Як зберегти свою привабливість після весілля?

Як зберегти свою привабливість після весілля?

Багато жінок після того, як стануть законною дружиною, починають потихеньку змінюються, і часто не в кращу сторону. Про таку ситуацію прийнято говорити: захомутала і заспокоїлася.

Звідси випливає зробити логічний висновок, що жінки, по суті, неохайні й не люблять добре виглядати, і лише до весілля вони змушені про це дбає. Що жінкам подобається целюліт, і зморшки, розпатлане волосся і старий халат. Але чому тоді чоловіки не розкусять нахабних жінок? Чому роблять їм пропозиції руки і серця? Або у них просто не вистачає розуму розпізнати жіночий обман? Якщо ви розумна людина, то відразу зрозумієте всю сміховинність даних тверджень. Люди, як правило, при виборі супутника життя, дивляться на якості потенційного претендента.

Цікаво, що найчастіше трохи менше приділяють увагу зовнішньому вигляду, дівчата, які до весілля користувалися великим успіхом. Вони, вже отримали свою порцію захоплень, і в статусі дружини роблять перепочинок. Звичайно, вони не ходять по будинку в старому халаті і кремом на обличчі. Але, щось змінюється в їх образі, і вони стають, трохи менш привабливі.

У таких жінок є кілька стандартних особливостей. Іноді, вони (якщо немає дітей і досить молоді) розлучаються і знову пускаються на пошуки чоловіка, з метою запалити вогонь у серці. Якщо вже є діти і вік пристойний, то, знову ж таки є кілька стандартних рішень, даної ситуації. Або стати діловою жінкою і всю себе віддати роботі, або ж стати відчайдушною матусею, яка вся занурена в своїх дітей.
Існує думка, що полігамність сковує чоловіків, але з іншого боку, в деяких країнах Азії багатоженство дозволено законом, при цьому не всі чоловіки мають свій гарем. Отже, чоловіки можуть знайти своє щастя і з однією єдиною жінкою. Ну, а жінки напевно воліють моногамні відносини, щоб уникнути мук ревнощів?

Як багато було сказано про ревнощі, але все ж це відчуття не прийнятно для справжніх леді та джентльменів. Так загальноприйнято, що ревнувати некрасиво і велика кількість анекдотів на цю тему, ще раз висміюють це почуття. Хороший шлюб — це відсутність ревнощів у подружжя один до одного.
Ось, і виходить, що красива і сексуальна дружина привертає погляди чужих чоловіків. А ці погляди часом зачіпають дуже особисті струни душі, залишається лише один вихід. Щоб не викликати почуття ревнощів у чоловіка, потрібно просто не цікавити інших чоловіків і все, можна спати спокійно.

В результаті бойових дій з відлякування, вона втрачає не тільки всіх шанувальників, але і чоловік кудись зникає. І знову проблема, але вже трохи інша. Може тоді не варто відкидати свою сексуальність, яка вас оточує, і бути такою ж, як до весілля? Так, увагу інших чоловіків буде вас переслідувати, але зате, ваш чоловік буде поруч, а не проводжати поглядом симпатичну дівчину.
Як не дивно, сексуальність — це не демонстрація своїх частин тіла, це внутрішня енергія, яка так приваблює представників протилежної статі. Зберігайте та оберігайте ваш джерело чарівності, ставитеся філософськи до залицянь інших чоловіків, і можливо тоді, ви знайдете свою золоту середину. Зможете жити в любові, вільної від моторошного почуття ревнощів.

Наприкінці хотілося б зауважити, що жінка створена для того, щоб блищати і привертати увагу чоловіків. Так чи варто противитися самій природі? Відлякуючи інших чоловіків, ви ризикуєте втратити того єдиного, заради якого приносите в жертву свою привабливість. Хороша дружина і мати, теж може бути сексуальною, пам’ятайте про це.

Категорія: Відносини


Коментарів: 8
 •  
  Гість  20.01.2016 07:46

  Мораль в статті абсолютно вірна: чим більше у тебе прихильників, тим більше уважний і турботливий чоловік. Це я випробувала на собі :). Наприклад, ми їдемо в метро вдвох, і він бачить, що на мене багато чоловіків увагу звертають, проводжають захопленими поглядами …. Він, звичайно, ревнує, але в теж час притискає мене до себе і каже: "Яка ти, мовляв, у мене красуня. На тебе мужики дивляться і мені заздрять!" :) І любов його зростає ….

 •  
  Гість  06.02.2016 19:44

  Так, дуже важко не розслаблятися, коли мета досягнута. Напевно, треба собі нагадувати, що з’явилася нова мета: втримати чоловіка і стати хорошим прикладів своєї дочки

 •  
  Гість  18.03.2016 14:46

  Думаю, що потрібно просто іноді "забувати" про те, що весілля з цією людиною вже відбулася. Частіше уявляти собі, що от ви недавно познайомилися і влаштовувати всілякі романтики і пригоди.

 •  
  Гість  11.05.2016 00:58

  Стежити за собою, безумовно, потрібно, але я не згодна що жінки перестають це робити тільки тому, що "захомутала і заспокоїлися". Краса це насамперед важка робота, на яку потрібно час і сили. Після весілля у нас з’являється маса домашніх обов’язків, після виконання яких сил і часу на багато речей просто не залишається.

 •  
  Гість  26.05.2016 09:17

  Прання, прибирання, кухня, як це все затягує і забирає масу часу. Стаття досить таки правдива. Якщо, я відчуваю, що мене затягує домашня рутина, просто, підходжу до дзеркала і дивлюся, чи подобаюся я собі, без обману. Якщо ж ні, то як, я можу сподобатися чоловікові, не кажучи вже про інші? Швиденько, поки він не прокинувся, привожу себе в повний порядок і все класно і зовсім на домогосподарку не схожа.

 •  
  Гість  28.07.2016 17:40

  Відсутність ревнощів — це ознака відсутності цікава до партнера. Звичайно ж, мається на увазі ревнощі в розумних межах.
  А щодо халатиків і поплутаних волосся …. Можете не вірити, але далеко не всім чоловікам подобається, коли їхні дружини з самого ранку одягнені як на парад. Я не пропагую носіння рваних халатів і т. Д., Я говорю про те, що все має бути в міру

 •  
  Гість  19.08.2016 13:34

  Ой, дівчата, головне після весілля і народження дитини не забувати про чоловіка, адже чоловіки вони теж як діти, і теж хочуть іноді нашої турботи :)

 •  
  Гість  12.09.2016 00:41

  Концептуально не згодна зі статтею! Якщо заміжжя розглядати як підкорення вершини, цільову галочку або, ще крутіше: "те, чому принесена в жертву власна привабливість", То цілком закономірно. що цей чоловік, як отриманий приз. перестає бути цікавий. Причому, жертвою-то є він. На ньому красива, впевнена. сексуальна дівчина випробувала свої чари, таке собі секретну зброю, яке показало стовідсоткове поразку. Природно, здобуте вже не цікаво! Так що в подібному випадку саме чоловік перестає бути цікавий жінці, а не перестає цікавитися дружиною. І акцент у проблемі зміщується кардинально, на знаходите?


Додати коментар

*

*

Ваш коментар: