Мармурове фарбування волосся (фото)

зміст статті

Мармурове забарвлення для натурального способу

Подіумні моделі часто постають перед нами на фото з найрізноманітнішими креативними стрижками, способами фарбування і вибором кольорів своєї шевелюри. Звичайно, це виглядає досить сміливо і ефектно, але навряд чи хтось зважиться ходити так кожен день на роботу. У повсякденному житті природність і натуральність цінується вище будь-яких хитрощів, тому техніки для створення ефекту натурального волосся знаходяться на піку популярності.

Мармурове фарбування волосся
Мармурове фарбування волосся

Майстри-перукарі невтомно освоюють нові прийоми колорирования, за допомогою яких їх клієнтки виглядають так, ніби шевелюра шикарного відтінку дісталася їм від природи, а не завдяки багатогодинного сидіння в кріслі салону краси. До таких технік можна сміливо віднести мармурове фарбування, яке позбавляє зачіску від нудного однотонного відтінку, надаючи їй жвавість і натуральність. Весь секрет цього способу — в поєднанні двох відтінків, що належать до однієї колірної категорії. Таке фарбування відрізняється від класичного мелірування своєю технікою і більш реальним результатом, завдяки якому ви будете виглядати свіжо і доглянуто, ніби зійшли з фото на рекламному щиті.

Тонкощі мармурової техніки фарбування

Варто відзначити, що по-справжньому грамотно таку процедуру, як мармурова колорування волосся, може виконати лише майстер салону. Незважаючи на те, що фарбування не відрізняється особливою складністю виконання, важливо отримати в результаті рівномірні відблиски, а не плями і розводи, які зазвичай виходять, якщо людина приймається за фарбування волосся самостійно або обслуговується у недосвідченого майстра. Важливо також пам’ятати, що техніка створення мармурового відтінку передбачає саме світлі відблиски на більш темному тоні. Якщо ви хочете отримати темні пасма, краще випробуйте мелірування.

Щоб точно визначитися з результатом, який би ви хотіли бачити в дзеркалі, пошукайте в журналах або мережі Інтернет фото волосся, які були пофарбовані цією технікою. У разі якщо зображення вас повністю задовольнили, сміливо вирушайте в салон, де завдяки такому способу колорирования, як мармурова забарвлення, ви отримаєте новий образ, яким будете повністю задоволені. До слова, сподобалися фото сміливо беріть з собою і показуйте майстру, щоб він максимально точно наблизив результат до очікуваного вами.

Спосіб створення мармурового фарбування

Для того, щоб створити відтінок з ефектом мармуру, слід, перш за все, визначитися з кольором основного тону волосся. Важливо розуміти, що вибір повинен бути зроблений на користь стійкого барвника, в іншому випадку, змиваючись, фарба зробить відблиски неохайними, немов полинялими. Звідси випливає другий нюанс — для того, щоб мінімізувати шкоду, що наноситься структурі волоса стійким барвником, потрібно вибрати максимально якісну фарбу, призначену для професійного використання. Це гарантує нам також те, що готовий колір волосся буде повністю відповідати кольору, зображеному на фото упаковки, і стане приводом для неприємного сюрпризу, як це часто буває при застосуванні дешевого барвника.

Спосіб створення мармурового фарбування
Спосіб створення мармурового фарбування

Вибираючи оксікрем, що активізує дію фарби, зупиніть вибір на зниженому процентний вміст. Після того, як фарба буде нанесена, необхідно, не змиваючи барвника, нанести на пасма знебарвлюються пудру. Пасма закриваються фольгою, щоб відблиски були більш чіткими. Час впливу фарби залежить від того, наскільки світлими ви бажаєте зробити пасма: в середньому, це займає від 20 хвилин до півгодини. Якісно виконане мармурове фарбування зробить волосся візуально більш густими і об’ємними, як на фото в модному глянці, а значить, принесе істотний бонус в скарбничку вашої привабливості.
Категорія: Краса


Додати коментар

*

*

Ваш коментар: