Як проявляється краснуха у дітей?

Які симптоми супроводжують цього захворювання, від чого воно відбувається, чи можна якось захиститися від краснухи, яким шляхом передається, чим краще лікувати?Labara відповів:

Labara

А ви до лікаря не пробували звернутися? Тут зараз ми вам насоветуем !!!!Limpy відповів:

Limpy

В інеті повно, пошукайте. У мене була температура і прищики по тілу пішли, я тоді не знала і в громадському транспорті їздила, напевно по заражала всіх (а так ні чого жахливого більше не відбувалосяSeleucid відповів:

Seleucid

Я можу сказати як два роки тому було у мене, але відчуття напевно що у дитини що у дорослого. Почервоніння на руках, не сильно були помітні. Все тіло зудить, дратівливо .. Я була вся смикати, трохи підвищується температура. Мені пощастило-крім цього не було нічого.
Я не знала що це краснуха, я думала це контактний дерматит, ми відпочивали на морі. Полежала пару днів в номері і все.Saveloys відповів:

Saveloys

У мене прищики пішли. Спочатку трохи, потім по всьому тілу. Маленькі червоненькі. Температури не було. Це я так в перший клас сина водила. Він не захворів. А я вдруге їй боліла (30 років було)Funking відповів:

Funking

Джерелом інфекції є людина з клінічно вираженою або стертою формою краснухи. Шляхи передачі — повітряно-краплинний (при розмові з хворим, поцілунках) і вертикальний (від матері до плоду). Можливий також контактний шлях зараження — через дитячі іграшки.
Якщо хочете можете подивитися інформацію на цьому сайті.
http://pro-simptomy-lechenie.Ru/krasnuha-u-detej/Entail відповів:

Entail

На сайті http://radioburo.Com.Ua/poleznie-stati/ — є дуже багато корисної інформації, про різні хвороби (в тому числі і краснухи) також там є способи як її лікувати! Дуже корисний сайт! Моя сестра не знала як лікувати висип у свою дитину, цей сайт їй дуже допоміг!
Категорія: >

Інші питання:Додати коментар

*

*

Ваш коментар: