Підготовка дитини до дитячого саду

Підготовка дитини до дитячого саду

Рано чи пізно, але кожен малюк відправляється в дитячий сад. Для того щоб перші дні не запам’яталися вам і вашій дитині тим, що буде багато сліз, капризів і т. П. Досить підготувати дитину до цього і тоді він буде сприймати похід в дитячий сад як радісна подія, а не як покарання.

По-перше, задовго до того як дитина почне ходити в дитячий сад потрібно почати створювати позитивне ставлення до цього закладу. Не варто під час пустощів малюка лякати його тим, що ви його покарайте, відправивши в дитячий сад.

По-друге, по можливості, якщо у вашому місті є дошкільний заклад, де організовують заняття для малюків самого раннього віку, відвідуйте їх. Звичайно, під час цих занять малюк буде постійно прагнути до того, щоб бути поруч зі своєю мамою. Не потрібно його лаяти за це! Досить дочекатися моменту звикання дитини до нового місця і новим людям і вже досить скоро ви зможете з розчуленням спостерігати, як ваш малюк виконує завдання самостійно. Подібні заняття сприяють тому, що малюк не тільки розвивається, але і вчиться спілкуванню з іншими малюками. Крім того подібні заняття згодом (у дитячому садку) допоможуть легше перенести період адаптації вашого крихти.

По-третє, якщо вам дозволять, відвідайте з дитиною той дитячий сад, в який він буде ходити. Під час цих відвідин дитина повинна зрозуміти, що в дитячому садку йому не доведеться нудьгувати без мами, адже там так багато малюків та іграшок.

Безумовно, ви як мама будете переживати за свого малюка. Однак, ви не повинні показувати дитині свої страхи за його безпеку і т. П., Адже дитина все відчуває і це не може не знайти відображення в його відношенні до дитячого саду. Дуже часто мами турбуються про те, що малюк не володіє певними навичками. Варто відзначити, що не потрібно хвилюватися з цього приводу. Перебуваючи в дитячому садку, дитина багато чого з того, що раннє не вмів робити навчитися. Це відбудеться з двох причин, по-перше поруч будуть інші малюки, які можуть, наприклад, їсти самостійно. Малюки люблять наслідувати один за одним, тому незабаром і ваша дитина буде їсти без сторонньої допомоги. По-друге, поруч з дитиною завжди буде вихователь, який допоможе йому щось зробити.

Забравши дитину з дитячого саду в перший день, влаштуйте йому справжнє торжество, прикрасьте кімнату, спечіть його улюблений пиріг або подаруйте іграшку. Поясніть малюкові, що все це було зроблено для того, щоб відзначити його перший день перебування в дитячому садку. Скажіть, що з цього дня він став трохи дорослішою, розпитайте його про те, як пройшов його день у групі.

Категорія: Сім'я і діти


Коментарів: 6
 •  
  Гість  08.12.2015 08:29

  Спочатку приводите дитину в садок на 2-3 години. Забирайте його додому раніше. Потроху звикне, потім будете відводити на цілий день.

 •  
  Гість  08.01.2016 12:09

  Дитина повинна бути впевнений, що в сад він ходить, як мама з татом на роботу, а ввечері його обов’язково заберуть додому. Нехай дитина відчуває, що ви не позбутися від нього хочете хоч на час, а відводите його в сад для його ж добра. Ніколи не можна при дитині відгукуватися про садочку чи його працівниках погано, навіть якщо вас не все влаштовує. І ще треба з малого привчати дитину до дитячого колективу, адже Соціалізованій дитинка набагато простіше звикне до нового оточення, ніж той, який ріс у вузькому сімейному колі.

 •  
  Гість  18.03.2016 13:42

  Ох, нам теж скоро доведеться піти в садок! Хвилююся дуже, переживаю, як-то шкода віддавати, чи що. Але в той же час розумію, що настав момент коли доньці необхідно подальший розвиток і спілкування з іншими дітками. Ми кожен день говоримо про садок, ходимо повз поки, дивимося на ребяток. Дочка навіть почала краще їсти і ходити на горщик — діє фраза: "А от всі хлопці в садку …. " :) Хороший матеріал, єдине з чим не згодна — "влаштувати дитині свято або щось подарувати". Малюки до цього швидко прівивают, а якщо в садку не дуже сподобалося в перший день, а вдома свято тим більше не захоче більше йти! Я вважаю, що потрібно із захопленням сказати дитині, який він молодець, яким дорослим він став, похвалити його.

 •  
  Гість  06.05.2016 02:35

  Тут ще важливо, в якому віці ви віддаєте дитинку в садок. Ми ось намагаємося підготуватися до садка в півтора року (з міркувань, що доче вдома нудно). Із задоволенням ходили в розвиваючий центр, правда по системі "разом з мамою". Стали відвідувати садок, і тут дитина у відмову пішов. Начебто грає, але мама повинна бути в полі зору, інакше ніяк. Напевно, рано нам в садок.

 •  
  Гість  05.06.2016 23:17

  Мілена, ми взагалі перші дні залишалися з дитиною в садку, тільки на 3-4 день ненадовго пішли …. Не найприємніше час тоді був.

 •  
  Гість  09.08.2016 22:36

  Ми намагалися переконати дітей, що садок — це їх важлива і відповідальна робота. І вони перші тижні з полюванням йшли в сад. Потім, правда, бувало всяке.


Додати коментар

*

*

Ваш коментар: