Календар овуляції: розрахувати самостійно

зміст статті

Календар овуляції: розрахувати самостійно

Шановні відвідувачі сайту! Перш, ніж скористатися календарем (калькулятором) овуляції, рекомендуємо прочитати статтю нижче.

У сучасної жінки є маса можливостей контролювати процес дітонародження. Тим не менше, Росія знаходиться на першому місці в світі за статистикою переривання вагітності та по … поставкам брендів. Як це пояснити? Російські жінки так яро стежать за модою, що забувають подумати про контрацепцію? Вельми сумний факт, який приведе до того, що через якісь пару століть у Росії і одягатися нікому буде — вимруть все.

Що коїться в головах жінок, які ніяким чином не вживають спроб запобігти небажаній вагітності? Почасти жінку, що зважилася на аборт, можна зрозуміти — невпевненість у завтрашньому дні і в своїх силах можуть змусити її прийняти рішення не на користь дитини. Але невже так складно подбати про контрацепцію?

Навіть якщо жінка не вітає ВМС, презервативи і гормональні таблетки, їй допоможе календар овуляції розрахувати «Небезпечні дні». А ще — народити дитину саме тоді, коли жінка відчує себе дозрілої для реалізації себе в материнстві. Адже давно відомо, що аборти можуть привести до того, що жінка не зможе стати матір’ю навіть тоді, коли буде цього дуже сильно хотіти.

Розрахунки овуляції, які врятують від неприємностей.

Власне кажучи, робити нічого не треба. Просто відкрити календар овуляції, розрахувати день, коли яйцеклітина виходить з фолікула. Час овуляції — сприятливий період зачаття, і знаючи точну її дату, можна на 99% застрахуватися від небажаної вагітності або отримати можливість зачати дитину.

Сьогодні календар овуляції можна придбати в аптеці … да навіщо далеко ходити, віртуальні календарі дозволяють з точністю визначити день овуляції. Крім цього, овуляція визначається за допомогою вимірювання базальної температури, і спеціальних тестів.

Можна розраховувати овуляцію самостійно. Цей метод підходить для жінок з регулярною менструацією. При знаннях своєї фізіології можна контролювати і оберігання, і зачаття.

Для того щоб самостійно розраховувати овуляцію, слід знати точну кількість днів свого менструального циклу. Овуляція настає приблизно на 10 — 15 день менструального циклу.

Як скласти менструальний цикл.

Скільки днів триває ваш менструальний цикл? Якщо ви не можете відповісти на це питання, і ніяк не охороняєтеся — значить, ви недостатньо контролюєте процес народжуваності. Виходить, ви — одна з претенденток на черговий аборт, як би сумно це не звучало. Справа потрібно виправляти, і для початку давайте все ж визначимо дні вашого овуляції.

Щоб вирахувати менструальний цикл, протягом року жінці слід відзначати календарем дні наступу і закінчення менструацій. Після цього слід проаналізувати дані і, якщо менструальний цикл не однаковий, вибрати найдовший і найкоротший період. Потім, для визначення першого дня овуляції, потрібно відняти з самого короткого періоду цифру 18. Для останнього дня з найдовшого періоду віднімається 11.

Наприклад, найкоротший цикл дорівнює 23 дням, найдовший — 30.

  • Віднімаємо з короткого циклу: 23-18 = 5;
  • З довгого: 30-11 = 19.

Виходить, що з 5го до 19й день циклу у жінки найбільш підвищена можливість зачаття. Цією інформацією можна розпоряджатися на розсуд — як оберігатися, так і використовувати дні, як найбільш сприятливі для зачаття. Якщо ж ваш цикл однаковий протягом 6 місяців, то для розрахунком овуляції потрібно з тривалості циклу відняти 14. Отриманий результат плюс мінус 3-4 дні буде найбільш сприятливим для зачаття дитини.

До речі, корисна звичка відзначати дні менструації допомагає не тільки у визначенні овуляції. Точне знання свого циклу допоможе і при вагітності — за вашим календарем лікарі зможуть визначити дату початку пологів. Тому, якщо ви заведете собі корисний жіночий календар, можете бути впевнені, що це допоможе не тільки в оберігання, але і в народженні дитини. Успіхів!

Спробуйте наш онлайн сервіс, щоб розрахувати овуляцію

Категорія: Вагітність і пологи


Додати коментар

*

*

Ваш коментар: