкращий подарунок той, який викликає цілу бурю емоцій і відчуття свята. Сертифікати в магазини парфумерії мені дарують часто. Сходжу, косметики наберу, порадію за себе красиву і забуваю …. Зате на все життя запам’ятаю подарунок подружки на 8 березня — сертифікат на стрибок з тарзанки)))

 •  
  Гість  14.04.2016 14:03

  Я пам’ятаю як я раніше мучилася з підбором подарунків. У мене з фантазією на цей рахунок проблеми, могла проходити цілий день по магазинах, аж до головного болю. Сертифікати просто порятунок. Спасибі величезне тому, хто їх запровадив. Особливо рятують коли йдеш на ДР до малознайомої людини. Не знаючи його переваг дуже важко вгадати з подарунком. Тут і виручають подарункові сертифікати.

 •  
  Гість  30.04.2016 02:37

  Я практично постійно дарую друзям такі подарункові сертифікати, дуже зручно, в тому плані, що не потрібно ламати голову над чим конкретним, в теж час вручати конверт з грошима нудно, подарунковий сертифікат і звучить по святковому :)

 •  
  Гість  24.05.2016 20:59

  Подарунковий сертифікат це порятунок. А говорю я так тому, що досить часто використовую таку чудову можливість вирішити питання з подарунком на день народження товаришам по службі на роботі. Зазвичай купується сертифікат в парфумерний магазин для жінки або в магазин спорттоварів для чоловіка. Скривджених поки не було.

 •  
  Гість  27.06.2016 08:01

  А я не дуже полюбила подарункові сертифікати. Таке відчуття, що не хотіли думати над подарунком і купили найшвидше і оптимальне.
  Хоча нещодавно довелося купувати сертифікат, тому що зовсім мало знала іменинницю.


Додати коментар

*

*

Ваш коментар: