Як правильно зав’язати краватку? 4 способи. Фото

зміст статті

, В якому випадку чоловікові потрібно пов’язати краватку віндзорським вузлом, а в якому згодиться і простий. Ну а якщо жінці будуть підвладні секрети більш ніж двох варіантів зав’язування краваток, то в очах будь-якого чоловіка вона стане джерелом цінних відомостей, непідвладних чоловічому розуму. Способів, як зав’язувати краватку, сучасна мода налічує більше десятка, але ми зупинимося на чотирьох найбільш популярних.

Як правильно зав'язати краватку? 4 способи. Фото

Як правильно зав’язати краватку

Простий вузол

Як випливає з назви, це найлегший спосіб. Його оцінять ті чоловіки, у яких вічно немає часу на те, щоб зайвий раз кинути погляд у дзеркало. Однак це не означає, що його вузол може бути зав’язаний, як попало. Складки, зморшки, нерівності — табу для будь-якого способу зав’язування.

Як правильно зав'язати краватку? 4 способи. Фото

Універсальний вузол

Найбільш поширений. Чудово підходить до багатьох моделей краваток звичайним, широким, вузьким. І доречний у багатьох випадках — для урочистих заходів, ділових зустрічей, повсякденних виходів.

Як правильно зав'язати краватку? 4 способи. Фото

Елегантний вузол

Ваш чоловік зарекомендуєте еталоном стилю і елегантності, якщо ви освоїте цей спосіб. Гарний вузол, ідеальний і для ділових переговорів, і для виходу в світ.

Як правильно зав'язати краватку? 4 способи. Фото

Windsor (віндзорський) і Half Windsor (полувіндзорскій)

Ці два види вузлів підійдуть чоловікам, які віддають перевагу строгий, консервативний стиль в одязі. Windsor (широкий трикутний вузол) — незамінний для офіційних заходів. Відмінно виглядає з широким коміром. Але не підходить для краваток з щільної тканини, інакше буде виглядати занадто грубо. Добре виглядає на широколицих чоловіках.

Half Windsor — ще один універсальний вузол. Виглядає ефектно з сорочками з класичним коміром. Ідеально підходить до краваток з тонких нещільних тканин. Підходить худорлявим чоловікам.

Як правильно зав'язати краватку? 4 способи. Фото

Кілька правил зав’язування краватки

Що необхідно знати крім того, як правильно зав’язувати краватку:

  1. Зав’язана краватка обов’язково повинен закривати пряжку брючного ременя.
  2. Спосіб зав’язування і ширина краватки повинні підбиратися з урахуванням моделі піджака, загального стилю одягу. Стандартна ширина краватки — близько 9 см.
  3. Складки, слабкий вузол неприпустимі, зав’язуйте краватку якомога тугіше, причому робіть це безпосередньо на чоловікові, а не в руках. Але при цьому будьте обережні, щоб тканина не розтяглася.
  4. Перед відповідальним заходом не намагайтеся експериментувати з новими способами. Краще зав’язати краватку добре відомим вам вузлом.Категорія: психологія


Додати коментар

*

*

Ваш коментар: