Користь сексу для людини

зміст статті

Користь сексу для людини

Ця стаття буде корисна тим, хто вже має певні сексуальні таланти. Якщо ж у вас їх немає, тоді краще її не читати. Навіщо вам засмучуватися зайвий раз? Адже кожній людині дані свої таланти. Не можна сказати, що якась людина краще іншого в абсолютному значенні. Кожна людина унікальна і здатний любити іншого.
Є думка, що люблячі батьки обов’язково народять здорових і красивих дітей. У цій статті буде викладатися думку про різних факторах в народженні дітей. Хороший людина здатна робити хороші речі. І навпаки. Це твердження стосується і сексу. Неважливо, який він по природі: примітивний, грубий, неестетичний, бездуховна і т. Д. Його таким роблять примітивні і грубі люди. Розумні і веселі люди здатні зробити секс справжнім святом і радістю для душі. Ця стаття стосується тих, хто віддає перевагу секс з постійним партнером.

Життя і задоволення

Спочатку потрібно поговорити про задоволеннях в цілому. Секс же можна вважати одним з найсильніших задоволень. До цих пір багато людей ставляться з іронією до твердження, що людина гідна радості і щастя. Людство з самого початку своєї історії бореться з болем і стражданнями. Якщо якась людина і вміє отримувати задоволення в своєму житті, то він, як правило, здоровий і психічно стійкий. Його сім’я і здоров’я також доставляють йому радість. Щаслива людина менше хворіє. Робота приносить йому радість. Він дуже стійкий до агресії і не має схильності до руйнування. Однак, багато з дитинства отримують будь-які травми психологічного характеру. Це заважає їм відкрито сприймати насолоди.

 • Природно, що людина прагнути до приємного і хорошого. До цього схильні також і тварини. Людина також намагається уникати проблем. Невеликі періоди задоволення дозволяють людині стійко переносити незадоволення і випробування. Це означає, що задоволення має владу над людиною. Воно дозволяє йому переносити страждання і позбавлення, а також дозволяє йому краще освоювати нову обстановку і оточення.
 • Позитивні емоції і задоволення також допомагають людині швидше вилікуватися від хвороб. Люди, які живуть повноцінним життям, не звертають увагу на дрібні незручності, що робить їх більш стійкими до випробувань. У їхньому житті неприємності відбуваються досить рідко.
 • Найбільше задоволення отримують ті, хто здатний бути самим собою. Це допоможе ще краще пережити зіткнення з іншим. Вони зможуть осягнути таємницю інших людей, злитися з ними.
 • Всі блага (духовні, фізичні, матеріальні) повинні служити людині, а не навпаки. Страждання вашої душі не стоять їх. Володіння меншим благом вже здатне викликати радість і насолоду. Не варто все життя страждати заради того, щоб досягти більшого блага. Просто потрібно почати жити вже сьогодні.

Фізіологічні плюси сексу

Подивимося, яку ж користь може отримати людина від заняття сексом. Відомо, що в людині є три початку: тілесне, духовне, душевне. В першу чергу розглянемо фізіологію і вплив на неї сексу. Проте варто зазначити, що даний поділ досить умовно. Якщо розглядати тільки біологічну сторону, то можна зрозуміти, що регулярний секс протягом тижня буде корисний для здоров’я.

З’являється стійкість до серцевих захворювань. Секс забезпечує захист від інфаркту міокарда. При сексі тренується сердечне кровообіг. Якщо чоловік займається сексом по три рази на тиждень, ймовірність інсульту або інфаркту знизиться в два рази. Медично доведено, що активні чоловіки мають хороший кровообіг і більше еритроцитів. Крім цього, секс сприяє поліпшенню складу крові. У крові з’являються молоді формені елементи та імуноглобуліни. Бейкер, англійський сексолог, з гумором зауважив, що жінка подібна біологічної фабрики, яка відновлює організм чоловіка. Вчені також підтвердили, що жінка здатна створити доброчинні електромагнітні коливання, які оздаравлівают чоловіка.

Поліпшення стану і зниження ваги. Секс можна порівняти з вправою, яке також може приносити задоволення. М’язи й кістки зміцнюються завдяки вироблення тестостерону. Деякі порівнюють ліжко зі спортивним снарядом. Статевий акт дозволяє спалити 150-300 калорій. Цього можна досягти, якщо 40 хвилин займатися аеробікою, або протягом години кататися на ковзанах. Статевий акт задіє десятки м’язів. Деякі з них не працюють навіть у спортивному залі. Серце ще активніше закачує кров під великим напором. Це сприяє розкриватися всім капілярах. Іноді навіть виростають нові!

Сексуальне життя збільшує період молодості. При сексі омолоджуються і стимулюються внутрішні залози секреції. Адже в процесі статевого акту працюють такі системи, як: навколощитовидна, надниркова залози, гіпофіз, жіночі яєчники, чоловічі яєчка і простата. Зменшується глюкоза в печінці, в жировій і мускульних тканинах.

Знижується ризик захворювань на діабет. При довгому утриманні у людини падає вироблення інсуліну. Після оргазму як у чоловіка, так і у жінки, настає тонус підшлункової і залоз секреції. Секс допомагає стимулювати внутрішній обмін вуглеводів та інсуліну. Ендокринологи вважають секс важливим засобом профілактики проти діабету.

Знеболюючий ефект. Перед оргазмом в п’ять разів підвищується рівень окситоцину. Це викликає виникнення ендорфінів. Вони допомагають втамувати будь-який біль: головний, болі при артриті, мігрені. Жінці секс допомагає подолати болі в період перед менструаціями.

Секс здатний зміцнити імунну систему. Це зменшить ймовірність простудних захворювань і захворювання грипом. При двох статевих актах в тиждень імуноглобулін А підвищується на 30%. Це спеціальні імунні антитіла.

Зміцнення сечового міхура. Статевий акт тренує м’язи сечового міхура і передміхурової залози. Деякі лікарі-урологи вважають, що є якась закономірність між появою раку передміхурової залози і кількістю статевих актів. Їхні аргументи ґрунтуються на таких даних: насіннєва рідина і насінні бульбашки для своєї освіти вимагають цинк, калій, лимонну кислоту. Їх концентрація повинні збільшитися в 600 разів. Для цього насінні бульбашки і передміхурова залоза забирає всі ці речовини з крові і піднімає їх концентрацію. Кров’яні канцерогени концентруються. Людині вже не потрібно тримати ці речовини в організмі, зберігаючи їх у концентрованому стані. Секс допомагає досягти потрібної концентрації.

Люди з регулярним статевим життям, як правило, впевнені в собі і мають гарне самопочуття. При статевого життя гормони постійно перебувають у русі. Це позитивно впливає навіть на волосся і нігті. Особа очищається від вугрів, розкриваються пори шкіри. Секс сприяє викиду ендорфіну у великих кількостях. Це так званий «гормон радості». Чоловік відчуває викид тестостерону. Завдяки цьому чоловічі кістки отримують додаткову міцність. Медики довели, що жінка з регулярним статевим життям може виглядати на 5-10 років молодше свого віку, завдяки меншого прояву зморшок. Секс робить жінку ще красивіше. Адже у жінки виділяється естроген, який потрібен для утворення колагену. Тому її клітини швидше регенеруються. Це дозволяє шкірі позбутися від зморшок і придбати еластичність. Одного статевого акту в тиждень для жінки достатньо, щоб підвищити рівень естрогену.

Вплив сексу на психіку

Організм людини має багато подібностей з організмом тварин. Однак є й значні відмінності. Тому потрібно звернути увагу не тільки на фізіологію, а й на психологічні наслідки сексу. Дослідники довели, що самотні люди живуть менше, ніж люди з постійним партнером. Помічена прямий зв’язок між фізичним і психічним здоров’ям. Наведемо деякі приклади:

 • Люди менше страждають депресією. Вчені довели, що депресія менше стосується задоволених людей. Врівноважені люди зазвичай мають регулярний секс. Нормалізується гормональне рух в організмі. Крім того, задоволені люди майже не схильні до агресії. Відомий і зворотний ефект, коли агресія виникає в результаті довгого утримання. Психологи впевнені, що при сексуальної активності людина здатна більш гнучко реагувати на нові виклики.
 • Хьюз, дослідник з Англії, знайшов зв’язок між інфарктом і зрадою. Він встановив, що 75% людей, які померли в результаті інфаркту, колись мали коханок. Це значно вище, ніж у тварин. Вчений зробив висновок, що сімейне життя сприяє довголіттю. Пошуки інших зв’язків і задоволень вкорочують життя.
 • Зняття стресу. Про це можна і не говорити. Секс сприяє заспокоєнню і розслабленню, зняттю тривоги. Підвищується самооцінка. М’язи людини розслабляються, що допомагає досягти спокою. Відомо, що спокій м’язів організму означає і психологічне спокій. Депресію може легко зняти сексуальне збудження. Задоволення від близькості підвищує настрій. При сексі людина зближується з партнером і розслабляється. При оргазмі виділяється гормон окситоцин. Він допомагає зняти напругу і випробувати ще більш сильний емоційний зв’язок. Доктор Еллісон говорить про те, що оргазм для людини, це як перезавантаження для комп’ютера. Однак вона застерігає людей від концентрації тільки на оргазмі. Це викликає роздратування і стрес. Люди повинні шукати в сексі еротичне насолоду. Не важливо, яку форму воно може прийняти. Свідомість пов’язано з тілом, і для цього існує безліч шляхів. Психосоматика, як особливий напрямок в психології, зайнято вивченням цього зв’язку. У процесі досягнення глибоких відносин між двома особистостями зустрічаються багато труднощів. Найзагальніші, це: негативізм, ворожість, недоброзичливість. Ці емоції носять характер отрути і викликають нездужання в організмі.
 • Тоні Бартлетт з університету Квінсленда з’ясував, що в процесі статевого мозок людини виробляє пролактин. Це спеціальний гормон. Він сприяє поліпшенню настрою і допомагає в утворенні нових мозкових клітин. Тому вчений радить побільше займатися сексом і фізичними вправами в молодому і середньому віці. Тоді людина зможе уникнути старечих захворювань.
 • Вернер Хабермел, німецький вчений, довів, що секс сприяє поліпшенню розумових здібностей людини. Сіра речовина виробляється завдяки адреналіну і кортизолу, рівень яких підвищується при сексі. У жінок виробляється гормон простагландин, який допомагає уникнути тривалих депресій. Окситоцин втамовує чоловічі і жіночі болю. Секс також є одним з кращих засобів від безсоння. Відчуття від любовної близькості передаються в мозок, де виробляються гормони задоволення, які заспокоюють людину. У цьому випадку людині забезпечений спокійний сон.
 • Сільвен Мімун, доктор з Франції, вважав сексуальну активність самої важливість складової психологічного здоров’я. Людина стає більш впевненим у собі завдяки тому, що він може сподобатися іншим. Закохана жінка має більш світлою шкірою. У цьому їй допомагають гормони. Насолода в сексі сприяють гормональному балансу. Гормони, що виділяються в процесі сексу, покращують колір обличчя, шкіри.
 • Виділяються в процесі статевого акту гормони значно різноманітніші тих, які виділяються при звичайному занятті спортом. При занятті спортом зазвичай виділяється адреналін. В екстремальних ситуаціях також помітні випадки виділення опійних речовин. У процесі статевого акту викид гормонів має більшу різноманітність: пролактин, окситоцин, допамін, серотонін. Ці гормони добре допомагають угамувати біль. Адже опійні компоненти пом’якшують біль у суглобах, як і головний біль. Стрес, завдяки допаміну, не страшний протягом двох годин. Подібні викиди гормонів підтримують теорію про те, що психологія тісно пов’язана з хімічними процесами.
 • Вальтер Рідінгер (Німеччина) провів дослідження, які повинні були підтвердити, що секс є найкращим методом лікування стресу. Його досліди підтвердили, що статевий акт допомагає переключити організм на хвилю щастя. Причиною тому став окситоцин, так званий «природний антидепресант». Вплив кортизолу, який сприяє стресу, зменшується.

Духовна сторона сексу

Крім фізіологічної, секс має також і духовну складову. Якщо зводити людини просто до фізіології, то вийде нещасний урод. Були мудрі люди, які не відмовлялися від сексу. Вони говорили, що секс також допомагає краще пізнати Бога. Секс для таких людей — божий дар. Він допомагає пізнати красу і широту світу. Люди можуть спочатку пізнати красу сексу, що відкриє їм красу світобудови.

На Сході кажуть, що просто секс відрізняється від сексу люблячих людей також, як сніданок простолюдина від трапези принца. Якщо немає любові, то секс не має завершеності. Він не здатний висловити глибину. Життєва суєта загрожує поспіхом в сексі. Якщо ви поспішіть зі своїм сексуальним досвідом, це зруйнує щось важливе. У людини дуже багато часу. Тому він повинен розчинитися в реальній жінці, а не в ілюзії. Кращі оргазми досягаються при втраті контролю. Тому в статевий акт потрібно входити повністю, не думаю про тлінне. Секс — невичерпне джерело блаженства. Момент пізнання цього блаженства — перехід на новий рівень світогляду.

При відсутності любові статеве життя не здатна принести задоволення і щастя. Тільки любов і почуття до людини розкриють всю повноту любові в статевому акті. Секс повинен стати вершиною людських почуттів і відносин. Тому в статевому акті на перше місце ставляться почуття, а не завчені рухи або позиції.

Незадоволеність стає причиною 40% розлучень. Для багатьох людей стає важливим самореалізація і радість від сексуальних відносин. Сексуальна сумісність настає тоді, коли партнери задоволені один одним, і в їхніх сексуальних відносинах постійно відкриваються нові грані. Зараз багато психологи впевнені, що більшість чоловіків мають всі засоби для досягнення сексуальної гармонії.

Сучасний світ сприяє втрати зв’язку в людських взаєминах. Особливо це стосується повноти людського існування. Тепер формальні сімейні закони стає все важче виконати. Якщо в сімейному житті не вдається досягти повноти любові, така сім’я, швидше за все, розпадеться. У сучасному суспільстві цінність шлюбу виходить на новий рівень. У процесі інтимних відносин два серця повинні з’єднатися воєдино. Жінка і чоловік повинні з’єднатися на духовному, душевному та тілесному рівнях.

Для того, щоб пізнати глибини людини, потрібно знати його мотиви поведінки. Якщо ви їх торкнеться, то зіткнетеся з силами, які направляють людини в різні періоди його життя. Сексуальні мотиви здатні подолати будь-які труднощі. Адже в людській біохімії сексуальні гормони є одними з найсильніших. Тому формальні вказівки не мають влади над інстинктами людини. Він не може протистояти своїй природі.

Ці сили іноді здатні зруйнувати уявлення людини про цілому світі. Однак вони можуть зруйнувати тільки поверхневе і несправжнє. Іноді виявляється, що все людське світогляд виявилося просто ілюзією. У цьому випадку людина втрачає себе. Він втрачає ту ілюзію, якою жив. Тоді людина вважає, що придбаний ним сексуальний досвід виявився негативним. Він може включити механізми захисту для того, щоб позбутися від поганих відчуттів. Але цей негативний досвід кличе людину не піддаватися ілюзіям в майбутньому. Людина повинна зрозуміти реальний характер сексуальних переживань і прагнути до них. Любов стає тією мірою, де можна виявити істину або брехня. Життєвий досвід, набутий в результаті негативних переживань, стає безцінним придбанням.

Будь-яке ремесло обрітається тільки на підставі досвіду. Це також стосується життєвого і любовного досвіду. Не потрібно боятися помилок. Іноді здається, що в любові не можна знайти справжнє. І в ці моменти ви близькі до нього як ніколи. Справа в тому, що людина не здатна серйозно сприйняти несправжнє. Потрібно просто прагнути до такого стану, при якому в людини не виникне сумнівів в істинності його любові.

Секс не приносить радості при поділі між людьми. Яке може бути задоволення, якщо люди бояться або не довіряють один одному? Тут потрібна психологічна близькість. Особистий простір висуває великі вимоги до захищеності і стабільності. Зближення можливо на грунті симпатії. Якщо зближення не відбулося, чоловік і жінка будуть постійно відчувати один одного. Якщо ця перепона подолана за допомогою примусу (обман, алкоголь, переляк), то після близькості ви виявите, що ви досі чужі один одному. Настає відчуження. Близькість повинна бути на грунті радості і взаємного прагнення. Секс тільки тоді досягає повноти, коли партнери повністю віддаються один одному.

Жіночий оргазм безпосередньо залежить від психологічного стану. Гіркота або образа, а також втома здатні йому перешкодити. Її головний сексуальний орган — мозок. Без його команди жінка не зможе отримати задоволення. Тому близькість з коханою забезпечує жінці максимальну насолоду. Його неможливо досягти з іншою людиною. Елен Каплан, американський психотерапевт, говорить про те, що жінка фіксує емоції на улюбленому. Після цього виникає взаєморозуміння і гармонія. Ці умови сприяють оргазму.

Справжня задоволеність може бути досягнута у випадку, якщо між двома подружжям налагоджено щире неформальне спілкування, а також глибоке взаємодія на рівні особистостей. Це прерогатива зрілих особистостей. Любов повинна виникнути як взаємне пізнання душ, як досягнення душевної близькості. Ідеально, якщо сексуальне почуття прив’язується до однієї особи. Дана вимога підтверджує висловлювання, що справжня любов виникає тільки після 5 або 10 років спільного життя.

Секс повинен стає ще краще з часом. Це можливо при творчому підході до нього. Задоволення від сексу безпосередньо залежить від довіри до партнера. Довіра зміцнює відносини. З часом, між партнерами з’являється таємниця. Вона пов’язана із взаємними спогадами, які підсилюють сексуальні відчуття. Для справжньої сімейної пари секс є формою вираження любові, створеної на основі духовного зв’язку. У цьому випадку тіло буде виражати духовну сутність партнера, а близькість — духовний зв’язок. Любов дозволяє внести в дотику додаткові риси. Шелер говорить про любов як про рух до пізнання сутності коханої людини. Любов може показати втілення людських цінностей, втілення чогось невидимого. Любов дає нам шанс не тільки побачити людину як він є, але також і те, ким він може стати в ідеалі. Філософи вважали, що любов чоловіка і жінки — образ вселенської любові. У цьому й полягає таємниця любові. Це прорив до світобудови. Однак секс може бути як дверима до нього, так і міцної огорожею.

Секс — блаженство в момент дотику вашого тіла з тілом коханого. Кожна людина нескінченно глибокий. Якщо ви знаєте свою глибину і можете бачити глибину іншого, то ваш контакт стане подібний дотику до вічності. Секс здатний дати такі відчуття. Якщо хтось заявляє про те, що секс з яким-небудь людиною йому набрид, то це означає, що він і був таким з самого початку. Просто він завжди обманював себе. Багато жінок скаржаться на те, що навіть найкращі чоловіки з високим освітою і великим достатком, зовсім не здатні до любові. Сексуальний досвід означає постійно відкривати перед партнером нові чуттєві горизонти, мати здатність підтримувати життя в контактах. Однак знання позицій і любовної техніки — далеко не втілення істинного сексу. Справжні відчуття досягаються шляхом цікавості, доброго ставлення до сексуальності один одного, бажання вчитися один у одного.

Зрілим і цілісним людина може стати тільки досягнувши гармонії духу, душі і тіла. Людське існування неможливе без боротьби інтересів і мотивів. Наші кращі якості можуть проявитися лише тоді, коли всі частини нашого існування відчувають взаємний комфорт і можливість самореалізації. Негативні відношення до сексуальності можуть зіпсувати не тільки близькість, а й усе життя. Придушення сексу робить його невротичним і потворним. Назовні виходять збочення. Це не ті збочення, які зачіпають сексуальність, але ті, які перемішують добро зі злом.

Близькі люди намагаються принести один одному радість. Це потрібно і при близькості. У момент оргазму їх статеві енергії зливаються. У цей момент можна говорити про злиття сущого. Заняття любов’ю має підкріплюватися бажанням принести задоволення. У сексі найважливішою метою має бути задоволення партнера, але не ваше особисте.

В основі відносин завжди повинна лежати любов, довіра і щирість. Це допоможе розвитку сексуальності. Потрібно розуміти, що любов подібна здібності, яку потрібно постійно розвивати. Любов здатна відповісти на будь-яке питання і зцілити людину. Завдяки любові, секс стає не просто фізичним актом. Це бажання подобається і піклуватися один про одного в ліжку і поза нею. Насолода в сексі досягається тільки шляхом любові до себе і до вашого партнера. Любов обов’язково має бути присутня при занятті любов’ю. Тоді ви отримаєте найкраще, що може бути на світі.

Категорія: Відносини


Коментарів: 6
 •  
  Гість  13.12.2015 00:29

  Абсолютно згодна з усім написаним. Мені здається, що люди мають постійного партнера і регулярно займаються сексом набагато спокійніше, менше повалені простудних захворювань. А діти народжені в таких парах відчувають любов батьків і виростають чудовими людьми.

 •  
  Гість  18.02.2016 23:24

  ось-ось, не дарма ж кажуть у народі, що поганий характер — від "недосекса". не згодна про секс без любові — він теж може приносити духовну насолоду. тільки чомусь в нашому суспільстві прийнято вважати навпаки — чоловіка засуджують, коли йому "тільки одне треба". а секс тим не менш важливий для обох партнерів.

 •  
  Гість  22.04.2016 06:44

  Так, гормон задоволення дуже важливий елемент у житті людини й як не крути, без цього ніяк. Не просто так лікарі стверджують, що за відсутності сексу, у жінок з’являються запальні процеси, нервозність і т. Д. Так, що щоб уникнути неприємностей, потрібно бігти до чоловіка. Задоволена жінка — цвіте і пахне

 •  
  Гість  26.05.2016 08:42

  Хороша стаття, написана грамотно і доступно: досвідченим не зашкодить, а початківці може щось і подчерпнуть для загального розвитку.

 •  
  Гість  23.07.2016 02:15

  Всі написано грамотно і правильно, але якщо живеш з чоловіком якого не любиш, а сім’ю руйнувати не хочеться, як бути в цій ситуації?

 •  
  Гість  09.08.2016 06:34

  Мені здається, що останнім часом стали дуже велику увагу приділяти сексу. Люди хочуть насолоджуватися, це для них по життю є головним. Але ці дії мають наслідки. Наприклад, надмірні заняття сексом призводять до появи відрази до партнера.


Додати коментар

*

*

Ваш коментар: