Каліфорнійське мелірування на темне волосся в домашніх умовах: техніка (відео)

зміст статті

Однією з останніх тенденцій в фарбуванні волосся є каліфорнійське мелірування на темне волосся. Це ефект вигорілих на сонці пасом, який особливо виграшно виглядає на темному волоссі. Однак досягається він тільки за допомогою новітніх технологій. Сам процес каліфорнійського мелірування досить складний і під силу не кожному майстру.

Мелірування по каліфорнійської технології

Звідки взялася назва? Техніка каліфорнійського мелірування прийшла до нас з Америки. Те, що виходить в результаті даної технології, нагадує ефект вигорілих на південному сонці пасом. А найспекотніші пляжі Америки знаходяться, як відомо, в Каліфорнії. Саме місцеві американські красуні підкорили весь світ своїми неповторними локонами. У чому полягає принадність каліфорнійського мелірування, ніж воно завоювало любов мільйонів модниць?

Каліфорнійське мелірування на русяве волосся

Малюнок 1. Плавний перехід кольорів при каліфорнійському мелірованії

Малюнок 1. Плавний перехід кольорів при каліфорнійському мелірованії

Як зробити каліфорнійське мелірування? Це питання мучить багатьох представниць слабкої статі. Вся складність і красу цього методу полягає в плавному переході відтінків від темного до світлого. Це все простежується в півтонах. Такий метод є своєрідною «витяжкою» кольору пасом. Майстер допомагає правильно вибрати колірну гамму, враховуючи не тільки природний відтінок волосся, але колір шкіри і очей. Більш темні корені плавно і акуратно переходять до освітленим кінців, не залишаючи меж між квітами рис. 1).

Правильний і красивий ефект повністю залежить від майстерності професіонала, що виконує мелірування. До переваг каліфорнійського мелірування можна віднести:

  • безпечний ефект — коріння не пошкоджуються при фарбуванні;
  • ідеальне рішення, щоб повернуться до природного кольору;
  • не вимагає постійного підфарбовування і корекції кольору;
  • надає власниці свіжий і відпочив вигляд.

Щоб отриманий ефект відповідав очікуванням, необхідно правильно вибрати майстра. Від нього буде потрібно не тільки ювелірна точність виконання послідовності всіх операцій, а й художні навички і досвід неодноразового виконання цієї процедури.

Фарбування проходить тільки на відкритому повітрі, без використання фольги.

Воно складається з декількох етапів і вимагає часу і терпіння. Каліфорнійському мелірування притаманні такі відтінки, як беж, пісочний, коньяк, золото. Всього п’ять-шість видів фарби, які необхідно і правильно змішати, і скомбінувати в правильній послідовності на волоссі.

Звичайний освітлювач в цій техніці не використовується. Адже якщо локони раніше фарбувалися і після цього виконується мелірування на русяве волосся, то в результаті ефект жовтизни буде неминучий. Фарба тримається на пасмах від 10 до 30 хвилин, час визначає майстер. Цим він контролює отриманий відтінок і попереджає пошкодження волосся. На закінчення колір коригується за допомогою фарбувальних масок і бальзамів, але їх ефект буде не стійким і вимагає відновлення. Також дані маски доглядають за волоссям і допомагають їх відновленню.

Повернутися до змісту

Виконання мелірування в домашніх умовах

Виконання каліфорнійського мелірування в домашніх умовах

Якщо ви вирішили вдатися до каліфорнійського мелірування в домашніх умовах, запам’ятайте основні правила.

Вам буде потрібно:

  • рушник;
  • жирний крем;
  • кілька видів фарби;
  • тонка гребінець-гребінь;
  • тонкий папір або калька.

Для початку переодягніться в одяг, який не шкода забруднити або зіпсувати, накиньте на плечі рушник. По лінії росту волосся нанесіть жирний крем, це допоможе захистити шкіру і полегшить видалення фарби. Не змішуйте одразу все флакони з фарбою, починайте з більш темного відтінку. Точно дотримуйтеся інструкції по фарбуванню. Гребінцем або гребенем розділіть волосся на пасма товщиною 1,5-2 см, забарвлення починайте нижче коренів або з середини пасом.

Локони слід фарбувати зверху вниз, легкими, довільними рухами. Пофарбовані пасма перекладіть калькою, при намоканні фарби трохи змішаються, що теж дасть виграшний результат. Щоб отримати легкий, правильний перехід, можна за допомогою гребеня зробити начісування в тому місці, де буде застосовуватися інший колір. Освітлені пасма затонуйте за допомогою відтіночним бальзаму або шампуню. Це допоможе скорегувати переходи і підживити вашу шевелюру.

Повернутися до змісту

результати фарбування

Каліфорнійське мелірування на русяве волосся — це самий виграшний варіант. Саме володарки темного волосся можуть домогтися найкрасивіших переходів в відтінках. Якщо процедура виконана правильно, то отриманий результат буде радувати довгий час.

Можна поекспериментувати з товщиною пасом, кількістю квітів. Це відмінне рішення для поновлення стилю і зміни іміджу, яке не тільки буде модним, а й мінімально зашкодить локонам.
Категорія: Краса


Додати коментар

*

*

Ваш коментар: