Як домогтися успіху в житті? Як запрограмувати себе на успіх за допомогою сну

зміст статті

Як домогтися успіху в житті? Як запрограмувати себе на успіх за допомогою сну

Адже саме уві сні, особливому фізичному стані, ми можемо «спілкуватися» з нашою підсвідомістю і навіть «закласти» нову програму своєї долі, більш успішну і позитивну. Щоб знати, як запрограмувати себе на успіх, потрібно навчитися створювати сновидіння. Зробити це непросто, але цілком реально. А на допомогу прийдуть наші поради.

Як домогтися успіху в житті за допомогою сновидінь

Розслабляємо тіло

Найважливіше при підготовці до сновидінь, в які збираєтеся внести які-небудь програми, навчитися розслаблятися. Зробити це можна в кілька етапів.

Упорядковуємо почуття і думки

Увечері, за 3-4 години до сну, приведіть в порядок всі ваші почуття, думки й емоції. Заспокойтеся, відкиньте роздратування, втому і нервозність, що зібралися за день, навчитеся прощати. Якщо не виходить, і ви, що називається, на взводі, краще відкладіть цю процедуру на інший день.

Намагаємося розслабитися

Вимкніть комп’ютер, телевізор, приляжте і почитайте спокійну розслаблюючу літературу. Можна послухати класичну музику (ви вже знаєте, як впливати на людей за допомогою голосу, то ж стосується і музики вона впливає на ваше підсвідомість) або просто відправитися на прогулянку. Можна просто лягти, розслабити все тіло і подумати про щось приємне, позитивне. До речі, не варто і пізно вечеряти — Найкраще зробити це за 3-4 години до сну, щоб не лягати з повним шлунком. За півгодини до сну прийняти теплий, розслабляючий душ.

Як домогтися успіху в житті? Як запрограмувати себе на успіх за допомогою сну

Готуємо ложе

Важливе значення має місце розташування ліжка. Ви не повинні розташовуватися на ній головою на південь (ідеально — головою на північ). Постіль не повинна бути сильно м’якою, подушка — занадто пишною, а ковдра — спекотним. Постеліть постільна білизна світлих відтінків без малюнка. У головах поставте посуд з чистою водою — наприклад вазу. Вода «забере» у вас непотрібні вам думки, відчуття.

Лягаємо в ліжко

Як тільки всі необхідні приготування закінчені, лягайте в ліжко — найкраще на спину. Руки повинні бути витягнуті уздовж тіла. Поза, яку ви прийняли, не повинна доставляти вам незручність. Якщо швидко затікає

Як домогтися успіху в житті? Як запрограмувати себе на успіх за допомогою сну

шия, покладіть під голову плоску подушку, або заберіть її взагалі. Очі закрийте.

Спокійне дихання для розслаблення

Остаточно розслабитися допоможе спокійне дихання. Для цього перемкніть свою увагу на нього. На видиху легені повинні повністю звільнитися від повітря, при цьому дихайте плавно і потроху сповільнюйтеся. Як тільки дихання стане розміреним і спокійним, знову поверніться до тіла і, починаючи зі ступень, «пройдіться» по ньому вгору до голови, щоб виявити, чи немає де напруженості. Це допоможе отримати максимальне розслаблення тіла.

Чи не програмуємо себе на успіх за допомогою сну, якщо:

Не проводьте роботи зі створення сновидінь на тему, як домогтися успіху в житті, якщо напередодні погано спали, прокинулися розбитим і тепер просто вмираєте від бажання скоріше лягти в ліжко. Так ви можете моментально заснути і не «зловити» необхідний момент між сном і неспання.

Як домогтися успіху в житті за допомогою сновидінь

Розслабляємо розум

Щоб увійти в стан перед сном, розслабте розум. Уявіть, що на вас ллються потоки дощу, теплі, м’які. Вони змивають з вас і забирають геть усе, що вас турбувало, в голові не залишається ні думок, ні турбот, вона легка і вільна. Разом з нею заспокоюється і розслабляється ваша душа.

Можете навіть прочитати будь-яку відому вам молитву або налаштуватися на стан напівсну-полубодрствованія за допомогою афірмації.

Наприклад: «Я спокійний, я розслаблений, у мене все добре».

Вимовте їх кілька разів, до того моменту, поки не відчуєте тепло і радість у серці. Якщо це відчуття прийшло, значить, пора вирушати в світ сновидінь.

Як домогтися успіху в житті? Як запрограмувати себе на успіх за допомогою сну

Як запрограмувати себе на успіх

Входимо в сновидіння

Зазвичай ми потрапляємо в сновидіння, не усвідомлюючи цього, як би раптово. Але зараз у нас інші цілі. Нам необхідно навчитися робити це в стані неспання, щоб мати можливість створити сновидіння з потрібною нам програмою.

Шукаємо сон

Для цього, не відкриваючи очей, дивіться перед собою в темряву. Спочатку спрямувати ваші зіниці вдалину, начебто намагаєтеся щось розгледіти на горизонті, потім вниз, і нарешті — вправо і вліво, затримуючись, щоразу на пару хвилин. Потім знову підніміть їх вгору.

Уявіть себе посередині абсолютної темряви і спробуйте повністю зануритися в неї. Цим ви досягнете стану предсна. Але це ще не сам сон: ви не спите, але й не бодрствуете, ви нічого не відчуваєте, ви перебуваєте в повній, абсолютній темряві.

Тепер уявіть, що темний простір навколо вас поступово світлішає, ніби повільно настає світанок. Це повільний процес, але врешті темрява повинна повністю розсіятися, а простір навколо наповнитися світлом.

Як домогтися успіху в житті? Як запрограмувати себе на успіх за допомогою сну

Оцінюємо обстановку навколо

Тепер вслухайтеся в те, що відбувається навколо. До вас можуть долинути якісь слабкі звуки, шарудіння, можуть з’явитися якісь кольорові плями, миготіння. Спробуйте спорудити з цих звуків і плям потрібне вам сновидіння. При цьому процес не повинен викликати у вас зусилля, все має бути максимально природним. Розгляньте створюваний вами образ з усіх боків, нехай він буде яскравим і реалістичним.

Вступаємо в контакт зі сном

Тепер для досягнення максимального ефекту, тобто здійснення вашого сновидіння в реальності, вступите із створеним вами чином в контакт. Якщо раніше це була просто картинка на екрані, тепер вам потрібно перенестися в неї. Для цього потрібно виконати те, що радить сонник, і при цьому відчути, як навколо щось відбувається.

Например, виглянуло сонце, або розцвіли квіти, або пройшов дощ.

Візуалізують все, що вам завгодно, лише б це відповідало вашим уявленням про радість, комфорті.

Як домогтися успіху в житті

Відправляємо образ у простір

Образ створений, і тепер його треба відправити у подорож по простору. Це потрібно для того, щоб він почав працювати і втілився в реальності.

Уявіть, що ви відступаєте назад на пару або більше кроків, ніби покидаючи область контакту з вашим чином. Віддаляйте поступово його від себе, потім знову трохи наблизьте і знову віддаліть. Відчуйте, що образ — всього лише картинка, яка повністю підпорядковується вам.

Як домогтися успіху в житті? Як запрограмувати себе на успіх за допомогою сну

Помістіть цю картинку в наполовину прозора куля срібного кольору. Він виблискує, і картинка теж починає виблискувати, стаючи сріблястою. Ця куля — повітряний, ви тримаєте його за ниточку, а він щосили рветься вгору. Подумки відріжте нитку, нехай він злітає і летить все вище, поступово стаючи точкою.

Ваша програма- «запит» вирушила у Всесвіт, відпустіть її і більше не думайте про неї. Незабаром вона здійсниться в матеріальному світі, як ви того і хотіли.

Зараз вам потрібно тільки повернутися в темноту і заснути. Для цього уявіть, що приходить вечір, сутінки. Поступово, крок за кроком, все темніє, і ось уже вас огорнула цілковита темрява, в якій ви немов розчиняється. Тепер можете засипати.
Категорія: психологія


Додати коментар

*

*

Ваш коментар: