Як привернути до себе гроші? Поради та прикмети

зміст статті

, І фінанси не заспівають романси в самий невідповідний момент!

Гроші люблять порядок

Гроші люблять не тільки рахунок, але і порядок! Причому у всьому. Тому насамперед необхідно навести у всьому будинку ідеальну чистоту. Викиньте весь старий непотрібний мотлох, розгребіть роками скупчувалися завали речей, якими вже давно не користуєтеся. Шкода викинути? Роздайте бідним! У ящиках шаф, на полицях, столах повинна панувати ідеальна чистота. Адже гроші — це енергія, а вона повинна вільно циркулювати. Якщо при прибиранні приміщення по старинці користуєтеся віником, знайте, що зберігати його потрібно мітелкою вгору, а помсти — тільки від порога. Купюри в гаманці теж повинні зберігатися в строгому порядку: Акуратно розправленими, складеними за номіналом, монети — окремо від паперових грошей.

Порожнеча відлякує гроші

Відлякує гроші і взагалі добробут порожнеча. Тому все, що з нею пов’язано і що її символізує, необхідно уникати. Наприклад, не тримайте порожні пляшки на столі. Сам

Як привернути до себе гроші? Поради та прикмети

стіл необхідно застеляти чистою скатертиною або клейонкою. І не змітати з нього крихти голою (вважай, порожній) долонею — тільки серветкою або ганчіркою. У кишені одягу, прибраній шафа на сезонне зберігання, необхідно покласти по дрібній купюрі або монеті. Ще один символ порожнечі — свист, тому в будинку категорично заборонено свистіти! І боронь Боже залишити порожнім гаманець — в ньому завжди повинна залишатися хоча б копійчана монета.

Займаємо або даємо гроші в борг

Важливу роль у тому, як привернути до себе гроші, відіграє вміння займати і позичати за правилами. Не дають в борг у понеділок, не беруть у борг у вівторок і не повертають борг по п’ятницях. Всі операції з грошима вечорами загрожують руйнуванням, тому якщо у вас просять в борг, або ви самі хочете позичити — робіть це тільки вранці. Намагайтеся рідше позичати гроші, але ніколи не скупіться, якщо у вас просять в борг — цим ви як би «заряджаєте» гроші на повернення до вас. Не позичайте сусідам хліб і сіль, особливо після заходу сонця, інакше достаток піде від вас до них. Якщо ситуація склалася таким чином, що вам терміново потрібно позичити гроші або повернути їх після заходу сонця, киньте їх на підлогу — нехай боржник або кредитор піднімуть їх. Ні в якому разі не передавайте їх з рук в руки! Якщо хочете просити про надбавку до зарплати, найкращий час для цього — середовище до полудня.

Як привернути до себе гроші? Поради та прикмети

Як залучити гроші? Грошові прикмети

Кілька «грошових» візьме, дотримуючись яких, ви ніколи не будете обмежені в коштах.

 • Жебракові подавати треба мідь, жебрачці — срібло, інакше сам зубожілих. У сучасному варіанті мова, звичайно ж, не про метал, з якого виготовлені монети, а про колір.
 • Знайти велику купюру — до швидкої матеріальної удачі.
 • Кинути дрібниця на столі (або розміняти комусь великі купюри на дріб’язок) — до сліз.
 • Взяті в борг гроші неможливо програти.
 • У будинку ніколи не переведуться гроші, якщо кілька купюр зберігати під скатертиною на столі.
 • Якщо купуєте нову річ, стежте, щоб на неї не пішли всі гроші з гаманця.
 • Киньте в гаманець маленького павучка (money spider) — гроші не переведуться.
 • Щоб позбутися від безгрошів’я, їжте чорницю.
Як привернути до себе гроші? Поради та прикмети

Як привернути до себе гроші. Ваш гаманець

Велику роль в залученні грошей грає гаманець. Адже для них це справжнісінький будинок, а значить, у ньому завжди повинно бути затишно і спокійно, і тоді гроші завжди будуть прагнути потрапити додому. У заможної людини гаманець не може бути старим, потертим, зі зламаним замком. І якщо ви хочете неодмінно досягти успіху, то вам терміново доведеться замінити його.

Якщо збираєтеся придбати новий гаманець, врахуйте він повинен бути солідним! Це гарантія того, що в ньому оселяться такі ж солідні «мешканці». Звичайно, не потрібно витрачати на його покупку всі заощадження, а й купувати перший-ліпший на ринку теж не годиться. Обійдіть спеціалізовані магазини, придивіться — напевно з усього асортименту ви знайдете те, що влаштує вас і за вартістю, і за зовнішнім виглядом.

У вашому новому «будиночку» для грошей повинно бути мінімум два відділення — Для дрібниці і для паперових купюр. У гаманці взагалі не повинно бути ніяких сторонніх папірців — документів, чеків, візиток, календариків, фотографій другої половини або дітей. Допускаються тільки кредитки або магазинні дисконтні карти, хоча їх теж краще зберігати окремо. Також він повинен бути досить просторим, щоб гроші в ньому зберігалися не згинаючись.

Як привернути до себе гроші? Поради та прикмети

Матеріал гаманця

Самі підходящі матеріали — натуральні, «живі» шкіра, замша. Під забороною будь-яка синтетика начебто поліетилену, шкірозамінника. Допускається тканинний гаманець, наприклад, з дорогого оксамиту, шовку, хоча це і менш практично.

Колір гаманця

Ще одна важлива деталь — колір. Вибір тут невеликий, оскільки гаманець повинен бути неодмінно в колір стихій Металу і Землі: чорний, коричневий, будь-якого відтінку жовтого, а також сріблясті або золотисті тони.

Гаманець повинен залучати гроші!

Як привернути до себе гроші? Поради та прикмети

Крім свого прямого обов’язку зберігання грошей - гаманець повинен їх залучати. А для цього його необхідно правильно наповнити. Першим ділом покладіть в потаємне відділення нерозмінну монету — наприклад, новенький металевий рубль, а ще краще — купюру вартістю в один долар, складену трикутником. Нерозмінні грошики будуть виконувати функцію магніту для грошей, притягаючи їх.

Хрін залучає гроші!

Народна поголоска давно приписала славу активного «заманивателей» фінансів корені хрону. Але для цього його треба здобути власними руками — викопати, висушити і, відламавши невеликий шматочок, заховати його в кишеньку гаманця. Замість хрону з таким же успіхом можна використовувати верес.

Як привернути до себе гроші. Правила поводження з грошима

Ну і кілька нескладних правил поводження з гаманцем і грішми в ньому.

 • У день зарплати або авансу не витрачайте ні копійки з отриманої суми. Вона обов’язково повинна переночувати одну ніч у вашому домі.
 • Купюри в гаманці зберігайте розгладженими і акуратно складеними «Обличчям» до господаря.
 • Ні в якому разі не можна зберігати в гаманці виграні, знайдені, отримані обманом або іншим нечесним способом, подаровані гроші. Витратьте їх якомога швидше або роздайте бідним.
Як привернути до себе гроші? Поради та прикмети

Твій гаманець про тебе …

Гаманець може чимало розповісти про свою власницю.

Так, великий, дамський гаманець говорить нам про те, що його власниця — жінка господарська, серйозна, любляча порядок. Її неможливо застати зненацька, і кожна річ знаходиться у неї в строго відведеному їй місці.

Стильний дорогий гаманець — Його господиня ретельно стежить за собою, приділяючи цьому більшу частину свого вільного часу. Все, що їй необхідно це всебічне захоплення і поклоніння, і вона домагається цього будь-якими способами!

Суворе чоловіче портмоне належить ділової цілеспрямованої дамі, успішно крокує по кар’єрних сходах вгору. Вона чітко знає, що хоче від життя, але при цьому не соромиться виглядати в очах оточуючих екстравагантної особистістю.

Гаманець відсутня, а гроші безладно порозпихати по сумках і кишенях — господиня натура творча, різнопланова, і злегка безладна. Їй ніколи не вистачає часу на досягнення своїх цілей. Але при цьому вона весела і має славу душею компанії.
Категорія: Подарунки


Додати коментар

*

*

Ваш коментар: