Канефрон при вагітності — як уникнути ниркових проблем

зміст статті

Канефрон при вагітності - як уникнути ниркових проблем

Ниркові проблеми при вагітності можуть торкнутися навіть тих, хто завжди відрізнявся міцним здоров’ям. Чому це відбувається? У період вагітності навантаження на внутрішні органи стає значно вище. Незважаючи на те, що сам по собі процес виношування є природним, і його ніяк не можна назвати патологією, тим не менш, організм жінки проходить ряд випробувань. Одним з них є багаторазове збільшення діяльності сечостатевої системи, а також зростаюча навантаження на хребет. У сукупності це і створює проблеми для багатьох жінок, і потреба в додатковому лікуванні нирок при вагітності.

Як визначаються проблеми з нирками при вагітності?

Ниркові захворювання діагностуються по специфічним симптомів — больовим відчуттям в поперековому відділі і в боках, дискомфорті при сечовипусканні, набряків, підвищення артеріального тиску. За наявністю білка в крові так само визначається захворювання нирок. В окремих випадках спостерігається нудота і блювота, підвищення температури. Важливо не відмовлятися від медичного обстеження під час вагітності — воно допомагає на ранніх стадіях діагностувати ниркові патології і лікувати їх без нанесення шкоди матері і плоду, попередити гестоз.

Препарати з компонентами рослинного походження викликають більше довіри у медиків, і при вагітності, коли важливо зберегти природний фон в організмі для нормального розвитку плода, найчастіше для лікування ниркових захворювань рекомендується Канефрон, до складу якого включені фіто-компоненти.

Чим корисний Канефрон при вагітності.

В першу чергу,Канефрон при вагітності рекомендується жінкам тому, що цей препарат не робить ніякого впливу на розвиток плоду, чи не порушує процесів його життєдіяльності і не викликає ніяких реакцій. Він м’яко, і в той же час з високою ефективністю, бореться з нирковими захворюваннями, не приносячи шкоди організму. Має сечогінну та протизапальну дію, є гарним спазмолитиком.

У складі канефрона присутні фіто-екстракти корисних рослин: розмарину, любистика, золототисячника. Всі ці рослини здавна використовувалися при ниркових захворюваннях, а в екстрактах і у взаємодії один з одним їх користь багаторазово збільшується.

Беручи Канефрон при вагітності навіть довгий час, майбутня мати може бути впевненою, що цей препарат допоможе їй благополучно впоратися з нирковими проблемами і попередити гестоз.

Поради майбутнім матерям.

Окрім прийому канефрона, є ряд заходів, які може зробити кожна жінка, щоб убезпечити себе від ниркових захворювань. В першу чергу, в раціоні вагітної жінки має бути присутнім невелику кількість солоної і гострої їжі. Кількість випитої за добу рідини рекомендовано підвести до двох літрів. Своєчасне і часте випорожнення сечового міхура допоможе зберегти сечостатеву систему. Тісні білизну і одяг, що стягують в області попереку, повинні бути вилучені з гардеробу на час виношування. Кожен день потрібно приділяти 10 хвилин в день на виконання найпростішого фізичної вправи — стійці на четвереньках, яке допоможе зняти навантаження з усіх органів. Також вкрай важливо пити напої, підвищують імунітет і надають сечогінну дію — журавлинний морс, відвар шипшини.

Всі перераховані вище поради може застосовувати кожна жінка, вони не вимагають додаткових витрат, а їх ефективність доведена.

Категорія: Вагітність і пологи


Додати коментар

*

*

Ваш коментар: