Локони на каре (фото)

зміст статті

Стрижка під назвою каре з’явилася ще в Стародавньому Єгипті, а носили її тільки представники сильної половини людства. Жінки стали звертати увагу на таку зачіску в двадцятих роках 20 століття. На сьогоднішній день каре є популярною жіночої стрижкою. Перевага її віддають ділові особи і дівчата, які люблять романтичні образи. Суворе каре можна легко трансформувати з щоденного варіанта в вечірній, наприклад, красиві локони. На фото багатьох зіркових персон можна зустріти легку хвилястість на такій стрижці.

Локони на каре

Що потрібно для створення локонів

Спосіб завивки повністю залежить від довжини волосся. Дрібні кучерики, як на фото Вікторії Бекхем, створюють завзятий і веселий спосіб. А легкі хвилі, як на багатьох фото Бьонсе, зроблять його романтичним і ніжним. Одна і та ж зачіска з локонами на каре виглядає зовсім інакше на кожній жінці. Це якісне доповнення до будь-якого вечірнього вбрання і не тільки.

Елегантні локони на каре

Для того щоб зробити локони необхідно мати під рукою такі пристосування:

  • плойка;
  • випрямляч;
  • різного діаметру бігуді;
  • укладальні кошти.

Для того щоб зробити швидкі кучері, необхідно ретельно помити і висушити шевелюру. По всій голові виділяємо сектора. Одна прядка з одного сектора фіксується лаком і накручується на палець. У такому положенні, тримаємо пасмо близько однієї хвилини. На створення такої «безпріборной» зачіски потрібно до 15 хвилин вільного часу.

Допомога плойки в створенні локонів

Плойку можна сміливо назвати самим трендовим і популярним укладальним приладом, який допомагає зробити красиві локони на стрижці каре, як на фото Скарлет Йохансен в 2000 роках. Але тут важливий діаметр приладу.

Маленький діаметр створює дрібні кучері, а великий — об’ємні локони.

Локони за допомогою плойки

Для того щоб зробити хвилясту зачіску каре необхідно накручувати окремі пасма на підставу приладу і витримувати певний час. Ті ж дії робляться з усіма волоссям. Спосіб укладання залежить від ситуації і настрою: будь то суворий варіант або легка недбалість.

Для закріплення, обов’язково, використовувати фіксатор у вигляді лаку для волосся. Рівень фіксації вибирається самостійно, все залежить від ситуації. При неслухняних волоссі краще використовувати гель в поєднанні з лаком.

Укладання локонів плойкою

Завивка вимагає концентрації і акуратності, адже існує ймовірність отримання опіку пальців і шкіри голови.

Фен і закруглена щітка

Багато перукарі віддають перевагу саме такий укладальної спосіб. Він простий і доступний у виконанні, а для самостійної укладання знадобиться проста тренування. Перед процедурою накручування, голова миється. Сушаться волосся тільки феном. Використовуючи щітку, необхідно від коренів скрутити прядку в моток. За допомогою фена цей моток сушиться і далі розкручується. У підсумку вийде об’ємна хвиляста зачіска на голові. У доповненні для фіксації використовується лак.

Локони феном і гребінцем

Також можна обійтися без фену. Для цього пасма обробляються пінкою. Далі волосся накручуються на ту ж саму щітку, і триматися близько хвилини в закрученому положенні. Сушка відбувається природним чином. Але часу буде потрібно більше.

Бігуді в створенні хвилястою зачіски

  1. На помиту голову наноситься мус або пінка для укладання.
  2. Вологі пасма накручуються на бігуді і сушаться феном.
  3. Після просушування, бігуді тримаються ще хвилин 10, потім бігуді видаляються.
  4. Для закріплення використовується лак.

Локони за допомогою бігуді

Каре дозволяє створювати красиві кучері, які здатні підкреслити достоїнства особи. А зухвалі і завзяті кучерики, як на фото Бьонсе, лише доповнювати загальну картину образу.

Для любительок коротких кучерів створені папільйотки — альтернатива бігуді. Технічно завивка виконується точно також.

Локони за допомогою бігуді

Короткі стрижки, на зразок каре, можуть виглядати навіть привабливіше, ніж довге волосся, все залежить від правильного укладання.




Категорія: Краса


Додати коментар

*

*

Ваш коментар: