Настала криза в стосунках (13 років). Чоловік-байдужий і не приділяє уваги. З цим можна боротися?

Виглядаю добре, струнка, його НЕ пилю, сама ласкава і ніжна _но таке відчуття, що йому все одно. Коли вже сильно дістає це все -починається показувати кігтики — начебто він стає краще. Але мене надовго не вистачає -і все йде на круги своя …. У нас 3 синочка. Мені буде 35 років -но всі говорять що виглядаю молодше, вважають симпатичною. Поки не працюю, восени хочу дітей в садок. Тоді пойдуработать. Таке відчуття що перебуваю в лабіринті — виходу не бачу -його люблю, а він напевно вже немає …. Може ви зможете мені допомогти !!! 5 років тому йшла отнего 2 рази -но поверталася, тому що без нього ще гірше. .. Може ви зможете мені допомогти …. Це моя фотографіяYade відповів:

Yade

Терпи … У всіх так … Ти неоднозначних така … Поговори з чоловіком спокійно напиши питання на папері і спробуй спочатку відповісти на них сама якщо питання залишилися без відповіді .. Тоді задавай їх чоловікові, толко спокійно! І дочекайся відповіді. Постарайся його зрозуміти … У синів повинен бути батько, обов’язково. Якщо почнеш думати про себе … Все зруйнуватися … Думай про сім’ю, нас завжди вчили ділити, а в житті треба множити. Думай. Сім’я-це сила!Augite відповів:

Augite

О, так ви красуня! Заведіть коханця, що заважає :)?Kusso відповів:

Kusso

А ви не пробували з ним просто відверто поговорити. З’ясувати, що йому не вистачає, чого його не влаштовує ….Corby відповів:

Corby

Йому набридла ваша ніжність, станьте трохи стервом, чоловіки ж мисливці за вдачею …Iterance відповів:

Iterance

Займіться собою. У всіх сенсах. Своїм здоров’ям, своєю зовнішністю, своєю роботою. Будьте самодостатньою.Abdullah відповів:

Abdullah

Спробуй урізноманітнити сексуальне життя я думаю він там недопулучает чогось тільки не переборщи різкі зміни ні до чого і предворительно поговори з ним
Зазвичай в 70% випадків справа саме в сексуальному життіVolute відповів:

Volute

Ой да ви красуня !! ! Не переживайте живіть дітьми, вони вас оцінять. А цим козлик нічого не треба. Або перетворитеся на стерво вони таких люблять. Хоча я теж м’яка і пухнаста не можу стервоза постійно, ось і мучуся як ви. Ну за нашу солідарність дівчинки!Trajectory відповів:

Trajectory

Вся проблема в тому, що коли жінка без роботи, тобто залежна від мужика, то так і буде. Потім, якщо ти сама поверталася до нього, то знає, що нікуди не дінешся, всерівно прибіжиш сама. Ти гарненька на обличчя, але треба бути господинею свого слова. , Першою не біжиEtesian відповів:

Etesian

Що ж йому бовдур ще треба то. Піти від такої красуні треба бути повним дурнем або ідіотом. Ви чарівна симпатяшка. І любові його до вас на мою прийшов кінець .. І як ви поступите, вирішувати тільки вам, чужа сім’я — темний ліс. Тут порадник навряд чи потрібен.Shaper відповів:

Shaper

Ви напевно занадто любляча, ніжна, ласкава … Йому стало нудно — не вистачає перцю! Частіше показуйте свої кігтики, станьте примхливої, навіженої, навіть матом можна послати … Він здивується і прокинеться.)))Tinct відповів:

Tinct

А я що то сумніваюся що ви пухнаста))))))))))))))))))))))) вам повагу за трьох синів)))))) ще й про чоловіка думати))) сильно …. Думаю у нього свої проблеми .. Не через вас …. Може відпочити вам удвох .. У готель на вихідні хоча б))Baff відповів:

Baff

Вам ніхто не дасть потрібного ради. Рішення тільки за вами ….Gunny відповів:

Gunny

Згодна з мона. Так у всіх. Треба просто пережити цей період. Я, коли до нас приходять такі дні намагаюся ніяк не реагувати на них, бути спокійною. Час все дозволить, може його понабдобітся багато, але тут нічого не поробиш … У нас теж розмови не проходять, каже — чіпляєшся. Перестаю озвучувати причіпки, звичайно, радості в очах в цей момент не побачиш, але час і тільки час потрібно, щоб вирішити що далі робити. Удачі вам і терпіння!
Категорія: >

Інші питання:Додати коментар

*

*

Ваш коментар: