Навіяно питанням. А чому ж коханка краще дружини? Або навпаки.

По-моєму, про жінку варто расуждать, як про особистість і т.п., а не за статусом дружини або коханки. Просто мене здивувало висловлювання однієї дами, що «коханки все одно краще».Luther відповів:

Luther

Склалася така думка що коханці подарунки дарують, а дружина шкарпетки брудні стирає ….Rexroad відповів:

Rexroad

Кожна коханка мріє стати дружиною, а дружина вже дружина, так у кого життя краще?Cannily відповів:

Cannily

Такий вислів обгрунтовано, т. К. Коханка приносить щось нове в життя чоловіка, а з дружиною приїдаєтьсяGismos відповів:

Gismos

Вона мабуть теж з розряду коханок і оцінює зі своєї дзвіниці.Poling відповів:

Poling

Згоден з тобою. Тут потрібно розглядати кожну окрему ситуацію і кожної окремої людини. Ти б запитала, у цієї пані «а чим краще?»;)EDIE відповів:

EDIE

А я люблю свою дружину і нах. . Мені ніхто не потрібен вона мене з трьох воєн дочекалася і завжди поруч !!!!ELENOR відповів:

ELENOR

Коханка це принизливо для жінки … Бридко з боку чоловіка … Чим пишатися? Тим що тебе використовують ?? Смішно … Дружина-це перш за все одна і найулюбленіша жінка на світі (наша думка з чоловіком)))Extravagance відповів:

Extravagance

Може коханки краще тому що до них раз на місяць приходять, не встигають набриднути? Заліз і сліз і ніякої відповідальності :)))Qualnet відповів:

Qualnet

Сумніваюся що вони краще якщо чоловіки все одно залишаються з дружинами. Це просто хвилинна слабкість ..LISANDRA відповів:

LISANDRA

Як кажуть коханка це свято а дружина це будні. Коханкою бути добре бо немає ніякої відповідальності перед людиною можна жити як захочеш але це тривати недовго, тому що всерівно такий женщінре скоро захочеться сім’ї і якогось права на чоловікаPantaleon відповів:

Pantaleon

Може, вони і краще (на думку цієї дами), але чоловіки адже все одно живуть з дружинами і о-о-о-чень рідко їх кидають! Значить, люблять і цінують дружин як особистість !!!Heaths відповів:

Heaths

Що б не говорили і не писали, але 1% коханок, кому щастить і то тільки тому, що дружини погані або не по любові дістаються.

В іншому або коханок заводять кабелі, і у них 20 коханок, або просто для развлекухи і то оптом самі страждають чоловіки від цього.

Нормальні чоловіки не заводять коханок.Stranders відповів:

Stranders

Це складне питання. Більшість чоловіків зраджують дружинам не для того, щоб визначити хто з них краще — дружина або коханка. Швидше їм важливо відчувати, що вони затребувані як чоловіки не дружиною (яка з часом сприймається скоріше як родичка, а не межа сексуальних мрій), а іншою жінкою. Порівнювати їх безглуздо, більшість чоловіків вважає за краще мати і те і інше. (Це статистика, можна по різному до неї ставиться, але факт є факт
Тому питання точно такий же як: чим праве око краще лівого? Або — якщо у вас два автомобіля чи не краще вам вибрати кращий і їздити тільки на ньому?Bradner відповів:

Bradner

Коханка не краще. Коханка просто зайнята своїми справами, а не обстіриваніем, обглажіваніем, годуванням чоловіка. Вона не буде вимагати від нього винести сміття, погладити сорочку … Як би і вся різниця. Чомусь же на любовцах рідко одружуються, а продовжують мати в якості таких.Charta відповів:

Charta

Дурниці !!!! Вони просто різні, ці жінки, і займають абсолютно різне місце в житті чоловіка. До речі, і вічне свято моторошно іноді набридає, і починаєш мріяти, коли ж повернешся до свого налагодженій домашнього затишку і спокою.Phonograph відповів:

Phonograph

Краща за ту і та, яка улюблена, а хто це по статусу коханка або дружина — це без різниці.
Категорія: >

Інші питання:Додати коментар

*

*

Ваш коментар: