Як спокусити свого чоловіка

Зваблення власного чоловіка

Красиві, дорослі, розумні, успішні і одружені багато років подружжя починають нудьгувати в сексі. Йти на «подвиги» зовсім не хочеться, адже ви єдині по духу з чоловіком. Щоб не пропадати у кольорі років необхідно розворушити коханого.

Працюйте не покладаючи рук над сімейним сексом, а не пускайте його на самоплив. Будь-які відносини, які живуть безконтрольно приречені на провал. Якщо не працювати над ним, то ви перетворитеся на безрадісне і байдуже «воно». Прийміть на озброєння, що секс є захоплюючим заходом, яким ви повинні насолодитися.

Старі нічні піжами і сорочки слід викинути без жалю. Не відправляйте їх на дачу, бо й там вони не допоможуть. Поки жінка молода, вона повинна вночі спокушати чоловіка. Навіть якщо ви сильно втомилися, то падати в ліжко слід в сорочці «сексі» в спокусливій позі. Ваш чоловік буде виходити слиною до ранку, або, не втримавшись, розбудить вас серед ночі. У такі моменти можна використовувати прийомчики, підглянуті у фільмах.

З віком з’являються різні хвороби: хронічний нежить, тиск, мігрень або інші «гидоти життя». Швидше за все лікарські препарати лежать у вас на тумбочці, створюючи пенсійну обстановку в спальні. Замість них там повинні знаходитися флакончик духів і сексуальний журнал.

Обов’язково придбайте нові парфуми. Не користуйтеся ними при виході на роботу або на вулицю. Духи повинні бути для ліжку. Їх запах зазвичай характеризується як «пудровий». Він діє на чоловіків відверто збуджуюче. Двох крапель перед сном буде достатньо.

Слід перевірити на секс-придатність ваше подружнє ложе. Ліжко має бути міцною і не скрипучих. Постільна білизна краще купити нове. Тканина повинна бути приємною на дотик, легко ковзає вздовж тіла. Вона додасть нові відчуття. Забарвлення постільної білизни повинна дивувати або радувати.

Відмінним приводом, щоб зруйнувати сімейну рутину в сексі є походи в гості. В такі вечори жінка причесаний, нафарбована, в панчохах і на шпильках. Вона розкутіше і веселіше, ніж зазвичай. Можна почати потихеньку приставати до чоловіка, кокетувати з ним. Попросіть, щоб він пригостив вас морозивом зі своєї ложечки. Обов’язково танцюйте з ним, заграючи. Не чекайте, коли гості почнуть розходитися, коли відчуєте своє бажання, сідайте в таксі і вирушайте додому. На задньому сидінні можна переходити до прелюдії. Шепніть йому на вушко, що давно мрієте знайти точку G, щоб досягти райського блаженства. Це заведе чоловіка ще сильніше. На її пошуки піде багато часу і сил, однак ви знайдете безліч інших збуджуючих точок у коханого і у себе.

Якщо ваш секс почнеться таким чином, ви не розчаруєтеся. Організм розслабиться і почне витворяти таке, про що й не мріяли, або мріяли десь глибоко в підсвідомості. І пам’ятайте, що ніхто крім вас не знає вашого чоловіка краще. Тільки ви здатні ловити його настрій і зрозуміти, яку слід зачепити струну, щоб вогонь любові спалахнув з новою силою.

Категорія: Відносини


Коментарів: 12
 •  
  Гість  12.12.2015 08:48

  Не потрібно забувати, що ми, жінки, створені для любові, а не тільки для готування їжі і прання брудної білизни. Варто частіше відволікатися від повсякденного життя, наприклад, походами в ресторан, де за столиком ви можете провести каблуком по нозі чоловіка. Він цього навряд чи буде очікувати, це його обеззброїть і заведе.

 •  
  Гість  17.12.2015 20:40

  У кожної жінки здатності до зваблення закладені на підсвідомому рівні. Але багато хто, вийшовши заміж, перестають спокушати власного чоловіка. А даремно! Періодичні гри з соблазнением чоловіка приносять задоволення обом і допоможуть зберегти вірність в шлюбі на довгі роки.

 •  
  Гість  30.01.2016 13:03

  Почасти до статті згодна, але тут так піднесли, що дружини повинні на виворіт вивернутися, щоб сооблазнять своїх чоловіків. А чоловіки що, повинні чекати, коли дружина проявить ініціативу?

 •  
  Гість  09.02.2016 19:22

  Ми з чоловіком влаштовуємо один одному подібні сюрпризи. І якщо чесно, то у нього це виходить набагато краще — і ідеї, і їх втілення!

 •  
  Гість  07.03.2016 22:57

  Те, що піжами і старі сорочки потрібно викинути дуже точно. Але, на мій погляд, чоловіків більш заводить відсутність одягу, ніж сама еротична сорочка. А те, що сімейний секс не можна пускати на самоплив, а потрібно трудитися над цим, сказано ДУЖЕ правильно. Не дарма кажуть, що сивина в бороду — біс у ребро. Не можна давати думкам у чоловіка навіть шансу. Нехай краще ревнує, знаючи, що дружина нагая і пристрасна зараз вдома одна, і одна чи що?

 •  
  Гість  07.04.2016 10:38

  Не варто забувати про власного чоловіка, коли виходите заміж. Ми поводимося вже по іншому. Забуваємо, що потрібно його інтерес постійно підживлювати ніж те.

 •  
  Гість  27.04.2016 21:51

  Ми, з моїм чоловіком, у шлюбі дванадцять років. Щоб мій чоловік не втрачав інтерес до сексу зі мною, а я з ним, ми граємо в гру, "з’їм без правил". В обраний, вихідний від роботи день, ми йдемо відпочивати в нічний клуб. Йдемо окремо. Так, наче ми вільні від сімейних уз люди. У клубі, кожен відпочиває теж окремо. Ми можемо фліртувати з протилежною статтю, відпочивати і відриватися. Ближче до закриття, ми знайомимося з один одним, як-ніби в перший раз побачилися. При цьому, цю легенду підтримуємо для всіх, і до самої ліжку. Чоловік, мене знімає, спокушає і займається зі мною сексом, як в перший раз. Можна і навпаки, змінюємося ролями, і я знімаю його в клубі. Бажання настільки розгорається всередині від такої гри! Спробуйте, впевнена, ви будете здивовані, наскільки ця рольова гра заводить.

 •  
  Гість  25.05.2016 03:17

  Цікава стаття! От би всім жінкам прочитати! А то й справді, вийшли заміж, дітей народили і думають: нікуди чоловік не дінеться! А чоловік хоче бачити жінку такою, якою полюбив її. А перед ним, іноді, чи не впізнавана в тій, що полюбилася ….

 •  
  Гість  20.06.2016 02:13

  Усім спасибі, класні поради! А в мене такий прийомчик: згадую, як я себе вела, коли ми тільки познайомилися, як у мене всередині грала кров, і, що я не могла собі дозволити ходити з Фигушки на голові або у витягнутій футболці! А коли ти красотулька, то і відчуваєш себе сексуальною і чоловік це відчуває !!! :)

 •  
  Гість  19.07.2016 06:19

  Вийшовши заміж, багато жінок забувають ті моменти і відчуття, коли вона тільки познайомилася зі своїм майбутнім чоловіком, як прокидаючись з ранку, першою справою дзвонили йому, а потім з нетерпінням чекали вечора, щоб побачитися. Секс — це невід’ємна частина відносин, тим більше коли ти заміжня. Так чому ж ми жінки, коли поставимо штамп в паспорті забуваємо про це і вважаємо, що можна свого коханого і не балувати в ліжку, що нікуди він від нас не дінеться? Кожен день потрібно подавати себе чоловікові як в перший раз, не забувайте про це. Придумуйте цікаві ігри і звичайно не здумайте лягати спати поруч з чоловіком в піжамі до щиколоток. Найкраще це коли ви лежите в ліжку голенькі (ну або як варіант в красивому нижній білизні, тут у кого на скільки фантазії вистачить), від вас виходить приємний аромат, я не завжди вітаю духи, можна підібрати хороший гель для душу і ваша шкіра буде теж дуже приємно пахнути. Ці фактори забезпечать вам хорошу ніч)))

 •  
  Гість  17.08.2016 22:35

  По закінченню часу в шлюбі, пристрасть починає притуплятися, проходить новизна відчуттів, очікувань і таємниці. Інтимне життя притупляється, стає рідше. Що ж робити? Напевно кожна жінка знає відповідь на це питання. Адже найголовніша потреба чоловіка -секс. Я вважаю, що сексуальне життя треба урізноманітнити і привнести у відносини щось нове. Значить, вибрати інше місце для занять любов’ю, або час. Не дарма, у кожної спокусниці має бути комплекс сексуального білизни, для гри, пристрасті, спокушання коханого. Також можна інтригувати чоловіка любовними смс, коли він ще на роботі, ввечері очікує щось цікаве. Спокусить коханого і масаж, не важливо хто кому його буде робити. Не місце в ліжку піжами, халати, темряві і стеснению.

 •  
  Гість  25.08.2016 20:37

  А я вважаю, що секс і різноманітність в ньому далеко не найважливіший аспект в житті пари. Секс це більшою мірою для розмноження, для продовження роду, якщо бути більш коректною. Не вважаю, що існує несумісність або звикання до партнерів, головне в шлюбі взаємна любов і повага один до одного, адже головне допомагати, розуміти свого коханого і дати дітям належне виховання. І потім якщо в жінці є природна сексуальність, то треба просто якнайдалі зберігати цей дар, і тоді ніякі нові парфуми не потрібні


Додати коментар

*

*

Ваш коментар: