Дитині дуже часто дарують іграшки, але йому постійно мало, незадоволений тим, що вже у нього є. Таке відчуття,

Таке відчуття, що він хоче всю колекцію зібрати. Чому він такий, може чогось не вистачає і чи можна його виправити?Pezzoni відповів:

Pezzoni

Ми теж багато купуємо, але бувають періоди «грай з тим, що є». Тоді дитина дістає ящики з лего, будівельні пластини і будує щось, добудовує заявлені моделі іншими деталями. Синові не принципово, що всі набори змішані і я не прихильник обмежень, пощряю творчість, значить, йому не буває нудно.Sanzone відповів:

Sanzone

Може, дарують непотрібне, нецікаве. Або йому хочеться інше. Наррімер, конкретного робота або машинку.Batten відповів:

Batten

Сховайте більшу частину і залиште його з тими що залишилися. Занадто багато-он уже втрачається у виборі і йому нудно від цього.Tien відповів:

Tien

Просто не балуйте його, він розуміє що у нього багато іграшок і розуміє що якщо він захоче то йому ще куплять, цим ви його балуєте. Виростить мажорчики. Поменше іграшок, і не часто балувати, і вирости гарною людиною)
перевірено: маленька сестра і маленький брат))Conflux відповів:

Conflux

У мене такого не було, мені не зрозуміти. Вашого вже пора якось приструнити.Straighter відповів:

Straighter

Зараз діти розучилися радіти іграшок, тому що у всіх все повно.Yeladim відповів:

Yeladim

Мій, припустимо, теж не дуже-то з іграшками грає, більше радів милу або зубній пасті, ну ось такий він))
Варіант заховати іграшки сподобався, я так робила. Скажімо, пару днів граємо з одним «набором». Потім він підзабувати, що у нього є — дістаємо інші іграшки, і вуаля, знову є з чим пограти!)Ecstasy відповів:

Ecstasy

Скільки років дитині? Моя доча 5 років, у неї вже вся кімната забита іграшками та постійно їй потрібно щось нове і нове. Ми вже їй сказали, що купуємо тільки на свята, але все одно постійно випрошує.
У старшого сина такого не було, він звичайно просить щось нове, але не так як вона кожен день.
Це ми її разбаливалі, вона у нас дитина над якою дуже трясемося і багато вона пережила в своїй маленькій життя і увагою і цими подарунками її розбалували, треба виправляти цю помилку.Sittler відповів:

Sittler

Так не потрібно дарувати стільки! Він завалений горами мотлоху, від іграшок рябить в очах. І набридають вони блискавично. Ось чому. Дитину треба вчити грати — в рольові сюжетні гри, фантазувати. Для чого не потрібно багато реквізиту. Якщо батьки йому цього не прищепили, він і не вміє, покрутить нову дрібничку півдня, вивчить властивості, звалить в ящик такого ж сміття і знову почне маятися від нудьги.Faraway відповів:

Faraway

Дорослі не краще, захочуть ікри заморської-уже біжать за нею на інший кінець міста. Кожен каприз їх повинен бути негайно виконаний. Набридла куртка-на смітник, треба ж нову вже. Діти виростають зі старого одягу-їм тільки тому і потрібна нова одяг, а дорослим потрібна щороку нова куртка. Гаразд би якщо багато дітей, тоді можна багато іграшок, нехай хоча б зрозуміє, що ці іграшки можна ними поділитися з іншими дітьми, подарувати їх малюкові якомусь, щоб не все одній дитині стільки іграшок, що він пуп землі. Нехай бере участь у вирішенні цієї проблеми, навчиться ділитися, коли багато потрібно ділитися з тими у кого малоNativel відповів:

Nativel

Краще приводити дитину в магазин, щоб він сам вибирав.Regenerating відповів:

Regenerating

Дуже багато звичайно проблем від того, що ми балуємо дітей. І треба це розуміти нам, батькам. Далі буде — гірше.
Категорія: >

Інші питання:Додати коментар

*

*

Ваш коментар: