Короткі стрижки зірок (фото)

зміст статті

Мода — поняття вкрай мінливий. Так, наприклад всього кілька років тому зачіски знаменитостей представляли собою виключно довгі хвилясті плечах волосся. Однак на сьогоднішній день можна помітити, що тенденція змінилася на прямо протилежну. Короткі стрижки зірок можна побачити на сторінках журналу все частіше, що ясно свідчить про те, що в світі перукарського моди з’явилася нове яскраве напрямок.

короткі стрижки знаменитостей

Більшою мірою мода заснувалася на те, шевелюри знаменитостей не витримували навантаження постійного укладання. Сушка феном, витягування пасом праскою і використання хімічних засобів для стайлінгу не можуть позитивним чином позначитися на стані зачісок зірок. Тому, багато зважилися на те, щоб розлучитися з пасмами, і зробити зачіски з мінімальною довжиною.

Другою причиною підвищеної популярності коротких стрижок стала тенденція навмисної недбалості і природності. Довге волосся потребують постійно ретельної укладанні, що, звичайно, в деякій мірі суперечить натуральності зовнішнього вигляду. Так, за останні кілька років, велика кількість знаменитостей, таких як Кіра Найтлі, Холлі Беррі, Емма Утсон, Ріанна, Шарліз Терон, відмовилися від довгих локонів на користь мінімальних стрижок. Останньою селебріті, яка наважилася на такий відчайдушний крок, стала Памела Андерсон. Багато хто помітив, що з короткою хлопчачої стрижкою зірка стала виглядати набагато молодше. Це стало вирішальною краплею, переважити традиційні погляди жіночність, і велика кількість дівчат по всьому світу сміливо вирушило в салони краси.

Стильна"звездная" стрижка

Кому-на-віч зачіска

Якщо ми подивимося на фотографії знаменитостей, які зважилися на те, щоб обстригти волосся, ми можемо помітити, що, в більшій мірі, зачіска йде тим, хто є щасливим володарем великих, виразних рис обличчя. Коротке волосся відкривають обличчя огляду, роблячи очі більше, губи чуттєвими, а сам образ — більш сміливим і рішучим.

Крім того, можна помітити, що короткі стрижки завжди роблять підборіддя візуально більш нагостреним, а шию — лебединою. Такі гідності можуть стати візитною карткою будь-якої дівчини. Якщо довгі пасма служать перешкодою для демонстрації таких якостей, то немає ніяких причин для того, щоб боятися довірити шевелюру перукаря.

Кому-на-віч коротка стрижка?

Зрозуміло, не можна заперечувати той факт, що деяких дівчат короткі стрижки не зможуть прикрасити. Наприклад, якщо у вас кругла форма обличчя, пухкі щоки, а овал обличчя залишає бажати кращого, короткі стрижки вам категорично протипоказані. Стилісти стверджують, що колосальне значення має форма черепа. Вважається, що слов’янські дівчата рідко володіють такою гідністю, як красива форма голови. Тому тим, кого природа обдарувала таким подарунком, рекомендовано зробити мінімальні зачіски, а всім іншим, відповідно, краще утриматися від такого досвіду.

Елегантність і простота короткої стрижки

Плюсом короткої стрижки є те, що її зовсім не потрібно укладати. Якщо у вас немає часу на те, щоб стояти перед дзеркалом щоранку, а бажання мати гарний вигляд присутній, рішення обстригти пасма не повинно даватися вам важко. І нарешті, на прикладі знаменитостей можна побачити, що експерименти з довжиною волосся часто є наслідком невдалого фарбування або завивки. Так чи інакше, боятися короткої довжини не варто. Можливо, спробувавши один раз, ви ніколи не відмовитеся від такого способу.

Види стрижок — огляд варіантів

Різноманіття стрижок з короткою довжиною змусять вас грунтовно подумати над тим, який з них можна вибрати. Величезною популярністю користуються стрижка з назвою Пікс. Пасма в цьому варіанті лежать особливо недбало, що досягається філіровкою кожного пасма окремо. Різний ефект не тільки дозволяє зробити зачіску недбалої, але робить можливим досягнення бажаного обсягу без використання спеціальних засобів для укладання. Залежно від вашого смаку і бажання, Пікс може бути з чубком або без такої. Першою з знаменитостей, яка наважилася продемонструвати світу стрижку Пікс, стала легендарна фотомодель Твіггі. І цілком може бути, що саме зачіска стала вирішальним фактором до того, що маловідома дівчина відразу стала іконою стилю двадцятого століття.

Стрижка Пікс на коротке волосся

Близькою до Пікс можна назвати стрижку гарсон, проте гарсон є більш хлопчачим варіантом, і вимагає певного стилю вашого одягу. Не варто вдаватися до такої стрижці романтичним натурам, а якщо ви смілива і рішуча, активна і діяльна, то зачіска гарсон, безсумнівно, ваш варіант. Техніка створення стрижки також вимагає ретельної филировки, але волосся стрижуться по горизонтальній лінії на рівні верхнього краю вуха, а все, що знаходиться нижче, ретельно виголюється тримерами. Гортаючи модні журнали, ви можете помітити, що така стрижка — частий супутник співачки Ріанни.

Стрижка гарсон на коротке волосся

Представників моди дев’яностих років є стрижка в стилі панк. Такий варіант дуже схожий на чоловічу стрижку теніс, так як волосся на скроневій частині виголюють практично повністю, а на маківці залишаються максимально довгими. Це дає величезний простір для укладання, тому, якщо ви любите експериментувати з щоденним чином, зачіски в стилі панк, безсумнівно, для вас. Так, наприклад, співачка і актриса Майлі Сайрус, яка прославилася своїми сміливими образами, вибрала в якості постійної саме цю зачіску.

Жіноча стрижка в стилі панк

Нерідко зірки телеекрану шокують своїми образами. Так, наприклад, знаменита актриса Наталі Портман з’явилася перед громадськістю з короткими, підстриженим «їжачком» волоссям. Треба зауважити, що це привернуло величезну увагу преси і шанувальників телезірки, однак, такий варіант складно назвати вдалим. Радикальна довжина робить обличчя більш грубим, що, звичайно, не може прикрашати жінку, тому, Наталі Портман досить швидко перейшла на демократичне каре середньої довжини.
Категорія: Краса


Додати коментар

*

*

Ваш коментар: