Як розвинути в собі жіночність — медитація на розкриття жіночності

зміст статті

І тоді їм не страшно буде самотність, оскільки в оточенні таких жінок завжди будуть присутні справжні чоловіки. Адже жіночність — прекрасний фон, що підкреслює їх мужність.

Як розвинути в собі жіночність - медитація на розкриття жіночності

Чи можна освоїти секрети жіночності, дається вона від природи або її потрібно розвивати? Однозначно відповісти на це питання не можна. Хтось дійсно щедро наділений цим даром від народження, а хтось володіє їм у малому ступені. В останньому випадку його можна і потрібно розвивати. Щоб знати, як розвинути в собі жіночність, не вимагається якоїсь особливої ​​підготовки, а значить, будь-якій жінці цілком під силу розбудити свою природу.

Одним з популярних методів розкриття жіночності є медитація. Вона допоможе осягнути глибинні таємниці жіночності та розкрити свій внутрішній світ, навчить по-новому дивитися на своє призначення і допоможе змінити реальність.

Медитація на розкриття жіночності

Будь медитація повинна починатися, перш за все, з розслаблення. Це допоможе зняти всі установки, що заважають пробитися в ваш внутрішній світ, і поселить у вашій душі любов. Для розслаблення можна використовувати будь-які методи. Наприклад, експрес-метод з впливом на активні точки.

Як розвинути в собі жіночність - медитація на розкриття жіночності

Закрити очі і зосередитися на диханні. На вдиху в вас входить все позитивне, а негатив (тривоги, напруга) йде з вас на видиху.

Перемістіть увагу на пальці ніг. Вдих-видих. На вдиху вас наповнюють любов, усвідомлення, на видиху залишають напругу, негативні установки.

Переходьте до щиколоток: Вдих — усвідомлення, видих напругу. Кінцівки ніг немов розчиняються.

Коліна: Вдих-видих з тими ж установками любові і усвідомлення.

Як розвинути в собі жіночність - медитація на розкриття жіночності

Увага переходить на статеві органи, знову вдих-видих, розчиняється і ця зона. Потім ту ж роботу проводите з анусом, зап’ястями, пупком, ліктями, шлунком, серцем, плечима, горлом, губами, кінчиком носа, точкою між бровами, потилицею.

Кожен раз зосереджуючись на одній із зазначених зон, ви повинні звільнити її від тривог, блоків і наповнити любов’ю, усвідомленням, відчуваючи, як ця зона ніби розчиняється. Закінчити розслаблення потрібно зоною джерельця, уявляючи, що над ним розкривається великий красивий квітка, все проблеми проходять перед вашим внутрішнім зором, назавжди йдучи від вас.

У душі поселяються свобода, легкість, ви немов наповнені світлом.

Вважайте від п’яти до одного, і на рахунку «один» уявіть, що ви спускаєтеся вниз по сходах. Перед вами двері, яку ви відкриваєте і входите в ваш внутрішній світ. Поспостерігайте за тим, що навколо вас, ніж наповнене простір. Можливо, це місце, в якому ви давно хотіли опинитися. Розміститеся в ньому з комфортом. Може, ви ляжете на теплий пісок красивого пляжу або на смарагдову траву на галявині. Прислухайтеся до оточуючих звуків, спробуйте відчути запахи, дотики трави і піску до шкіри.

Потім знову поверніться до свого джерельця, над яким розкритий великий тисячелепестковий лотос. Уявіть, ніби через тіло від потилиці і до промежини пройшов кришталево-чистий канал. По вашому тілу поширюється божественна енергія, заповнюючи кожну його клітинку, і вам відкриваються невідомі світи.

Навчившись, щоразу розслаблятися подібним чином, ви відчуєте в собі сили і бажання відчувати свою жіночність, управляти нею.

Як розвинути в собі жіночність

Далі необхідно викорінити в собі ознаки мужоподібних — Головного ворога жіночності. Це можна зробити поетапно.

1. Освойте вміння будувати стосунки з чоловіками

Спробуйте програвати різні ситуації. У чомусь можна проявити себе примхливої ​​навіженої дівчиськом, в чомусь — розважливою бізнесвумен, але неодмінно несе в собі якийсь символ жіночності — Плавність рухів, посмішку. Застосовуйте свої пізнання в реальності, керуючи за допомогою них чоловіками. Таким чином, можна не тільки завоювати симпатію протилежної статі, але й заново закохати в себе чоловіка.

2. Контролюйте свої емоції

Як розвинути в собі жіночність - медитація на розкриття жіночності

Злість, образа, ненависть та інші негативні почуття важким нальотом можуть осісти на вашому тілі, в м’язах, що проявляється у втраті пластичності, грубої ході, сутулості. Відправляйтеся в фітнес-клуб. Аеробіка, пілатес, белледанс, інші танці допоможуть вам зняти напругу в м’язах, вироблять грацію, плавність рухів. Намагайтеся ходити частіше в театр, на концерти, в музеї.

3. Жіночність у всьому

Не забувайте, що розкриття жіночності вимагає її проявів у всьому, в тому числі і зовнішності. Одягайтеся стильно, підкреслюючи достоїнства фігури. Не забувайте, що ви жінка, навіть в домашньому халаті або футболці свого чоловіка, вранці зі сну або на дачі, просапуючи грядки.

Мистецтво бути жіночною

Гардероб

Звичайно, в шафі сучасної жінки завжди знайдеться місце і штанів, і діловим сорочкам, кроссовкам і навіть краваток, але ці предмети одягу не повинні займати чільну роль. Ваш одяг — спідниці, сукні, мереживну білизну, туфлі на високих підборах.

Проведіть експеримент: Купіть дорогий комплект шовкового білизни і повільно надіньте його на себе перед дзеркалом. Відчуваєте, як шовк приємно лягає на тіло, як красиво підкреслює

Як розвинути в собі жіночність - медитація на розкриття жіночності

вигини фігури? Це і є пробудження жіночності.

Тепер надіньте на себе панчохи, саме ошатне плаття, шпильки. Подобається? Ще б пак, з дзеркала на вас напевно дивиться Справжня Жінка — модна, стильна, сексуальна, впевнена в собі. Намагайтеся щодня підкреслювати це. Навіть якщо в офіс вам потрібно прийти в нудному брючному костюмі, пожвавите його шийним хусткою, красивою сумкою, прикрасами і т.д.

Поведінка

Якщо ви хочете, щоб вас сприймали як Жінку, ведіть себе як жінка. У розмові з чоловіками, навіть якщо ви займаєте посаду директора банку, завжди будьте м’якою, гнучкою. Не забувайте про посмішку, вмійте дякувати не тільки на словах, але й поглядом. Самі побачите, наскільки швидко будуть виконуватися ваші вимоги і прохання.

Пам’ятайте, що кокетство і флірт можуть бути зброєю набагато більш дієвим, ніж наказовий тон.

Правда, не забувайте, що грань між фліртом і викликає поведінка тонка, і навчитися її відчувати — теж мистецтво.

Cпециально для журналу До Подрузі
Категорія: психологія


Додати коментар

*

*

Ваш коментар: