Класична чоловіча стрижка (фото)

зміст статті

Незважаючи на те, що тенденція до модних креативним стрижок не припиняє свого розвитку, класична чоловіча стрижка все ще залишається на піку своєї актуальності. Втім, класика має на увазі під собою гарант якості, перевірки часом і не одним поколінням. Така стрижка не може морально застаріти, тому, цілком логічно, що і на сьогоднішній момент багато людей вибирають в якості зачіски саме класику.

Класична чоловіча стрижка

Плюси і мінуси класичної зачіски для чоловіків

Зачіска формує наш образ, змушує нас діяти відповідно до тієї чи іншої субличности. При цьому, якщо у вас креативна молодіжна зачіска, що вражає погляд, цілком очевидно, що ви будете почувати себе дискомфортно в офісі або на навчанні в університеті.

Дослідження психологів підтверджують, що наш образ дає оточуючим цілком читається посил. Якщо ваша зачіска акуратна, підібрана з урахуванням форми вашого обличчя, позбавлена ​​інфантильних надмірностей, навколишні будуть сприймати вас, як позитивного і надійну людину, самі того не усвідомлюючи. Це може зіграти позитивну службу при працевлаштуванні, або будь-яких інших ситуаціях, де важливо справити перше приємне враження.

Ще одним важливим аспектом, що говорить на користь того, що класична зачіска — вельми вдалий вибір, говорить той факт. Що ви завжди можете легко надати своїй шевелюрі потрібну форму самостійно або відвідавши найближчу перукарню. Для зайнятих людей, чия діяльність пов’язана з відрядженнями, це надзвичайно важливо і зручно.

варіації стрижок

Класична зачіска має, як мінімум, три варіації, залежно від довжини волосся. Умовно їх можна охарактеризувати як коротка стрижка, середня і довга. Вибирати з них слід в залежності від типу особи і загального статури і росту.

Головним критерієм успішного вибору є загальна гармонія образу. Так, для особи з широкими вилицями підійде коротка стрижка, для вузького, навпаки, довга. Розібратися в різноманітті варіантом можна, знайшовши фото популярного людини, рисами обличчя схожого на вас, і подивіться, яка зачіска прикрашає його найбільше.

Стильна чоловіча стрижка

Велике значення також має і якість самого волосся — неслухняні пасма краще зрізати максимально коротко, щоб не мучити себе постійними укладаннями і зробити вигляд більш охайним. Коротко багато хто воліє стригти і кучеряве волосся.

Якщо ж ваше волосся відрізняються здоровим блиском і густотою, не варто ховати це гідність за короткими стрижками, куди як доречніше знайти компроміс, вибравши стрижку середньої довжини.

Класична чоловіча стрижка середньої довжини

Стрижка своїми руками

Звичайна машинка включає в свою комплектацію три насадки різної довжини. Виберіть з них ту, яка відповідає бажаному вами кінцевим результатом, і приступайте до процесу стрижки.

Для того, щоб результат був найбільшою мірою наближений до салонному, постарайтеся зробити руху більш плавними, тоді зріз по всій голові буде однаковим.

Велике значення у візуальному сприйнятті зачіски має акуратність підрівнювання лінії росту волосся на скронях і потиличної частини. Для того, щоб вона була рівною і чіткою, ви можете використовувати машинку без насадки. Для цього поставте її перпендикулярно місця підрівнювання і короткими вертикальними рухами відтинайте зайві волоски.

Набагато простіше зробити це простий бритвою, підкинь всі зайві зони. Пам’ятайте, що ця лінія повинна мати анатомічну форму, не варто штучно завищувати її, або змінюючи її обриси.

Таким чином, зробити класичний чоловічий стрижку нескладно навіть для необізнаного в питаннях створення зачісок людини.
Категорія: Краса


Додати коментар

*

*

Ваш коментар: