Навіщо він так?

Подобається чоловік, набагато старше. І у нього …. Прошу вибачення … Не виходить. І він мені видав: «з іншими виходило. І вчора, і позавчора». Поділилася з подругою. Вона: «світло, ви вірите в це?» Ні … Але мені боляче це. Навіщо?Printers відповів:

Printers

Дівчина! Навіть не думайте брати все на свій рахунок, а його пошліть туди, де у нього виходило.
Він на че зараз натякає? Що ви для нього непривабливі? Тоді навіщо з вами в ліжко лягав?
Або що ви че то не так робите? Вобще то, у нормального мужика ініціатива в основному від нього виходить, а якщо йому потрібні додаткові стимули для того, щоб виходило, то йому до лікаря!Micah відповів:

Micah

Для чоловіка «не виходить» це важка психологічна ситуація. Природно, що він буде звинувачувати вас у цьому, щоб не обмежувати своє самолюбство і не вганяти себе в ще більшу депресію

І чим ображатися, ви краще б підбадьорили його і допомогли б йому чим моглиMERILYN відповів:

MERILYN

Треба було допомогти йому, а не ображатися. Спробуйте запропонувати елеутерокок крапель 30-40 за 20 хв до того — це настоянка рослини, ніякої хімії.Jbrowne відповів:

Jbrowne

Жоден розумний чоловік, ніколи не скаже жінці, що з іншими у нього виходить, а з вами немає. Таке міг сказати тільки муд @ к і закомплексований імпотент! Робіть для себе висновки.FAYE відповів:

FAYE

Ви добровільно принижуєтеся перед дідком, дідок вас принижує. Ну і що тут ненормального? Все на добровільній ноті. Як сказав дідусь Гебельс «jedem das seine». .Кожному своє! Чоловіки віддають перевагу стерв — пошліть його куди подалі і забудьте, і він до вас прибіжить, і буде повзати.Turncoat відповів:

Turncoat

Він вчора і позавчора з кимось трахался і у нього все було нормально, а сьогодні на вас не встає? Я все правильно зрозуміла? Ну я б на таку заяву, м’яко кажучи, образилася б не роблячи знижки на вік. А вам тут ще радять допомогти і пошкодувати. Я че-то не розумію, може.
Категорія: >

Інші питання:Додати коментар

*

*

Ваш коментар: