Майстер-клас: двоколірний браслет куміхімо з бісером своїми руками

зміст статті

МK: двоколірний браслет куміхімо з бісером

У сьогоднішньому майстер-класі я повідаю вам про одну японській техніці плетіння «куміхімо». Слідуючи моїм інструкціям, ви зможете самостійно, своїми руками виготовити двоколірний браслет куміхімо з бісером, який стане захоплюючою і цікавою сходинкою до нових віх в плетінні. Для тих же, хто знайомий з куміхімо не з чуток, наочно поясню, як легко і швидко вплести бісер в шнурок куміхімо (так-так, така на перший погляд тривіальна задача часто викликає складнощі і у бувалих «плетунов»).

Матеріали для виготовлення браслета

МK: двоколірний браслет куміхімо з бісером

Для створення браслета куміхімо вам знадобляться:

 • тонкі шнурки для плетіння;
 • бісер, який вільно налізе на шнурки;
 • диск для плетіння шнурків куміхімо (можна купити в магазині для рукоділля або вирізати з щільного картону);
 • застібка або ґудзик.

Інструкція по створенню двоколірного браслета

МK: двоколірний браслет куміхімо з бісером

1. Відріжте чотири шнура для плетіння довжиною по 100 см. Складіть їх навпіл і зв’яжіть у вузлик як показано на фото.

МK: двоколірний браслет куміхімо з бісером

2. Нанизайте по 10 см бісеру на кожен кінець нитки і зафіксуйте, зав’язавши вузлик або прикріпивши скріпку. Для двоколірного браслета заповніть 4 нитки білим і 4 — чорним бісером.

МK: двоколірний браслет куміхімо з бісером

3. Вставте отриману пасмо ниток в диск для куміхімо і розподіліть нитки, закріпивши за дві зверху, знизу і з боків. Якщо хочете отримати спіральний візерунок як на фото, розташуйте однакові кольори навпроти один одного (чорний бісер на номерах 1 і 16, а білий — на 8 і 24).

МK: двоколірний браслет куміхімо з бісером

4. Кожен раз, коли ми будемо переміщати нитка, присуньте одну бісерину максимально щільно до основи браслета.

МK: двоколірний браслет куміхімо з бісером

5. Візьміть нижній лівий шнурок, посуньте бісерину і закріпіть зверху зліва.

МK: двоколірний браслет куміхімо з бісером

6. Переконайтеся, що бісерина залишилася під ниткою зліва (на фото нитку на позиції 20).

МK: двоколірний браслет куміхімо з бісером

7. Візьміть шнурок зверху справа і таким же чином перемістіть його праворуч вниз.

8. Поверніть диск проти годинникової стрілки і повторюйте пункти 5-8, поки на виході не отримаєте браслет необхідної довжини.

МK: двоколірний браслет куміхімо з бісером

9. На кінець браслета прив’яжіть гудзик, яка зможе пролізти в отвір з кроку 1. Крім того, можна скористатися спеціальними застібками для намист і браслетів з великою кількістю ниток.

МK: двоколірний браслет куміхімо з бісером

Двоколірний браслет куміхімо з бісером готовий!

Категорія: Мода і стиль


Коментарів: 17
 •  
  Гість  24.12.2015 18:10

  З такою технікою плетіння раніше не була знайома і взагалі чую вперше про куміхімо. Треба буде спробувати сплести браслетик, сподіваюся, вийде відразу, а то у мене часто терпіння не вистачає доробити прикраса до кінця.

 •  
  Гість  11.01.2016 09:59

  Ninak, мені здається, якщо раніше плетінням не займалася, то не вийде з першого разу. Аліса, красиво вийшло, можна навіть на продаж виставити. Скільки часу йде на створення одного куміхімо?

 •  
  Гість  20.01.2016 19:14

  Яка чудова рукодільна дрібничка! Нечасто зустрічаєш таку ручну роботу, в якій і покрасуватися можна за межами стін рідного дому, якщо потурбуватися придбанням нормальної застібки до браслетики. Тим більше, зараз бісерне плетиво в моді.

 •  
  Гість  21.02.2016 12:19

  Цікава річ. Непомітні відтінки браслета підкреслюють гідний спосіб. Іноді найпростіші моменти сприяють створенню чудовою картини. Це прекрасний спосіб прикрасити себе кохану.

 •  
  Гість  27.02.2016 05:18

  Різного роду браслетики — улюблені аксесуари дівчаток-підлітків, а техніка плетіння, так добре описана в статті, легко може бути ними освоєна. А для тих, хто вперше буде братися за найцікавіше заняття — бісероплетіння, раджу використовувати якісний чеський бісер, все бісеринки якого мають однакову форму і розміри.

 •  
  Гість  23.03.2016 00:10

  Як на мене, то досить складний браслет, але виглядає дуже цікаво, особливо класно, що пліток на клаптиках зі шкіри, а не на ниточці, яка може швидко порватися.

 •  
  Гість  01.04.2016 11:43

  До свята хочеться зробити щось яскраве і порадувати себе новинкою. З’явилася ідея про такий браслеті в сріблястих тонах. Добре б знайти розміри диска, що б зробити самій.

 •  
  Гість  16.04.2016 03:22

  Я плету браслети Шамбала, куміхімо чую вперше, техніка описана дуже детально, так що проблем з плетінням не буде. Зате можна проявити фантазію у підборі кольорів.

 •  
  Гість  12.05.2016 23:59

  Досить симпатична штучка, саме та річ що не соромно було подарувати до нового року! Зробила доньці дуже схожий на цей що на картинці за структурою, інша забарвлення хіба що.

 •  
  Гість  02.06.2016 01:23

  Цікавий браслет, правда, я такий плела зовсім по іншій техніці, але вийшло одне і теж. Він дуже красиво виглядає на руці.

 •  
  Гість  10.06.2016 10:46

  Браслет дуже гарний вийшов. Треба буде й собі спробувати такий браслет зробити. Буду його носити із задоволенням.

 •  
  Гість  04.07.2016 00:50

  Техніка дуже цікава. Раніше з такою технікою, як куміхімо не мала справи. Буде цікаво спробувати, як процес плетіння, так і сам результат. На ілюстраціях все просто, сподіваюся, що і мої руки зроблять щось подібне.

 •  
  Гість  27.07.2016 15:56

  Захоплююся людьми, здатними "відчувати" біжутерію! На жаль, я — не з їх числа. Чому то на мені вона погано виглядає, "вульгарно". Може бути це йде тільки молодим?

 •  
  Гість  31.07.2016 21:17

  Добре коли руки золоті, можна самій прикраси собі робити і бути впевненою, що у подруг такого немає. Треба і мені спробувати сплести браслетик, ніби все зрозуміло, доступно описано.

 •  
  Гість  25.08.2016 22:57

  Дуже класно і красиво і цікаво, продовжуй також робити).

 •  
  Гість  04.09.2016 18:41

  Чесно кажучи, не зовсім просто. А хто вже робив і знає всі тонкощі, підкажіть, а чи можна робити з великими намистинами?

 •  
  Гість  02.10.2016 08:54

  Відмінна ідея для дівчат. У кого є посидючість і з фантазією в порядку — зробити собі такий ось браслет = дуже навіть непогано. Можна ще підвісочки різні той-же з бісеру додати.


Додати коментар

*

*

Ваш коментар: