Ми хочемо замінити стару ванну на нову. Питання, без допомоги сантехніка реально це зробити? Ставити будемо на старе місце.Jacquetta відповів:

Jacquetta

Звичайно реально якщо є чоловічі самостійні руки в будинку.Noone відповів:

Noone

Вам швидше вантажники потрібні, ніж сантехніки. Невже чоловік не зможе звернути сифон? Або ви самі.Mae відповів:

Mae

Дак якщо на старе місце звичайно самі впораєтеся, так само все підключіть і все) а то сантехнік вам просто зайві гроші витратитиDalking відповів:

Dalking

Чисто фізично звичайно реально, сантехнік ж така сама людина, просто знає, що куди підключити. Інша справа, якщо вам для цього треба загальний стояк перекривати — це заборонено робити без представника обслуговуючої будинок компанії, тому що вони несуть відповідальність за водопостачання будинку.Pangenesis відповів:

Pangenesis

Запросто. Я всю сантехніку замінив сам без особливих навичок. Запросив сантехніків тільки поставити лічильники і мадам з ЖЕС, щоб опечатати.
Коли будете купувати ванну, відразу купуйте до неї Сантехарматура. В установці немає нічого складного.Giglet відповів:

Giglet

Якщо ставити ванну на старе місце, то проблем виникнути не повинно і будь-який чоловік повинен впоратися. Якщо досвіду в такому вигляді роботи немає, тоді можна в інтернеті відео навчальні подивитися і почитати літературу. Ось тут дуже добре написано http://stroy-aqua.Com/vodoprovod_santeh/vanna/ustanovka-vanny-svoimi-rukami.HtmlPostano відповів:

Postano

Ніяких відключень загального стояка для заміни ванни не потрібно.
Але потрібно розібрати стару каналізаційну підводку — а вона іноді зачеканити на совість — і підключити нову (тепер вона зазвичай з вініпласту) так, щоб не підтікало.
Я це вмію цілком, хоч і біохімік. А є чоловіки, які навіть уявлення не мають про суть виникаючих при такій роботі труднощів. Нам сантехнік з жеку ставив нову раковину — текло, і мені самому довелося усувати його огріхи.
Категорія: >

Інші питання:Додати коментар

*

*

Ваш коментар: