Кого хочуть жінки?

зміст статті

Кого хочуть жінки?

Здавалося б, раціонально пояснити критерії, за якими жінка вибирає собі об’єкт любові, складно або практично неможливо. Можна скільки завгодно описувати ідеальний образ супутника життя і спокійно пройти повз таку людину. З іншого боку, можна абсолютно несподівано захопитися кращим другом або давнім знайомим, який раніше абсолютно не хвилював.

Психологи стверджують, що серед багатьох факторів, що впливають на наш вибір, існує ряд загальних, очевидних моментів, які впливають на інтерес до протилежної статі в залежності від віку. Простіше кажучи, в кожному віці уявлення про ідеального партнера істотно відрізняється.
Коли дівчинці 15 …
З ким з однокласників піти на дискотеку або в парк? Природно, з найсильнішим і фізично привабливим. Більшість дівчаток-підлітків вважають, що фізично розвинені хлопці найрозумніші, веселі, комунікабельні і добрі. У психології цей ефект називається «ефект ореолу». По-іншому, у підлітка складається стереотип: красиве — значить добре. І тільки з віком приходить усвідомленням того факту, що ніякого зв’язку між цими двома поняттями існувати не може. З часом дівчинка-підліток розуміє, що їй зовсім нецікаво з недалеким красенем і починає брати до уваги інші фактори.

20 років

Двадцятирічна дівчина — студент або молодий спеціаліст — уже не така наївна і довірлива як школярка-підліток. У неї вже є, хоч і невеликий, але свій життєвий досвід, на який і спирається при виборі партнера. Однак і на цей вибір впливає досить несподіваний фактор — географічна близькість. Чим ближче територіально живе молода людина, тим більше шансів у нього завоювати серце юної красуні внаслідок можливості більш частих зустрічей. З віком фактор відстань перестає відігравати істотну роль, але повністю ніколи не зникає з підсвідомість жінки.

30 років

Про те, що впливає на вибір жінки якій трохи за 30 багато чого розповіла еволюційна психологія. Більшість жінок у такому віці віддають перевагу партнерам злегка старше себе, які вже чогось досягли в житті. Однак, при все при цьому, жінку може бентежити емоційна зацікавленість чоловіки ще в когось. Психологи пояснюють цей факт тим, що жінка в такому віці вже думає про те, щоб її чоловік в першу чергу зміг забезпечити родину і вкладає багато зусиль у виховання дітей.

40 років

З віком приходить усвідомлення, що ідеальний чоловік це той, який багато в чому схожий на свою кохану. Про таких кажуть — чоловік і дружина одна сатана. Коли двоє походять з однаковою соціального прошарку, мають схожий рівень освіти, спільні інтереси, погляди, звички, то ймовірність розчарування в партнері дуже незначна. У такому віці вже, як правило, не виникає «неприборканої пристрасті», а на перший план виходить спільність інтересів і життєвих пріоритетів.
Однозначно, є якості, які цінуються незалежно від віку. Приміром, одне з психологічних досліджень минулого століття показало, що жінки різного віку більше значення надають таким якостям партнера як інтелект, соціальний статус, успішність. У списку бажаних якостей обранця жінки різного віку сходяться також і в тому, що він повинен бути добрим, чуйним і розуміючим.

Категорія: Відносини


Коментарів: 13
 •  
  Гість  24.11.2015 01:23

  Все-таки психологія — велика наука і може загодя багато розповісти про людину і людські відносини. Я прочитала, порівняла з собою і зрозуміла, що все правда)) Як це все-таки жахливо, що в 20 років я вибирала чоловіка за одними критеріями, а тепер мені майже 30 і запити мої змінилися, і я бачу, що він їм не відповідає. Звідси і розбрати в сім’ях на тему "Ми з тобою різні …"

 •  
  Гість  02.01.2016 01:35

  Жіноче сприйняття чоловіків описано дивно точно, але мені здається що зараз вік трохи зміщується. Багато дівчат вже в 20 і 25 років усвідомлюють, що головне це спільність інтересів і взаємна повага. Крім того багато самі здатні утримувати сім’ю і не вважають матеріальну сторону головною.

 •  
  Гість  26.01.2016 01:13

  Ми занадто багато чого хочемо від чоловіків. Шукаємо ідеального партнера, тоді як самі не ідеальні. Головне — вчасно зрозуміти, чого ж ми все-таки бажаємо. Тоді і чоловікам буде з нами набагато простіше.

 •  
  Гість  10.02.2016 10:38

  Від себе додам, що для жінки будь-якого віку головна якість майбутнього чоловіка надійність. Тоді вираз, "як за кам’яною стіною" знаходить свій істинний сенс.

 •  
  Гість  27.02.2016 10:38

  А мені здається, що не завжди бажання жінки залежать від її віку. Мені зараз 25, і для мене головне щоб мій чоловік любив мене і наших дітей. Щоб він довіряв мені, ну і, звичайно ж, хоч іноді поряд з ним відчувати себе маленькою і беззахисною дівчинкою.

 •  
  Гість  31.03.2016 11:47

  Так, сформульовані в статті критерії вибору підходять для більшості жінок. Але, звичайно, трапляються й винятки. Наприклад, я свого часу навіть у 15 років зупиняла свій вибір не на красивих однолітків, а тих, хто володіє достатнім інтелектом. І зараз для мене розум — найважливіше.

 •  
  Гість  08.04.2016 23:47

  Цікаво, звичайно, по віках розбите. Але, по-моєму, про те, що в 20 років вирішальний фактор — територіальний це автори загнули. Я себе згадую, взагалі не важливо було, де твій улюблений живе, готова була босоніж до його будинку через все місто бігти, тільки щоб скоріше побачитися!

 •  
  Гість  30.04.2016 17:46

  а ще, що б хто не говорив, жінки хочуть матеріально забезпеченого чоловіка. "рай в курені" набридає вже років у 20-25. ми можемо говорити, що головне — душа і почуття, але наявність зручної машини і вільної квартири говорить про те, що чоловік дечого досяг у житті, і ми підсвідомо це враховуємо.

 •  
  Гість  24.05.2016 23:16

  Стаття звичайно цікава, але ми жінки, настільки непередбачувані, що іноді вибираємо чоловіка, того, який навіть не відповідає нашим мріям. Розуміючи, що він далекий від ідеалу і навіть не красивий, ми не можемо відвести від нього погляд. Як це пояснити з точки зору психології, я не знаю, але перебуваючи поруч з ним виникає почуття спокою, чого то близького і рідного. Та й взагалі, як нас можуть зрозуміти чоловіка, намагаючись, стати для нас ідеальними, що б привернути до себе увагу, якщо ми самі себе не завжди розуміємо. Адже правильно кажуть: «Пізнай себе — пізнаєш світ». Ось такі от ми …

 •  
  Гість  06.07.2016 01:06

  Олена Юріївна, адже ніхто і не говорить про те, що у всіх саме так :) Так у більшості …. У нас начебто клацає щось у голові … І якщо наш партнер в цей момент відповідає нашим непомірним запитам, то життя біжить рівно і гладко … А от якщо ні … Тоді наша підсвідомість починає придумувати різні хитрощі і підкидати неприємні сюрпризи.

 •  
  Гість  24.07.2016 19:21

  Думаю, що вибір дуже часто навіть неможливо пояснити якимись психологічними закономірностями. Одна вибирає схожого на свого батька обранця, інша — на чоловіка старшої сестри, якій завжди заздрила і т. Д. На те вона і любов, щоб вибирати нераціонально.

 •  
  Гість  18.08.2016 11:45

  Все таки її вибір є оригінальний! Все таки у кожної жінки своя психологія, і вибір вони роблять кожна по своєму!

 •  
  Гість  02.09.2016 20:04

  Щось я не помічала за собою особливих змін в моєму ставленні до чоловіків. Думаю самий головних критерій для жінок різного віку — це наявність мужності у чоловіка, яка проявляється у всіх по-різному, але завжди відчувається на підсвідомому рівні.


Додати коментар

*

*

Ваш коментар: