Хто вінчався? Підкажіть, як весь цей процес провернути? Який повинен бути наряд? Як у вас це дійство пройшло?Legaspy відповів:

Legaspy

Ми з чоловіком вінчалися на 2 день після весілля, наряд будь-, у мене був світлий сарафанчик, і обов’язково хустку на голову, що потрібно брати з собою в церкві під час запису на вінчання все скажуть! У нас в головному Саборі короткий вінчання хвилин 20 було, я і рада, важкувато стояти там, і корона дуже важка на голові. А так все дуже красиво, і хор просто заслухатись можно !!!Topping відповів:

Topping

Це ритуал, зараз це вже шоу! Зробіть радісним, казковим. Вам грати головну роль!Shaphan відповів:

Shaphan

Сходи до церкви, в якій збираєшся вінчатися, підійди до будь-якого священослужителів, скажи з якого питання прийшла і тобі все популярно розкажуть, що для вінчання потрібно і скільки сам обряд коштуватиме. Я робила саме так, а вінчалася я в білій сукні і в фаті. Обряд дуже красивий, незабутній. Минуло вже майже 10 років, не шкодую анітрохи. Фото казкові. Я спочатку вінчалася, а через 5 років в загс сходила (не було громадянства, а в церкві паспорт не вимагали). Всього найкращого. Можеш одягати. Що хочеш, але голова повинна бути покрита обов’язково.Discordancy відповів:

Discordancy

Ми з чоловіком вінчалися відразу після загсу, в один день. Проходить вінчання десь 1 години. Хоча це всюди по різному. У нас дядько теж вінчався з дружиною своєю, так у них це всі 2 години тривало. Вам потрібні будуть свічки, рушники, хусточки носові. А ще перед вінчанням на сповідь потрібно сходити.Exponent відповів:

Exponent

Ми вінчалися зовсім недавно наряд стриманий плаття у чоловіка костюм не треба з церкви святого місця робити цирк. Вам потрібно дізнатися все в церкві вам там допоможуть. У нас були присутні тільки батьки і все пройшло тихо спокійно і красивоCaviars відповів:

Caviars

А я вінчалася 7.08.92. На наступний день реєстрація шлюбу, на третій день ми так гуляли. Сукня у мене було те саме, що і для реєстрації, тільки головний убір змінювала. Для вінчання мені замовляли спеціальний вінок нареченої. Правда, мені тіару одягали, а не тримали свідки над нашою головою. Так що мої квіти пом’ялися від корони. Питаннями організації займалися мої батьки і наречений, так що тут я вам не допоможу. Наше вінчання тривало майже годину, дуже урочисто і красиво.BiBchen відповів:

BiBchen

Вже коли підете до церкви, вживайте інші вирази, а не «провернути, наряд, процес, дійство» .Якщо вам попадеться небайдужий батюшка, то за такий настрій на вінчання він вам гарненько вимовить і настрій зіпсує, адже це не циркова програма.
Категорія: >

Інші питання:Додати коментар

*

*

Ваш коментар: