Молочниця під час вагітності. Що потрібно знати майбутній матері про молочниці

Кожна жінка мріє стати матір’ю, таке її призначення на землі. І вагітність — одне з найяскравіших, щасливих і емоційних подій у житті. Її з нетерпінням чекають, до неї ретельно готуються. Адже кожна майбутня молода мама хоче провести на світло здорового, чарівного малюка. Появи його чекають з неприхованим нетерпінням, і дуже шкода, якщо ця подія насупиться хворобою майбутньої мами, що ще гірше, якщо буде інфікований і сам плід. Тут мова йде про молочниці — захворюванні, яке викликається грибковим збудником. Молочниця помітно ускладнює перебіг вагітності, послаблює організм жінки, і це є прямою загрозою новонародженому.

Молочниця при вагітності

Багато жінок дуже легковажно ставляться до цього захворювання, вважають його нешкідливим, і даремно. Це явне поширена помилка. Молочницю неодмінно треба діагностувати і лікувати якомога раніше, особливо під час вагітності. Вагітна жінка обов’язково повинна здати аналіз на бактеріоскопію, і якщо в мазку будуть виявлені у великій кількості спори грибків, ставиться діагноз, який підтверджує молочницю. Якщо вагітна скаржиться на виділення білого кольору, часто творожистой консистенції, що володіють кислуватим запахом і свербіж, то це є явною ознакою молочниці. У цьому випадку ситуація вимагає негайного звернення до лікаря.

Молочниця є ознакою імунодефіциту, і якщо вона остаточно не виліковується, то це вже говорить про серйозну хронічної патології в організмі. Тому, при лікуванні молочниці крім протигрибкових препаратів завжди призначають загальнозміцнюючі та імуномодулюючі препарати.

Виділення і свербіж можуть бути проявом не тільки молочниці, але і цілого ряду інших інфекційних захворювань. Ні в якому разі не ставте собі діагноз самостійно і не займайтеся самолікуванням. Необхідно обов’язково проконсультуватися з фахівцем і точно визначити конкретного збудника хвороби.

Лікування повинні пройти обов’язково обидва партнера, так як це захворювання передається статевим шляхом. Найчастіше молочниця розвивається ще до вагітності, тому необхідно проводити своєчасне її лікування.

Помічено, що молочниця проявляється у вагітних при неправильному і обмеженому харчуванні. Сучасні продукти часто не тільки не містять в собі корисних речовин, але і напхані шкідливими хімічними сполуками, особливо це стосується фруктів і овочів. Брак життєво важливих вітамінів і мінералів веде до загострення різних хронічних захворювань, у тому числі, і молочниці. Безконтрольний прийом ліків також може призвести до появи молочниці при вагітності. Ні в якому разі не приймайте ніякі препарати без консультації фахівця.

Під час вагітності також не слід носити синтетичну, обтягуючі білизну. Одягайте тільки вільні речі з натуральних тканин. Намагайтеся оберігатися від різних простудних і вірусних захворювань.

Для плода молочниця становить небезпеку лише при відсутності належної медичної допомоги. Якщо ж під час вагітності ви постійно спостерігаєтеся у гінеколога, то ризик ускладнення молочниці мінімальний. Дотримуйтесь перерахованим вище нескладним вказівкам, і ваша вагітність буде дев’ятимісячним щастям, в результаті якої у вас з’явиться здоровий, міцний малюк. Зробіть все, щоб поняття «вагітність і молочниця», були несумісні. Ваш майбутній малюк заслуговує на це.

Пам’ятайте, що відвідування гінеколога має бути регулярним, запланованим, раз на 3-4 місяці, в не залежності від самопочуття.

Категорія: Здоров'я


Коментарів: 5
 •  
  Гість  07.01.2016 23:00

  При молочниці треба їсти менше солодку випічку. А щоб зменшити свербіж постаратися частіше підмиватися відваром кори дуба або календули і обов’язково носити бавовняну білизну.

 •  
  Гість  27.03.2016 08:52

  Практично всі вагітні жінки рано чи пізно стикаються з такою проблемою, як молочниця. Я за час вагітності лікувалася від неї два рази, хоча здавалося б строго стежила і за гігієною і за харчуванням. А на мої запитання гінеколог пояснила, що при вагітності зазвичай загострюються всі хвороби навіть ті якими ніколи не хворіли. Лікувалася я Тержінаном, а щоб зменшити свербіж і кількість виділень кортіло вранці і ввечері розчином звичайної соди 1 чайна ложка на склянку води.

 •  
  Гість  07.06.2016 14:32

  Для мене це був кошмар !!! Всю вагітність промучилася. За два тижні до пологів пролечилась йодними свічками, що б хоч дитини під час пологів не заразити. А після пологів все пройшло само собою, навіть не згадую. І гігієна тут не при чому. Просто під час вагітності змінюється кислотний склад слизової і грибам на ній зручніше розмножаться.

 •  
  Гість  24.07.2016 13:01

  Це, звичайно жах, коли під час вагітності виникає молочниця, але мене рятував кефір, я на ніч їм зазвичай кортіло.

 •  
  Гість  26.09.2016 09:44

  Молочниця так і називається, бо росте на молоці. Насправді це грибкове захворювання. Підмиватися кефіром це означає годувати ці гриби. Хто вам порадив таку нісенітницю. Та під час вагітності порушується мікрофлора піхви і з’являється те, чого не було. Зараз в аптеках багато препаратів проти молочниці. Я думаю краще користуватися ними.


Додати коментар

*

*

Ваш коментар: