Як розпізнати порчу або пристріт?

Є багато можливостей захиститися від пристріту. І перш ніж зрозуміти, як розпізнати пристріт,  вивчимо способи захисту від нього. По суті можна виділити три групи способів: релігійні, традиційні, нетрадиційні.

Як розпізнати порчу або пристріт?

Способи захисту від пристріту

Релігійні

Найбільш прийнятними вважаються релігійні способи захисту від пристріту.

Сутність даної захисту у філософському розумінні добра і зла. Сама релігія не дає конкретних порад у захисті від пристріту. Вона як би проповідує той спосіб життя, відповідно до якого людина повинна жити.

Роблячи ті чи інші вчинки, ми примножуємо добро чи зло. Якщо людина творить добро, то нічого поганого з ним не станеться. Дане світогляд дозволяє сформувати енергетичну захист від пристріту.

Разом з тим пристріт не є гріховним, так як він створює певні проблеми, вирішуючи які людина стає сильнішою. Пристріт можна викорінити тільки тоді, коли на Землі залишаться тільки праведники, але це не реально. Тому для людини віруючої захиститися від пристріту можна хресним знаменням зі словами «спаси і сохрани», так як його слова наділені своєрідним змістом і енергетикою.

Талісмани і обереги

Рятують від пристріту талісмани і обереги.

Талісмани повинні бути завжди видно і знаходиться близько до власника, якщо цього немає, то талісман даремний. Талісманом кожен народ обирає свій предмет, який вони вважають наділеним чудодійною силою.

Талісмани витрачають свою захисну силу на будь-яку негативну енергію і навіть на ту, яка виходить від його власника. Тому, щоб зберегти захисну силу свого талісмана, потрібно намагатися не випромінювати негатив.

Оберіг навпаки приховують від цікавих очей. Їх поміщають в медальйони, коробочки, мішечки і одягають на себе або просто носять із собою. Від зайвих поглядів оберіг може втратити вою силу.

Нетрадиційні

До нетрадиційних способів захисту від пристріту відносять ритуальні способи або, інакше кажучи, чаклунство.  Всім, хто хоче звернутися до цим способом, слід знати, що часом негатив, що купується від цього захисту, може перевершити сам пристріт.

До нетрадиційних способів відносять і молитви-замовляння.

Добре позбавляє від пристріту молитва біля ікони Пресвятої Трійці. Для цього потрібно запалити церковну свічку і 13 разів читати змову.

Як розпізнати порчу або пристріт?

Від пристріту може захворіти все живе. Особливо схильний пристріту людина в перехідні моменти життя.

Ознаки пристріту

Пристріт можна визначити за такими ознаками, як:

 • млявість;
 • дратівливість;
 • позіхання з рясним слёзоотделеніем;
 • дратівливість;
 • стан, коли все валиться з рук;
 • важко виносити свій погляд, дивлячись у дзеркало (ознака поганого ока);
 • виходять з ладу улюблені речі.

Але не треба плутати пристріт з власною необережністю та неуважність. Тому виконуючи серйозну роботу треба бути гранично уважним. І, звичайно ж, будь-яку невдачу не ототожнюється з пристрітом.

Як визначити чи є на вас пристріт?

Пристріт Не збувається сеемінутно. Має пройти певний час, ніж почнуть збуватися дію пристріту. Існує ще таке поняття як самосглаз. Визначити пристріт складно, але з глибин віків до нас дійшли деякі тести.

Наприклад, в скляний стакан зі святою водою капали крапельку оливкової масло, якщо крапля тонула, то пристріт мав місце бути.

В даний час з’явилася можливість придбати різноманітні езотеричні товари, що захищають вашу ауру від негативної дії, що захищають від пристріту і псування.

На відміну від псування пристріт може здійснюватися ненавмисно. Але його негативний вплив на людину може не поступатися псування.

Псування

Як розпізнати порчу?

Псування дестабілізує ауру людини, Практично у нього все встає з ніг на голову. Таку людину легко вивести з себе, навіть незначні неприємності вибивають його з життєвої колії, вони як магніт притягують до себе всі неприємності.

Як розпізнати порчу або пристріт?

Псування і пристріт схожі за ознаками, але порча порушує зв’язок між духовним і матеріальним початком, що загрожує втратою життєвих сил. І так, як розпізнати порчу, і в чому вона виражається:

 • участившееся невезіння в справах і в особистому житті;
 • запаморочення, головні болі;
 • різка зміна ваги, як в одну, так і в інший бік;
 • погане самопочуття без будь-яких певних симптомів якої-небудь відомої хвороби;
 • блідість шкіри, випадіння волосся;
 • онкологічні, шкірні захворювання, імпотенція, безпліддя;
 • фобії і нав’язливі думки;
 • підвищена дратівливість, образливість, недовірливість, замкнутість;
 • пітливість долонь;
 • раптовий занепад сил, безсоння або чи не ви можете виспатися, а після сну в тілі дивна ломота;
 • ніщо не радує;
 • обійсті чахне і гине.

Псування може стати причиною будь-якого захворювання так, як вона пов’язана з енергетикою людини.

Як зняти порчу самостійно

Після того як ви дізналися як розпізнати порчу, слід навчитися позбавлятися від неї.

Для зняття порчі теж є ефективний змову. Для цього беруться три свічки, куплені в церкві, топляться в металевому посуді на вогні, при цьому гніт виймають. Потім розплавлений віск виливають у металевий посуд, наповнену святою водою і вимовляють слова змови.

Як розпізнати порчу або пристріт?

Після того, як змова прочитаний, воду треба вилити під дерево, а віск, не чіпаючи голими руками, закопати в землю.
Категорія: психологія


Додати коментар

*

*

Ваш коментар: