Як вибрати хороший подарунок коханій

Як вибрати хороший подарунок коханійЧасто про подарунку ми замислюємося не напередодні, а в день свята, а часом, що ще непробачно, за кілька годин до торжества. Тоді найчастіше вхід йде якась непотрібна дурниця, куплена в сусідньому сувенірному магазині. Таке стосунок не простимо до людини, яка святкує торжество і тим більше якщо це кохана людина.

Існує декілька простих загальних принципів, керуючись якими, вибір подарунка стане легким і цікавим заняттям, а подарунок принесе одержувачу масу позитивних емоцій:
1) Деякий час до свята прислухайтеся до молодої людини. Запам’ятовуйте його застереження, побажання, а в день народження влаштуйте феєрверк виконання бажань!
2) Орієнтуйтеся на інтереси молодої людини. Марно людині, яка не любить читати, дарувати книгу або тому, хто не грає у футбол майку з прізвищем знаменитого футболіста. Але зате якщо він завзятий футболіст, а ви не схвалюєте його захоплення, подаруйте щось пов’язане з футбольною символікою, захопленню молодої людини не буде меж!
3) Не даруйте банальностей. Гель для гоління він купує собі кожен місяць і ще один для того, що б ще місяць займав місце на полиці, його навряд чи надихне.
4) Обов’язково підготуйте мова, невелике привітання. Поясніть сенс, який ви вкладаєте в подарунок.
5) Упакуйте річ, яку придбали, у святкову папір, тільки тоді це можна буде назвати подарунком! Пам’ятайте, що він чоловік і рожева упаковка може образити його.

А в його день народження будьте найчарівнішою, чоловіки люблять, коли поруч з ними гарні улюблені жінки.

Категорія: Подарунки


Коментарів: 5
 •  
  Гість  05.02.2016 01:36

  Це таке складне завдання. Здавалося б, що може бути приємніше, ніж вибір подарунка для коханої людини, а приносить скільки клопоту. Тим більше якщо ви вже давно разом і передарували один одному все що можливо.

 •  
  Гість  05.03.2016 19:47

  Згодна з автором статті. Особливо з тим, що треба прислухатися до бажань коханої людини. Іноді в звичайній розмові за чашкою чаю можна дізнатися, який саме подарунок порадує коханого.

 •  
  Гість  06.05.2016 00:31

  mari4ka, можна здивувати хлопця польотом на повітряній кулі або сертифікатом на стрибок з парашутом. Якщо хлопець не любитель екстриму, можна подарувати йому щось з одягу.

 •  
  Гість  23.07.2016 16:02

  Якби моїм синам дівчата подарували що-небудь з одягу, думаю, вони не показали б виду, але образилися. У чоловіків найчастіше є захоплення, але це анітрохи не полегшує завдання. Що може подарувати дівчина, якщо її улюблений займається, наприклад, автозвуку. Тому, згодна з порадами: прислухайтесь, запам’ятовуйте, готуйтеся.

 •  
  Гість  13.10.2016 15:15

  Єдине, що хотілося б додати, так це те, що треба враховувати не тільки побажання коханого, але і те, що його б обрадувало по-справжньому і принесло б користь в даний момент. Адже якщо ваша кохана людина захоплюється риболовлею, але з якихось причин зараз у нього немає тяги до цього заняття, а ви подаруєте йому кращий спінінг, то навряд чи цей подарунок викличе у нього очікувану радість.


Додати коментар

*

*

Ваш коментар: