Домашній велотренажер Схудни — інструкція та відгуки

зміст статті

Велотренажер «Схудни» — нове слово в боротьбі з надмірними кілограмами. Він поєднує в собі відразу п’ять функцій! З ним можна не тільки позбавлятися від кілограмів, але і регулярно підтримувати м’язи тіла в тонусі, а також розвивати гнучкість суглобового апарату.

Домашній велотренажер «Схудни» дуже мініатюрний і поміщається в руці. Він просто кріпиться до стіни, при наявності на ній гачка, або на дверну ручку. Нічого спільного зі звичайним велотренажером він не має. Спортивний снаряд являє собою конструкцію з двох шнурів з чотирма ручками, в які треба вставляти руки і ноги.

Застосування на практиці

Закріпіть тренажер на стіні, постеліть на підлогу килимок, ляжте на нього і вставте ноги в спеціальні рукоятки. За дві інші петлі візьміться руками. Почніть виконувати руху, зазначені в інструкції, із зігнутими ногами, з прямими. Можна виконати цілий комплекс вправ для спини, підтягуючи ноги в стіні. Ось таким чином і працює тренажер. Нічого складного. Слідуючи інструкції, можете скласти власну програму тренувань.

Домашній велотренажер Схудни - інструкція та відгуки

Переваги велотренажера «Схудни»:

 • Дуже компактний;
 • безпечний;
 • Підходить для використання, як дітьми і дорослими, так і літніх людей;
 • При заняттях опрацьовуються всі групи м’язів;
 • Можна виконувати будь-які вправи;
 • Відсутність навантаження на хребет;
 • Можна використовувати в будь-якому місці та ін.

Вартість тренажера варіюється від 3000 рублів (в період проведення акцій) до 6000 рублів. При покупці автори обіцяють безліч подарунків. Тренажер поставляється не тільки по Росії. Доставка безкоштовна, надається гарантія.
Категорія: Дієти


Коментарів: 7
 •  
  Гість  24.04.2017 14:34

  Шановні дівчата, готова поділитися своїми відчуттями! Тренажер класний, займатися на ньому легко. Виконувати вправи можна в будь-якій позиції. На диску, який поставляється зі снарядом, є всі необхідні інструкції та набір вправ.
  Скачайте програму схуднення в мережі, нормалізує харчування, що важливо, почніть займатися на тренажері два рази в день, три рази в тиждень. Або стільки, скільки вказано в програмі. Тоді результат точно буде!

 •  
  Гість  25.05.2017 02:33

  Купила, займаюся, нічого не відчула, вважаю що варто він дорого. З такими легкими навантаження не схуднеш, до того ж прочитала на інших сайтах протипоказання: людям похилого можна, атеросклероз теж, сердечникам, тоді кому? Ясно, що у кого зайва вага всі ці хвороби присутні. Сам винахідник говорить, що суглобам дуже корисно, а в протипоказання написано що у кого суглобові хвороби, не можна.

 •  
  Гість  28.06.2017 22:49

  У тренажері для мене найбільш корисним виявилася як не дивно методичка Долінова # 171; Як схуднути # 187; # 8212; тоненька брошурка. На початку я просто займався на тренажері, але після прочитання брошурки мені чомусь перехотілося їсти хліб. І тоді я став худнути в 2-3 рази швидше. Микола Долинов писав в ній, що такий ефект і буде, але я не вірив поки не отримав результат.

 •  
  Гість  01.08.2017 09:44

  Я дізнався про тренажер завдяки своїй дружині, купила вона його для себе, а вийшло так, що використовую його частіше я. Встановили снаряд до стіни швидко, в ній вже був цвях, на нього і закріпив. Тренажер зручний, але найкраще для мене те, що можна виконувати вправи, лежачи на спині. Мені вже 56 років, і активні фізичні навантаження вже не для мене. А так ліг собі спокійно і починаєш потихеньку, не поспішаючи, крутити ногами. Краса! Займаюся по десять хвилин, два рази на день. Краще регулярно.
  Дружина теж становить компанію. У неї за місяць пішло чотири кілограми, цілком гідний результат. Мені худнути немає потреби, але з кожним роком підтримувати фізичну форму все складніше.
  Що можу сказати … Тренажер дійсно зручний, відсутнє навантаження на хребетний стовп, після «зарядки» легко забирається. Місця для нього зовсім не треба, це особливо зручно в тому випадку, коли квартирка маленька. Позаймаєшся ввечері і сон спокійний. А з ранку так бадьорий, як огірочок.
  Дружина рекомендує тренажер активним жінкам, хто хоче підтримати себе у формі. Я від себе теж рекомендую, вже не для того, щоб худнути, але для інших цілей.

 •  
  Гість  03.09.2017 16:28

  Народ, займатися по сорок хвилин, як на мене, це багато. Для тендітних дівчат краще витрачати на тренування рівно стільки, скільки пропонує сам творець тренажера. Я замовила цей тренажер для коханої мамусю. У неї дуже болить спина і вона ефективно використовує його. Програма тренувань дійсно багата. Можна вибрати будь-які вправи або підібрати відповідну програму в інтернеті і втілювати її за допомогою тренажера.
  Під час тренувань можна включати улюблену музику, під неї простіше займатися. Велотренажер можуть використовувати всі, навіть маленькі дітки. До речі, для них він дуже корисний. Загалом, раджу всім! Перші заняття виходять дуже смішними з незвички.

 •  
  Гість  24.09.2017 20:37

  Придбала цей чудо-тренажер близько трьох тижнів тому. Займаюся по 3 рази на день протягом тридцяти-сорока хвилин вранці і ввечері. Прикольно, тільки втомлюєшся дуже швидко спочатку. Як-не-як доводиться тримати у висячому положенні руки і ноги. Колосальне навантаження при цьому йде на прес і ноги. Результати вже з’явилися, в талії я зменшилася на два сантиметри. Чи не тренуйтеся, поки не почнете дотримуватися раціонального харчування. Це мій особистий рада. Спочатку треба підготувати організм до того, що доведеться їсти менше і тільки «правильну» їжу. А тільки потім додавати тренування. Тоді і результати будуть.

 •  
  Гість  02.11.2017 11:38

  Я так думаю, що скинути багато кілограмів можуть тільки ті, у кого надлишок жиру надмірний. Ось важить людина, наприклад, 85 кілограмів при зрості 167 сантиметрів, і скинути йому зайві кіло простіше. Я не так давно перейшла з звичайного велотренажера на тренажер «Схудни». Займаюся по сорок хвилин в день, цього мені цілком достатньо. П’ю багато води і обов’язково після тренування їдять фрукти. Поки особливих результатів не спостерігається, займаюся близько двох тижнів. Зайвої ваги — близько семи кілограмів. Думаю, в подальшому картина зміниться. Тренажер дійсно прикольний, простий, зручний, компактний.

  Переваги є, і навіть серйозні. Можна один раз витратитися на покупку велотренажера «Схудни», і спокійно займатися нею вдома, ніж постійно витрачатися на абонементи. А недолік єдиний для мене — однієї вдома нудно займатися, мені завжди потрібна компанія. Так набагато веселіше і навантаження легко переносяться. Деякі навпаки — люблять займатися вдома, особливо якщо вага занадто надлишковий. І їх теж можна зрозуміти. Навіть я себе не завжди спочатку відчуваю спокійно.

  Загалом, купувати тренажер чи ні — вирішувати кожному.


Додати коментар

*

*

Ваш коментар: