Як правильно вибрати подарунок

Як правильно вибрати подарунок

Існує кілька правил хорошого тону, дотримуючись яких, ви завжди зробите приємність своїй близькій людині тим подарунком, який ви плануєте подарувати.

Щоб правильно вибрати подарунок завжди дотримуйтеся наступних рекомендацій.

При виборі подарунка підкресліть гідності обдаровуваного. Особливо це правило стосується косметичних засобів. Будьте впевнені в тому, що вашому другу це стане в нагоді, ну а якщо ви вибрали шампунь, гель для душу або крем, то анотація косметичного засобу не повинна містити інформацію про те, що це засіб для вирішення проблем зі здоров’ям шкіри або волосся, щоб людина не сприйняв подарунок як нагадування про свої недоліки.

Кожна жінка хоче відчувати себе жіночною і прекрасною, тому для коханої жінки не вибирайте подарунки, які будуть сприйняті як вказівку на те, що вона «домработница». Це стосується побутового майна — пилососи, сковорідки або скороварки. Ці предмети не привід для того, щоб зізнатися у своїх почуттях до коханої.

Прекрасним подарунком залишаються дорогоцінні духи, однак якщо ви не знаєте смаку коханої жінки щодо запахів, краще не дарувати їх зовсім або все-таки дізнатися який її улюблений аромат і купувати саме його.

Одяг або модні аксесуари дозволено дарувати якщо ви впевнені, що розбираєтеся в моді і не помилитеся з розміром.

Чарівне нижня білизна — привабливий подарунок, але дарувати такий інтимний подарунок можна тільки людині, з якою у вас дійсно близькі стосунки і в тому випадку, коли ви знаєте — якою буде реакція на ваш презент.

Ніколи не даруйте тварин. Такий живий подарунок поставить у незручне становище, адже ви можете доставити людині клопоти — домашня тварина вимагає догляду і часу, а людина буде не готовий до такого навантаження.

Часто дарують гроші. Цей подарунок доречний на весіллі, для молодого подружжя або для близьких людей.

Оцінюйте вартість подарунка щодо можливостей людей, щоб вони не відчували себе після дарування зобов’язаними вам при дуже дорогий подарунок або обділеними, якщо подарунок не відповідає сподіванням людини.

Завжди даруєте якісні речі. Нехай подарунок буде невеликим, але гідним, собенно, якщо ви хочете його подарувати мамі.

Подумайте про пристрасті людини, адже вподобана річ може довго служити, і людина завжди буде пам’ятати про вас, коли звернеться до подарованої речі. А якщо подарунок не в радість, то зазвичай люди або віддають його або викидають.

Якщо ваш друг пристрасний колекціонер, то предмет для колекції дуже доречний, але тільки в тому випадку, якщо ви точно знаєте, що саме його йому і не вистачає.

Не прагніть передаровуватимемо подарунки або підносити речі, що були у вжитку.

Прекрасним подарунком буде та річ, яку попросив сам одаровуваний, це завжди викличе позитивні емоції і радість від подарунка, адже людина про це мріє.

Найголовніша рекомендація — подарунок, від якого піднімається настрій, який не викликає почуття ніяковості, щось корисне. І тоді дарування виявиться справжнім святковим моментом.

Категорія: Подарунки


Коментарів: 3
 •  
  Гість  30.01.2016 20:08

  Коли знаєш пристрасті винуватця торжества, легше придумати подарунок, якщо ні — то краще гроші і красиві квіти.

 •  
  Гість  10.05.2016 08:22

  Ні, я все ж не прихильниця дарувати і приймати подарунки грошима, якщо це не весілля або ювілей, тут повністю згодна з автором. На мій погляд це так здорово отримати подарунок-сюрприз!

 •  
  Гість  03.07.2016 19:32

  Якщо добре знати людину, його захоплення, хобі, то вибрати хороший подарунок не проблема, а в інших випадках завжди можна подарувати подарунковий сертифікат або конверт :)


Додати коментар

*

*

Ваш коментар: