Нерозуміння у відносинах жінки й чоловіки. Як навчитися розуміти один одного

Нерозуміння у відносинах жінки і чоловіки

Кожен з нас задає собі питання: чому улюблений мені людина мене не розуміє? Не можна не визнати, що жінка і чоловік багато в чому відрізняються. Чоловік більш раціональний і конкретний, — він насправді говорить те, що думає. Жінка, навпаки, вкрай спонтанна, емоційна. Все, що вона робить, підпорядковується її настрою і емоціям. У цих випадках, може здатися, що жінка і чоловік спілкуються кожен на своїй мові, не чуючи, і не розуміючи один одного.

Чоловіки називають це просто — «жіноча логіка» і намагаються не думати про те, чим зайнята жінка під час емоційного пориву. І це найкращий вихід для нього. Жіночі емоції можуть його просто захопити, перший час раціональне сильна свідомість і чоловік, який за своєю природою не пристосований одночасно відчувати стільки різних емоцій, може просто запанікувати. Це відбудеться не з причини того, що жіночі емоції для чоловіка надто сильні, а ще й тому, що часто він не знаходить раціонального пояснення їм і вони виникають спонтанно. Ця здатність дана жінці не випадково, це пристосувальний природний механізм, жінка завдяки йому здатна інтуїтивно відчувати. А інтуїція, як відомо, річ незрозуміла, нікому невідомо, яким чином вона виникає. Для жінок, таке циклічно виникає стан є звичним, а для чоловіків залишається таким же незрозумілим, як і багато інших жіночі манери. Зрештою, ось ці протиріччя і відрізняють нас один від одного.

Згадаймо, як влаштована людська особистість. Кожна людина має жіноче і чоловіче начало. Відповідно до того, який ваш підлогу, одне з цих основ перевершує інше. Якщо ми почнемо прислухатися до себе, вірніше до своєї протилежній половині, нам багато чого стане ясно про осіб, що представляють протилежну стать.

Проблема відносин захована в тому, що велика кількість людей не визнає або намагається в собі викоренити протилежну половину. Початок цієї проблеми, закладено батьками в наші дитячі роки. Дитина виріс і став сильним, раціональним і мужнім чоловіком, або витонченої жінкою, ми зовсім не думаємо про свою протилежності. А як можна ще зрозуміти іншого — спробувати себе поставити на його місце.

Тільки в цьому випадку нам багато чого стане зрозуміло. Чоловік переживає, коли засмучена його кохана жінка, але він не розуміє причини; або як нелегко жінці, коли їй здається, що улюблений «вгадає її думки», і зробить їй подарунок, про який вона давно мріяла, не кажучи йому при цьому, ні слова.

Саме в ці моменти, ми, не вміємо розуміти дорогого для нас людини. Від безсилля ми впадаємо в паніку і не помічаємо, як створюємо такі конфлікти, в яких вже неможливо зрозуміти, хто опиняється винен, а хто ні.

Цю ситуацію можна вирішити кількома способами. Найпопулярніший — просто припинити всі відносини, зробивши висновок, що ви дуже різні і один одному не підходите. У цьому випадку вам, природно, зустрітися новий партнер, але від старої проблеми ви не позбудетеся. Найбільш відповідний варіант — зробити перерву, порахувати до десяти і потім спокійно поговорити, обговорити, озвучити вашому партнерові свої потреби і поставити йому хвилюючі вас питання. І коли ви навчитеся дискутувати, то, багато дрібних неприємностей, які, як відомо, породжують великі, самі собою почнуть зникати. І може бути одного разу, ви станете схожі по справжньому, і навчіться без слів розуміти один одного.

Категорія: Відносини


Коментарів: 15
 •  
  Гість  26.12.2015 05:01

  да вічно так, от і у мене зараз настала фаза непорозуміння. хоча виглядає так ніби все тихо і мирно, а я вже вибухнути готова

 •  
  Гість  24.01.2016 02:12

  Взаєморозуміння — це запорука успішних відносин. Головне не стільки розуміти, скільки вислухати партнера, спробувати поставити себе на його місце. Увійти в його становище і знайти те саме, взаєморозуміння і єдність думок!

 •  
  Гість  18.02.2016 23:21

  Іноді так хочеться трощити, ламати, кричати …. Це сильніше мене. Я починаю відчувати ненависть і злобу! Хоча, на наступний день все забувається. Дуже важко в такі моменти контролювати себе!

 •  
  Гість  10.03.2016 04:31

  я багато в чому згодна з автором статті. всі непорозуміння виникають саме тому що ми мовчимо і вважаємо що наша друга половинка повинна щось сама зрозуміти. а вона нічого не винна. треба розмовляти — спілкуватися. тільки так можна з’ясувати всі. нам треба бути менш егоїстичними і намагатися ставити себе частіше на місце партнера. я ось намагаюся. іноді виходить, іноді не дуже. але одне я знаю точно -якщо б ми не розповідали один-одному про свої думки -ми б давно розлучилися б.

 •  
  Гість  01.04.2016 07:09

  Я теж вважаю що накопичувати в собі негатив не варто. Потрібно говорити один одному про наболіле інакше дійсно можна вибухнути. Хоч іноді але потрібно "випліскуватися". Говорити те що вас не влаштовує один в одному, щоб бути один для одного ідеалом виправивши свої помилки.

 •  
  Гість  21.04.2016 19:34

  Погоджуся з автором статті. Чоловік і жінка завжди повинні говорити один з одним. Про все. Всі недомовки нагромадяться самі не помітите як і вийде велика проблема замість однієї маленької.

 •  
  Гість  24.04.2016 15:24

  Все правильно! У нас теж такі проблеми з’явилися, і зовсім недавно я стала йому висловлювати своє обурення щодо того, що він мене не розуміє, що я говорю про одне, а він про інше. Я просила у нього моральної підтримки, тому що у мене були деякі проблеми в житті, а він питав чого мені не вистачає: грошей? Або у мене інший з’явився? що це я себе так погано веду, весь все ж було нормально? Відчуття, що він просто не виріс ….

 •  
  Гість  28.05.2016 22:38

  Мирний розмова між закоханими після сварки або розбіжності — це дуже складно. Емоції буквально плескаються через край. Тому найдієвішим способом вважається мовчання, причому далеко один від одного. Потрібно не просто переосмислити ситуацію, але і спробувати розібратися в своїх почуттях. Можна навіть написати на листку паперу всі плюси і мінуси (не плутати з недоліками і не переходити на особистості) спілкування з ним. Плюсів буває, як правило, більше. І тоді ви, напевно, зрозумієте, що сварка — це просто крок у вашого спільного життя, крок, який приведе вас до нових почуттів і новим пристрастям!

 •  
  Гість  05.06.2016 16:42

  Щоб розуміти свою другу половину — потрібно насамперед розмовляти з нею. Обговорювати всі свої переживання, побоювання. Ділитися радісними новинами. Цікавитися справами насущними. Коли в родині панує розуміння — там же панує мир і любов. ІМХО

 •  
  Гість  03.07.2016 03:14

  Така проблема напевно у всіх виникає (згоден з тим що навчившись дискутувати вирішуються багато дрібні проблеми, але що гойдається великих проблем (наприклад тверде ні чим непохитне думку в яких те важливих життєвих ситуаціях) вони в моєму випадку не вирішуються, тому як часто ми маємо протилежні позиції і або сперечаємося і сваримося і ображаємося, або доводиться поступатися і не сперечатися, і намагаючись при цьому самому не образитися і не образити партнера, часом вихід тільки такий

 •  
  Гість  28.07.2016 03:20

  При з’ясуванні стосунків часто здається, що тобі людина "повинен", І не хтось, а саме твій коханий. І чим довше конфлікт — тим більше він тобі "повинен" (Ти мене повинен розуміти, ти мені повинен допомагати і т. Д.) Після "грози" намагаюся побути наодинці з собою. Допомагає розставити пріоритети: що важливіше — бути правою, винести обвинувальний вирок і закінчити, повісивши ярлик "не виправдав надій, чергова сво …", Або спробувати ще раз намацати загальну нитку, яка зовсім недавно так міцно пов’язувала, але кудись загубилася. І який вибір складніше — Бог тільки відає.

 •  
  Гість  12.08.2016 04:19

  Уміння поступатися — великий дар, який допомагає виходити зі складних ситуацій, зберігати надовго рівні і міцні стосунки. Може не варто наполягати на тому, щоб тебе зрозуміли і зробили так, як ти хочеш?

 •  
  Гість  30.08.2016 04:00

  Так, часом ми надто егоїстичні в бажанні, щоб нас завжди розуміли і приймали такими, якими ми є. Те ж саме можуть думати і чоловіки. Тому, звичайно, чоловік і жінка повинні говорити один з одним, поступатися в якихось питаннях. А не мовчати, при цьому накопичуючи невдоволення.

 •  
  Гість  23.09.2016 02:35

  Ви знаєте, що є такі почуття, то це погано. Адже у Вас розвиваються тільки негативні почуття.

 •  
  Гість  10.10.2016 15:32

  Потрібно вміти слухати і вміти бути почутою. Якщо кожен раз переступати через себе в ім’я інтересів своєї половини, то може накопичитися почуття пригніченості. Є чоловіки, в союзі з якими постійно доводиться відстоювати своє "місце під сонцем", А вони й не здогадуються, що пригнічують жіноче самолюбство, свободу так сказати. Ми різні, але щастя можливе, просто потрібно докладати зусиль.


Додати коментар

*

*

Ваш коментар: